|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.8.2012 21:14:07   
maja27
ja sam saznala u 16 nedelji. Ali onaj kineski kalendar je svima pogodio pol pa i meni. Sada za drugo drzim se njegauser posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.8.2012 22:14:09   
adulence
u 22, nedelji je rekla da je veovatno devojcica,sutra idem na uz nadam se potvrdi...

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
31.8.2012 9:33:06   
Shishica

IZVORNA PORUKA: maja27

ja sam saznala u 16 nedelji. Ali onaj kineski kalendar je svima pogodio pol pa i meni. Sada za drugo drzim se njegauser posted image user posted image


Meni nije i nadam se da nece ni sad..

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
31.8.2012 9:35:52   
adulence
ni meni kineski nije pogodio,dr danas rekao devojcica...user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
31.8.2012 11:13:52   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Mi smo se i drugi put odlucili za iznenadjenje user posted image
Tata sada, kao i sveki i 80% prijatelja i familije tamo misle da je opet devojcica.
Mama, nana, deda- ma svaka moguca isoba koja me zna ili me je u prolazu u Sr videla misli decak user posted image
Mene osecaj prvog puta nije prevario, a ovog znacemo sigurno za par meseci. user posted image
A inace je doca juce na 4D video jasno ko dan ko nam stize. user posted image

I ovog puta smo saznali na rodjenju i to sam morala da otkrijem bebu da vidimo user posted image
On se rodio, odmah mi ga stavise na grudi i prekrise ga cebencetom. Babice cute i ne govore decak/devojcica posto mi je u planu za porodjaj pisalo da hocemo da tata otkrije. A tata stoji sa suprotne strane, kod bebine glave, tako da posle par sekundi suza i euforije ja se setih da podignem cebence i pokazem tati sina! user posted image
I eto- majcinski osecaj tacan i po drugi put user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
31.8.2012 20:13:53   
pandina
Filmski!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
31.8.2012 21:00:42   
cockic
oba puta oko 11-12 nedelje user posted image i naravno bilo je tako kako su rekli mada meni je tacan i kineskiuser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.9.2012 14:38:08   
Yag

IZVORNA PORUKA: adulence

ni meni kineski nije pogodio,dr danas rekao devojcica...user posted image user posted image

ni meni rekoa je da je devojcica a doktorice vec u 13 nedelji rekla user posted image i sad na UZ opet kaze 99% je user posted image na moju radost narvno...no i da je devojicica isto bi bila redosna samo sto sam prizeljkivalja deckicauser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.9.2012 14:51:16   
mtajcica83
Meni je i dr, i kineski pogodio da nosim djecakauser posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.9.2012 22:04:45   
nink
I meni je kineski pogodio,inace saznala pol u 13. nedelji i tako je bilo do kraja deckic,mada se jos nisam porodilauser posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
4.9.2012 0:01:52   
Anoniman
Evo dunja pa preleti... :)

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.9.2012 16:38:20   
dudarajko
Meni je jos u dvanaestoj dr rekla da je decko , ali nakon tog pregleda mi nikada nije potvrdjeno, bebac se prevce ali i skrivauser posted image  tatiki i  meni je svejedno, samo da je bebiron zdrav user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 10:48:52   
jole82
Meni je RR kineski kalendar pogodio...juce (20+5) potvrdjeno da je devojcica user posted image
Pre toga se vesto skrivala user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 13.9.2012 10:49:42 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dudarajko)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 21:55:06   
jacagoga
Veceras dr potvrdio da je devojcica 24+6, prosli put je isto rekao ali nije bio siguran

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 21:57:18   
Ana RR
Jacagoga, divno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 21:57:50   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 21:58:30   
bice devojcica
Ja sam saznala kad sam radila double test,silno sam zelela da bude devojcica,ali je ipak decak,ma nek je samo on meni ziv i zdrav.... A kineski kalendar mi nije pogodiouser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 22:00:53   
nink
Ja sam po niku bila ubedjena da nosis devojcicuuser posted image ..Ja sam sva tgri puta saznala oko 14 nedelje

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 22:02:06   
bice devojcica
Ha,ha,i ja sam ime smislila dok jos nisam bila sigurna kog je pola,eh puste zeljeuser posted image user posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.9.2012 22:04:37   
jacagoga
Ja se bas radujem sto je devojcica, mada mi je posle svega samo bitno da se rodi zivo i zdravo.

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.9.2012 18:33:05   
dudarajko
Evo 25 nedelja i cetiri dana , jos se sakrivamo i stidimo :-) tati i mami nije bitno, izabrali smo imena, boja sobe je neutralna kao i stvarcice kojima do sada nismo mogli da odolimo, bez izrazito rozih i plavih :-))  Iduce nedelje idemo na UZ pa ako se pokaze ili ne javljamo se svakako user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.10.2012 14:50:18   
ivannna
u 25.nedelji nasa devojcica je najzad prestala da se stidi i pokazala sta ima user posted image

(odgovor članu dudarajko)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.10.2012 22:03:02   
mamaneca
u 14 nedelji decak i devojcica

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
27.10.2012 17:11:45   
Janncica
U 18 nedelji su nam rekli da je decak i na 4d uz su nam potvrdili u 22 nedelji.

(odgovor članu mamaneca)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
27.10.2012 21:24:45   
Nanica1
Vidim da je sve vise onih koji saznaju pol vec u 12.nedelji i nadam se da cu biti jedna od njih! Silno zelim devojcicu mada mislim da je opet decak!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here