|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.9.2017 9:02:56   
Mala Elena
Ja sam E uspavljivala nunajuci ili da legne pored mene, dok sama nije bojkotovala nunanje sa 14 m.
Sa P je bilo drugacije, bilo je prvo faza samostalnog uspavljivanja uz palac, ili uz siku, nakon toga faza kad je spustim u krevetac, dam joj ruku , legnem i ona zaspi. Pa faza kad vristi , hoce da izadje iz kreveca pa je tada uzmem i malo mazim i nunam na rame. Hocu da kazem, da svaka majka treba da oseca svoju bebu. Beba trazi neznost, ona zavisi od nas. Nikada nisam usvajala ta pravila "vaspitanja" kada se dete ostavi da place... No, kako ko smatra da treba. Mi i sada sa skoro 20m imamo dane kada nece u krevetac ali smo dosledni i u njemu spava, nekada nam uspavljivanje traje pola sata, buni se ali ne moze se uvek popustati. Bar jos dva meseca dok ne dodje user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.9.2017 9:26:44   
Tatjana.87
Da draga poštujem sve, ali moj bebac nije plakao malo je kao nešto pričao,malo cvrktao palac i zaspao,da se dere ni suprug i ja ne bi mogli podneti! Ja sam prosto poslušala dobronameran savet od mame Krin i eto isplatilo mi se a bilo je bezbolno i vredelo je pokušati!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.9.2017 9:54:17   
krin 40
Nema na čemu zaista.Ovde smo da pomažemo jedna drugoj savetima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.9.2017 10:41:53   
Tatjana.87
Ma divni ste sreca moja sto sam vas nasla,suprug je vec planirao dozivotno da spava na dvosedu,posto u pocetku kada se uspava nisam smela da ga pomerim sa kreveta!
Sada vise nemamo taj problem zahvaljujuci tebi!! user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.9.2017 11:08:54   
krin 40
user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2017 13:58:03   
Dragica Draga
Dugo smo zaista na rukama...
Sada legne u krevetac, gleda crtace i uzme moju kosu da dira i uspava se 😊

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2017 21:30:19   
medamisko
Pored mene u krevetu. Ili je mazim ili pricamo price.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2017 21:30:20   
Sarav
S uz bajku, bilo da čitam ili pričam. P zavisi od raspoloženja - na sisi ili na rukama pošto sama nema šanse.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2017 21:51:48   
emicaa
kod nas je i dalje sve isto,Srecko u narucju a Doru uz pricu ili ceskanje ledja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2017 22:07:30   
Dragica Draga
Ja jedva cekam da pocnemo sa pricama, ponekad se toliko zagledaju u crtace da to pocinje da me.nervira bas

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.10.2017 0:17:15   
Mala Elena
Hocu da mi se vrati taj period uspavljivanja Elene uz price...user posted image
To je bio period kada sam P. uspavljivala ranije,sada ih uspavljujem u isto vreme i onda jedna hoce pricu, druga pesmicu, jedna hoce pored mame, druga hoce pored ove druge, haos. Tako da se sada drze lekcije svako vece , nekada se malo i naljutim i onda im bude krivo pa se smire i uspavaju.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.10.2017 10:40:07   
degu
Joj i meni fali Doda iz perioda kad smo pričale priče, pevale pesmice, baš mi je u srcu taj period. Sad ona sirota ćuti dok brat sisa i tako i zaspi.
A on se uspavljuje sad isključivo sisajući. Otkad je naučio da stoji, nema šanse da legne i spava.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.10.2017 11:57:59   
emicaa
mi se podijelimo,jedno uspavljuje mm a drugo ja.Dora izabere koje hoce da je uspava onda drugi ide sa drugim.Ali jedva cekam da i Davidu pricam price za uspavljivanje


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.10.2017 12:50:33   
Mala Elena
Emice to je bas lepo sto se dogovarate i delite tu obavezu...user posted image
Bas mi nedostaje to ususkavanje i pricanje prica, za sada ceskamo ledja ili mi legnu na ruke. Rascerece me kao Hrista.user posted image bebe moje lepe user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 15.10.2017 12:51:12 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.10.2017 13:10:46   
degu
I mi smo tako, ali sad sam 4 noći zaredom sama s njima, pa mi je dve noći tu mm, onda on nju uspavljuje, tj legne s njom, njega još ne može jer nema sise user posted image ali jedva čekam kad će moći da se ja malo nauzivam u mazenju sa svojim prvim detetom :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.10.2017 13:22:47   
Sanjica26 RR
Mi i dalje citamo price, ususkamo ih cao ili laku noc. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.10.2017 12:07:40   
IvanaSK RR
Kod nas sve vise je uspavljivanje u krevetu. Ponekada, samo, na ruke.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.10.2017 12:29:16   
Duškić
Kod nas djuskanje i ljuljuskanje, samo sto je gospodin sve bezobrazniji.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.10.2017 19:56:35   
Sanjalicaaa
Mi od skoro pročitamo par priča, poljubim ih i to je to. Uspavaju se sami.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 8:51:20   
krin 40
N je volela da joj čitam❤ Naravno,kada je malo odrasla.Inače u bebećem periodu se isto kao i D sama uspavljivala

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:00:22   
Milena18
Poslednjih desetak dana legnem pored nje, pričam joj, mazim je, primam udarce user posted image Posle otprilike pola sata se umiri, okrene se na stranu, ruke obavezno oko mog vrata, i zaspi. I ja jedva čekam da počnemo sa čitanjem priča.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:04:03   
Ana RR
Kada je bio mali tražio je da mu pevam, onda je tražio da ga češkam, a sada je dovoljno samo da sam pored njega dok ne zaspi. Već je veliki i verovatno je vreme da se sam uspavljuje ali nekako volim to i još uvek ne želim da prestanem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:06:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Milena18

Poslednjih desetak dana legnem pored nje, pričam joj, mazim je, primam udarce user posted image Posle otprilike pola sata se umiri, okrene se na stranu, ruke obavezno oko mog vrata, i zaspi. I ja jedva čekam da počnemo sa čitanjem priča.

user posted image i cim krenes da citas ti ces zaspati veruj mi znam iz iskustva. Budi me dete i kaze mama stala siuser posted image . Odustah od prica jer radim do 23 tako da se sama uspavljuje uz crtani vec dugo

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:07:04   
krin 40
Ama samo da ne pevam,to je teško slušatiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:08:32   
Ana RR
Krin, to sam i ja govorila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here