|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2016 13:17:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Gde jedu Vasa deca, tj, u cemu sede, moram doneti Uninu hranilicu, ima onaj polusedeci polazaj , pa da probamo u njoj user posted image ?



Dok još nije sedeo i nije prerastao, jeo je u ljulji. Ja na pod, njega okrenem ka meni i tako smo se hranili dok nije prerastao. Kad je prerastao (oko 6 meseci) u stolicu za hranjenje, pa u polueležeći položaj.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2016 13:21:00   
suzi kju
Mi smo kupili stolice za hranjenje ali ih nismo sklopili, čekam da počnu da sede, za sad su mi u autosedištu, fino mi tako.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2016 13:58:31   
Sanjalicaaa
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Gde jedu Vasa deca, tj, u cemu sede, moram doneti Uninu hranilicu, ima onaj polusedeci polazaj , pa da probamo u njoj user posted image ?



Dok još nije sedeo i nije prerastao, jeo je u ljulji. Ja na pod, njega okrenem ka meni i tako smo se hranili dok nije prerastao. Kad je prerastao (oko 6 meseci) u stolicu za hranjenje, pa u polueležeći položaj.


Ne znam kako se nisam setila ljulje. Bas razmisljam ovih dana da li da izbacujem hranilicu iz stana ili da je ostavim. Imamo 3 i po, a ne secam se kad bese krecu samostalno da sede.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2016 14:05:18   
Trcosava
Sanjalice kako koje, oko 7-8 meseca stabilno sede. Tj Luka je. Ana je ranije čini mi se.

Kažem, ja sam stolicu sa 6 meseci aktivirala jer nije moga da stane u ljulju user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2016 14:39:45   
Sanjalicaaa
Hahaa, izgleda da cemo i mi tako. Napredni smi i jesni user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2016 15:08:47   
Maraj
Meni L sedi od 4 i po meseca. Ne samostalno naravno. Stavim ga za sad u krilo da sedi i hranim ga. Nisam se setila ljulje. Probacu bas

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.3.2016 16:25:46   
jess021
E pa mi se hranimo u AS, ali def nam treba stolica tako da smo u potrazi za istom.
Mogu li neke preporuke da ne citam celu temu, nemam kad
Naravno, treba nam visepolozajna.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.3.2016 18:37:41   
madre
ja sam bas pre neki dan uzela peg perego prima pappa zero hranilicu i zaista sam zadovoljna... dobro smo je platili, ali ne kajem se! ima vise polozaja visine i vise polozaja naslona, tako da je vec odavno u funkciji iako jos ne krkamo kasice. korisitice nam bas duuugouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 24.3.2016 18:39:50 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.3.2016 18:45:28   
Christabel

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Misao, odlična je stolica, mi smo imali sličnu tj chicco polly magic koja se koristi od 3. meseca jer ima dodatak za novorođenče

user posted image

A posle se skida deo po deo i baš dugo može da se koristi

user posted image

Ovakvu smo i mi uzeli, samo tamno plavu, kad je beba napunila 4 meseca i lezala je u tome npr.dok mi jedemo i sl.
Mi smo kasice poceli u 6.mesecu i od tad je hranim iskljucivo tu, kad smo kod kuce naravno. Stariju sam hranila svuda i dovijala se da je drzim jer je bila nemirna. Kasnije smo joj uzeli drvenu sto i stolicu pa se okrene da bude visoka hranilica ali to nije za bebe koje ne sede samostalno sa pravim ledjima. To nam sad sluzi kao sto za crtanje a beka je u svojo hranilici, navodno moze do 3 godine. Da nismo uzeli tu chicco magic, uzeli bismo Peg perego zero 3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.3.2016 19:49:38   
amelia
Ja se kanim ovih dana da kupim hranilicu no sve mi izgledaju preskupe nema ispod 100 e ne mogu da se odlucim koju chicco poly 2 u 1 cam campione ili kao sto je madre uzela peg perego zero ili diner videcemo ovih dana.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Christabel)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
27.3.2016 23:54:41   
amelia
Konacno kupili hranilicu chicco poly 2u1 user posted image ja sam prezadovoljna super je platili smo je 130 a prosli mesec bila na snizenju 99 user posted image al neka kad imam upnatog muza user posted image

< Poruku je uredio amelia -- 27.3.2016 23:55:39 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.3.2016 8:48:15   
jess021
Amelia, i mi smo kupili Chicco poly 2in 1, bas sam zadovoljna.
ovu

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.3.2016 22:42:23   
amelia
Nasa je ovakva plava ovakva

< Poruku je uredio amelia -- 29.3.2016 22:44:59 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
30.3.2016 9:02:54   
IvanaSK RR
Bas su lepe :)

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
11.8.2016 13:12:33   
muzicarka
Ja bebu hranim u kolicima, ima 5 meseci pa je stavim u polusedeci polozaj i cini mi se ok. Za V smo imali pozajmljenu hranilicu koju smo morali da vratimo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 11:47:36   
Anck Su Nmaun
Ja sam danas sklopila nasu i stavila za sto. Doktorka mi rece da moze, tj. ona je i dala predlog.
Do sada smo se hranili u ljulji, pa sad cemo malo da kombinujemo jer jos nije stabilan.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 11:55:04   
suzi kju
Mi smo kupili al su kod mojih, i mi se hranimo u ljuljama jos. Dolazice mi tata uskoro pa ce ih doneti.
To je super stvar, mi sko ih koristili kad smo bili kod mojih u gostima. Kupili smo pueri neke ,bile su tada na akciji.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 11:58:18   
Anck Su Nmaun
Suzi imate god i jos ste u ljulji...svaka cast! Moji cim su poceli da sede dovidjenja!user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 12:05:04   
Animsaj9
mi imamo ljulju koja je od 4 m do 4 godine, i super nam sluzi, D voli da bude u njoj, a u hranilicu sqm ga stavljala cim je ppceo da sedi mi smo dobili neku Puerri i ja sam zadovoljna

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 12:07:57   
suzi kju
Ma da,stolica ko stolica, bitno mi je da ima dobre kajseve za vezivanje user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 12:29:00   
Animsaj9
Ma da jer kad krenu da se okrecu u njoj ne mozes ih obuzdati.
Mada bili smo u nekom restoranu , oni su imali Chicco neku stolicu sa tri polozaja naslona uopste mi se nije svidela

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 12:50:41   
Anck Su Nmaun
Moja nema kaiseve za vezivanje, to je ona drvena na rasklapanje, al svakako sem hranjenja nisam ih nikad ostavljala u njoj.
A ljulja dzaba sve jednom secam se T vezana visi iz ljulje ( sa strane) ..kad krenu sami da sede i ustaju ne sluzi nam vise nicemu user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.11.2016 13:03:03   
Animsaj9
Ja njega nigde ne smem osim u ogradici ostaviti .
Znam moja kuma stavi ga u hranilicuu i ode da pere kosu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
12.11.2016 8:08:51   
branki*
mi ovu stolicu sa bokom nismo ni koristili uopste,eno je spakovana i zaboravljena u podrumu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
12.11.2016 10:23:05   
jess021
Mi imamo Chicco poly i L jede iskljucivo u njoj, obavezno je vezem iako sluzi samo za hranjenje, znaci ja sam pored nje. Ako je ne vezem ona sama uzima kaiseve i pokusavauser posted image
Ja sam prezadovoljna tom stolicom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here