|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:12:51   
krin 40
Anči a volim da zapevamuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:13:00   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

Poslednjih desetak dana legnem pored nje, pričam joj, mazim je, primam udarce user posted image Posle otprilike pola sata se umiri, okrene se na stranu, ruke obavezno oko mog vrata, i zaspi. I ja jedva čekam da počnemo sa čitanjem priča.

user posted image i cim krenes da citas ti ces zaspati veruj mi znam iz iskustva. Budi me dete i kaze mama stala siuser posted image . Odustah od prica jer radim do 23 tako da se sama uspavljuje uz crtani vec dugo

Nije istina. Ja nikad ne zaspim. A vala ni one. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:23:26   
degu

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kada je bio mali tražio je da mu pevam, onda je tražio da ga češkam, a sada je dovoljno samo da sam pored njega dok ne zaspi. Već je veliki i verovatno je vreme da se sam uspavljuje ali nekako volim to i još uvek ne želim da prestanem.

Nema razloga da prestajes. Jos malo ce te i sam otkaciti user posted image
A meni su to najdragoceniji momenti sa decom, to mazenje ujutru i uvece i najlepse zaspim pored Dode dok se pravim da spavam user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:24:49   
krin 40
Degu to za "otkačiti" si apsolutno u pravu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:41:22   
emicaa
ni ja nikad nisam zaspala citajuci.T jest par puta ako je bas umorna.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 9:44:38   
Sanjica26 RR
Ma, kod mojih ni kad su bile najaktivnije tokom dana prica nije uspavljivala. Takva su deca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 10:28:36   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: krin 40

Anči a volim da zapevamuser posted image


Sreća je što je za dete majčin glas najlepši na svetu. Pa u to ime - što bi reklo Bijelo dugme - pljuni i zapjevaj user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.10.2017 10:30:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.10.2017 10:29:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kada je bio mali tražio je da mu pevam, onda je tražio da ga češkam, a sada je dovoljno samo da sam pored njega dok ne zaspi. Već je veliki i verovatno je vreme da se sam uspavljuje ali nekako volim to i još uvek ne želim da prestanem.

Nema razloga da prestajes. Jos malo ce te i sam otkaciti user posted image
A meni su to najdragoceniji momenti sa decom, to mazenje ujutru i uvece i najlepse zaspim pored Dode dok se pravim da spavam user posted image



Tačno, draga user posted image prosto se plašim tog trenutka kada će mi reći da mu ne trebam i da on može sam... mislim, biću ponosna naravno, ali sigurno i tužna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 14:03:14   
Tatjana.87
Nama uspeva uvece da ga spustim polu budnog u krevetac i vrlo brzo zaspi,
dobro ne upali bas svaki put ali ucimo se polako,nije mi strasno jer se ne dere ne vristi
vec se malo buni prica,ume da se okrene na bok pa prica sa ogradicom na kreveticu,
polako mogu reci da sam sada prava mama svasta nesto sam naucila user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 14:13:12   
IvanaSK RR
Ja vise sina ne uspavljujem, al bi on rado. I da spava sa nama, i da ga uspavljujem. Kad stignem, uspavam ga.
Stalno traži da spavam sa njim. Moracu u petak. Bice umoran od skole pre podne i treninga pa ce brzo zaspati i onda cu se izvuci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 14:16:54   
isidora88
M uspavljujemo uz ljuljuskanje po guzi i dalje, mada kad mm radi nocnu onda zaspi sam pored mene, svo troje se natrpamo u bracni, bebac se uspavljuje tako sto me drzi za usi a ja ga mazim, obavezno mora da me grli celu noc i koliko god da je lepo sva sam ukocena, i ne mogu ni do kupatila nocu da odem jer se on odmah probudi. Kako cemo kad dodje beba nemam pojmauser posted image
Nedostaje mi kad sam spavala sama sa M, vise mi ne da ni ga grlim i ljubim, kaze da nije vise maliuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 18.10.2017 14:18:11 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 14:44:39   
Sanjica26 RR
Moja T i dalje voli da se mazi. I ususka se sa nama ali ne spava. Trazi ponekad i da spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 16:04:57   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Mi od skoro pročitamo par priča, poljubim ih i to je to. Uspavaju se sami.


Kako nakon toga uspes da ugasis lampu?user posted image
Ozbiljno pitam, jer moje vragolanke bi jos dva minuta, sto se produzi na pola sata, isto i za crtani vazi, hoce jos, jos i jos malo....onda mi to izgubi smisao.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 16:17:31   
Sanjica26 RR
Kod nas lampa nije upaljena kad citamo pricu. Luster je upaljen. Kod nas je dogovor. Ako posle price hoce da se poigraju pustimo ih malo, ali se dogovorimo kad kazemo kraj idu u krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 16:21:58   
Mala Elena
Sve te razumem, tako i ja razmisljam, uvek gledam da se dogovorimo koliko gledamo crtani npr, ali kada treba ugasiti u 70%slucajeva starija negoduje, pa onda i mala vidi od nje.
A nekad sama iskljuci. Nepredvidiva je... Moja taktika je da sve resavam mirno i uz kompromis, takva sam inace osoba. Ali ako se naljutim, user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 16:30:26   
degu
Ja sam pricala price, nisam citala, a ona od rodjenja ulazi u sobu vec pripremljenu za spavanje, samo gori prigusena lampa cisto da je vidim nocu, da vidi da pije vode, ustane da piski...tako da nikad nije ni pomislila da treba da upalimo svetlo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
18.10.2017 16:33:55   
Sanjica26 RR
Mladje gledaju od starijih sestarauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
20.10.2017 0:19:39   
MamaNecaVo
Mazimo se i tako zaspi.Obavezno uz mamu.
Znam da to nije resenje i da ne bi trebalo tako,ali deca brzo rastu i zelim da uzivam u svakom trenutku jer ipak,samo su jednom tako mali.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
20.10.2017 9:05:13   
Mala Elena
Moja mala zadnjih dana samo uz mene i prica :moja mama, moja mama..

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
20.10.2017 9:06:14   
MamaNecaVo
Ja sam do nedavno sustala i pistala... :D

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
20.10.2017 13:20:10   
Tatjana.87
Moj bebac sinoc zaspao pre devet i to uz onu muzicku kornjacu sto projektuje zvezdice,
zagledao se u njih i bez problema zaspao user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
20.10.2017 14:28:06   
MamaNecaVo
Mi smo te dve pokvarili.Dala si mi dobru ideju da probam sa njima.
Ispalo nam je ono dugme za paljenje od silnog bacanja na pod.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.2.2018 22:48:46   
mama Jo
Jana gleda crtace na telefonu, i jako bih volela da joj izbacim takav vid uspavljivanja, ali ne znam cime da ga zamenim?

U.se nosi, nekada i sama zaspi u onoj stolici sto se ljulja...ali uglavnom na rukama 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.2.2018 10:08:37   
emicaa
srecko i ja legnemo zagrlim ga,otpjevam mu pjesmicu i gotovo.Nema vise ljuljuskanja u rukama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.2.2018 13:45:16   
Milena18
Mi obično čitamo jednu knjigu o zeki (svako veče ili mm ili ja smišljamo novu priču da ne bismo ponavljali jedno isto), a ponekad, kad je baš pospana, se samo zagrlimo nas dve i pevam joj.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here