|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
8.5.2019 19:36:18   
kamičak
Ima lepih popusta i na bebi kozmetiku.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
8.5.2019 22:04:02   
lesli
Negde sam vec pisala, da sam ja uzela prijavnicu koju sam prosledila u kantu kada sam videla sta sve traze od podataka mojih i njenih. Neka hvala za te popuste pod tim uslovima 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
8.5.2019 22:25:00   
bubulence
Lesli niko ne kaze da moras da das tacne podatke.  Ko ce znati... Ja nikada nigde ne ostavljam prave podatke, osim imena, po nekad prezimena i br tel... U DM jesam i adresu zbog vaucera jer su mi bili korisni, uzimala sam kozmetiku kod njih i uvek sam koristila onih 50% popusta u C&A.

Ali npr jmbg lupim obavezno, pa nisam luda da im dajem... Ili br licne karte itd... 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
8.5.2019 22:30:59   
kamičak
Dajete bebin izvod na uvid u dm

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
8.5.2019 22:36:17   
bubulence
Slazem se, davala sam 2x, i oni samo bace pogled, nista nisu gledali zapravo. Kao ni ja dok sam radila u lilly, samo pogledam, ime i prezime, datum rodjenja i kraj. Samo u lilly se ostavlja kopija izvoda, u dm koliko se sećam ne treba da se ostavi


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
8.5.2019 22:42:37   
kamičak
Toliko su licni podaci dostupni da ne treba brinuti zbog nekog dm ili lilija..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
9.5.2019 9:58:20   
Filadendronka

Bubulence, ja cak imam i drugo ime. 🤣🤣Ali onaj kome su potrebni nasi podaci vrlo lako moze da dodje do njih. Zbog posla sam pre par godina imala veliku proveru i neverovatno je koje se sve metode koriste za dolazak do informacija o nekome. Tako da se opustite, nasi podaci su i vise nego nebezbedni i tesko da ih mozemo zastiti. Jedino ne volim da delim podatke i svoje fotke na drustvenim mrezama, zbog drugih razloga. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Lesli niko ne kaze da moras da das tacne podatke.  Ko ce znati... Ja nikada nigde ne ostavljam prave podatke, osim imena, po nekad prezimena i br tel... U DM jesam i adresu zbog vaucera jer su mi bili korisni, uzimala sam kozmetiku kod njih i uvek sam koristila onih 50% popusta u C&A.

Ali npr jmbg lupim obavezno, pa nisam luda da im dajem... Ili br licne karte itd... 



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
9.5.2019 10:10:46   
bubulence
Potpuno se slazem sa vama. Nego kazem ako neko ne zeli ne mora da da tacne podatke... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
9.5.2019 13:22:19   
lesli
Ne bih se slozila da su podaci dostupni tek tako. Dostupni su uglavnom onome kome i treba da budu dostupni, a ostalima u onoj meri u kojoj ih mi ucinimo (mislim na obican svet)A meni iskreno taj paket i ne znaci toliko, da bih se mlatila da laziram podatke i svoje i detetove.Ono gde daju popuste, a ne traze nista vise od imena, prezimena, mejl adrese i eventualno kucne adrese, koristim.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
17.7.2019 10:12:42   
MimaKos
Najbolji i najsadrzajniji paket koji smo dobili, i jos oni kuponi posle, svaka im cas_t na tome


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
17.7.2019 11:23:28   
doramar11
Vauceri sa popustom su stvarno sjajni, ali meni je zasmetalo sto ne vaze za artikle koji su na akciji! 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
17.7.2019 15:31:21   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Vauceri sa popustom su stvarno sjajni, ali meni je zasmetalo sto ne vaze za artikle koji su na akciji! 
  slzem se 100 %


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
29.7.2019 14:11:32   
nata11
Novosadski humanitarni centar poklanja Chicco nosiljke. Vise info na njihovoj FB stranici. 



_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
30.7.2019 8:37:30   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: nata11

Novosadski humanitarni centar poklanja Chicco nosiljke. Vise info na njihovoj FB stranici. 


  bas lepo! Svaka cas_t!


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodj...
1.8.2019 13:01:31   
Duškić

IZVORNA PORUKA: nata11

Novosadski humanitarni centar poklanja Chicco nosiljke. Vise info na njihovoj FB stranici. 





Lepo Nato

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 165
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here