RE: Hranilica / stolica za ručavanje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (28.4.2018 9:57:31)

Mi je slabo koristimo. Lepse joj je da stoji na stolici uz sto[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (13.8.2019 12:05:21)

Koliko je kais na hranilici bitan i da li uopste vezujete decu?


Nasla sam fenomenalan model, nov a dostaaa jeftiniji jer je izgubljen kais i sada sam bas u nedoumici. 




MimaKos -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (13.8.2019 12:06:50)

Iskreno, meni je bitan! Cak sr jednom nekako sam izvuko i hteo na glavu da padne, nego mu se noguca srecom zaglavila u kisevima i onom posluzavniku. 





Duškić -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (13.8.2019 12:07:17)

Pa dok je manja beba meni je bilo super, mada su moji stekli naviku posle da budu vezani u njoj i sedeli cesto.




Ana RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (13.8.2019 12:32:01)

Nato, treba ti kaiš. Očas posla se izmigolje.




Duškić -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (13.8.2019 12:33:55)

Moji i u sediste sad kad sednu sami traze da ih vezem ako zaboravim.
Bolje je i sigurnije.




MimaKos -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (13.8.2019 12:35:22)

Najstrasnije sto sede bas visoko u hranilici, mi smo jos i pored njega bili, bas se za sekund iskombeljaju..





Duškić -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (18.8.2019 12:03:51)

Bas gledam ovu moju hranilicu, cuvam je za sekino dete. Ali zauzima bas puno mesta.




MimaKos -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (18.8.2019 12:06:02)

Pa daj joj odmah, i ja razmisljam sta cu, i sa kreveticem, i sa kolicima... moj brat je sledeci a 4 god je mladji od mene i u 27 mu jos uvek ne pada na pamet da se zeni... a sve to je preglomazno





Duškić -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (18.8.2019 12:09:24)

Ma treba da kupe veci stan i da se presele uskoro. Moj jos spava u krevetcu sin,ali to ce uskoro da se sklanja.




MimaKos -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (18.8.2019 12:10:23)

Sacuvaj im jos malo i cim predju, odmah im daj :))





dunja RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.10.2019 20:03:55)

Mame, dajte molim vas preporuku za hranilicu ako ste zadovoljne. Šta da Gledam inače, da li je bitna neka karakteristika? Cene se bas razlikuju a nisam sigurna koje funkcije utiču na cenu? 





bubulence -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.10.2019 20:21:10)

Zavisi sta očekuješ... Mi imamo najobicniju, jos Ema dobila. I skroz radi posao... Vidim da sada ima i nekih svemirskih brodov od hranilica, ali ne planiram da kupujem... 





dunja RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.10.2019 20:26:54)

Bubi videh i ja te i ne bi uzimala te svemirske. Nek obicna jeok samo da znam da li je bitno i koliko je bitno koliko ima nivoa, položaja i sl. 




nata11 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.10.2019 21:30:11)

Mi imamo ovu.
Klik
Nismo je jos koristile ali mi se svidja za sada. 
Ima: 3 polozaja za naslon, 4 podesavanja visine ( bukvalno je beba iznad stola ili nisko da je hranite sa fotelje) i tacna se veoma lako skida. E sad ima jedna kao rupica na tacni sa unutrasnje strane i koliko sam videla to kad se uprlja mora se rasrafiti tacna odozdo kako bi se opralo. Ali to je skroz dole da ne znam ni kako bi dosla hrana tu al ajd recimo da je to kao minus. 
Naravno tockovi se blokiraju. 




bubulence -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.10.2019 22:18:10)

Nato bas je lepa ova vasa.

Nasa je bas obicna, ima jedan položaj ali je nama bio sasvim dovoljan jer su uvek sedele kada jedu. Nismo ih stavljali u onaj polulezeci polozaj. Bilo mi je bitno samo da tu tacnu mogu da skidam jer realno, cim pocnu sami da jedu mora komplet tacna da se pere posle svakog njihovog obroka. Kasnije, kada imaju oko 18 meseci, ceo taj deo sa tacnom skinemo i stolicu privucemo stolu da jedu sa nama jer su za obicnu stolicu maleni. Marija je koristila do pre godinu dana (znaci do 3,5god), Ema mozda godinu manje i evo kao nova, samo sto se vidi da je model stariji... 




dunja RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (7.10.2019 2:42:44)


Jel ima neko link za ovu? 
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Mala Elena- sa koliko ste prestali da je koristite?
Moja mala od dve godine pocela da ,,ludi" kad je stavim u njenu stolicu... baca hranu i nece uopste mirno da sedi u njoj... a sve mislim da je jos rano da je odlozim 🤔

Zato je naj bolja stvar ona stolica sa stolicem. Mi smo je dobili ali preporucujem je svima.
Kad malo poraste rasklopis, skines daskicu i kao stocic za male. A kasnije lepo i u sobicu za crtanje i sl..









Filadendronka -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (7.10.2019 22:00:20)

Dunja, mi imamo takvu hranilicu. Ima u Aksi ovakva https://www.aksa.rs/hranilice/7037-drewex-drvena-hranilica-zvezdice
Nije idealna zato sto nema podesavanje naslona, ali mi smo je dobili na poklon i onda nismo hteli da kupujemo drugu. Posle je super stvar zato sto se rasklopi u sto i stolicu za dete. Ako te takva zanima ima na Halo oglasima za 4.500 din u vise dezena i sa besplatnom dostavom. 





bubulence -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (7.10.2019 22:25:53)

Ima i na bebioprema.net. Nasi drugari je imaju i bas su zadovoljni, malecki i dalje koristi (4god) ali kao sto za igru





kamičak -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (11.10.2019 16:06:22)

Puerri, Chicco, prva je povoljnija.





Slavkic -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (11.12.2019 18:10:45)

Moji nisu htjeli da je koriste, uzalud bacene pare





veselicaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (11.12.2019 18:12:42)

Nina jos sedi u hranilici kad jede.




dunja RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (9.1.2020 18:05:31)

Mi smo uzeli na kraju onu za stolicu, tj. dobili, i to dobru Peg Perego, ali džabe, ovo moje čudo je veliko, aktivno, ona se klati na njoj, iskrivi, visi sa stolice, pa se i dalje hranimo u krilu. Da uzmem običnu, nemam je gde. Baš sam se smorila, a toliko sam se nadala da će biti ok ova, kvalitetna, ali džabe. Piše da može do 3 godine, ona jedva stane tu, i to tacnu ni ne stavljamo, već za sto smestimo.




Ana RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (9.1.2020 19:31:32)

Dunja, moj Marko je bio ogroman ali je opusteno koristio. Mi smo imali Chico, koristio je pune 3 godine, ako ne i duze, dusu joj je uzeo. Ali imala je puno nekih polozaja sto stolice sto posluzavnika. Sam je u nju ulazio sa 8 meseca 😅😅 bila je duboka,bas je obozavao da je koristi. 




dunja RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (9.1.2020 19:48:53)

Anči, mi smo dobili onu što se kači na stolicu, jako je kvalitetna, ali džabe. Em M velika, em na stolicama imamo mebl, samo klizi sve na dole, ništa ni od sednja a kamoli hranjenja. 100 eur je koštala, pa ću pokušati da je prodam verovatno, nova novcijata.
Običnu hranilicu nemamo gde da stavimo, tako da je ovo bila jedina opcija.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>