Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


zvončičica -> Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.4.2014 7:39:56)

[sm=bravo.gif]
Važno! Da li ste znali da dm svakoj novorodjenoj bebi poklanja paket dobrodošlice -pakovanje pelena, vlažne maramice i kremu i knjižicu sa brojnim vaučerima a svim bebama do godine knjižicu sa vaučerima i savetnik. Prijavljivanje je vrlo jednostavno, odnesete izvod iz knjige rodjenih samo na uvid, popunite formular i dobijate poklon paket.




Modessty -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.4.2014 7:42:29)

dobili pampers i vaučere. nismo dobili kremu ni vlažne maramice. Ali za pampers vredi otići




pari -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.4.2014 7:56:48)

super stvarno!




Biserce -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.4.2014 9:58:22)

Za V smo 2012te dobili puffies pelene i vaucere. Sad nismo ni isli jer sam mislila da vise nema poklon paket, svakako kasnije saljem mm-a:D:D




mati -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.4.2014 15:34:11)

To je odavno tako. Samo ja sa Matom nisam znala,pa nismo ni uzimali.
A sada smo uzeli pelene i knjizicu sa vaucerima za popust, mada je promenjen sponzor, valjda je Becutan pa su njihove maramice i pelene. Ranije su bile Babylove.
Pogledajte, DM baby bonus program...




New Mom -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.4.2014 15:51:05)

O svemu tome smo pisale na temi Pelene.
Za Kacu kad sam uzela pre 4 god. su bile Babylove pelene i to u vel.2 pa nam je propalo (dok su dosli vauceri ona davno nije nosila taj broj).
Za Kolju pre 2 god. su bile Puffies pelene i moglo se birati da li vel. 2 ili 3, pa je to ispalo bolje.




Dani.kv -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (30.4.2014 23:13:34)

Ja sam u februaru dobila babylov pelene, bekutan kremu i vlazne. Inace uzimam vaucerima sve sto je na redovnom snizenju pa uz kupone ostvarim popust oko 50%. Super je




anci kv -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.5.2014 10:32:11)

nama više koristi drugi vaučer od 6.meseci,ima više stvari na popustu koje koristimo




Klarita -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.5.2014 12:20:42)

Ja dok se dokopam Nisa i DM-a...ce prodje voz [sm=jezicek.gif]




New Mom -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.5.2014 12:29:57)

Klarita, prijavi se online. Ne moras licno u nekoj radnji.




dunja RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (16.7.2014 21:58:26)

Dobili smo bekutan pelene, kremu i vlažne maramice.




dunja RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (17.7.2014 10:48:23)

Da, dobili smo i vaučere, to sam zaboravila.




superm -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (18.7.2014 10:42:00)

E, to je lepo. Napokon se neko setio...




wivern -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (2.9.2014 10:25:39)

Ovo je stvarno lep gest, i pelene i krema se trose na kilo tako da sve dobro dodje.




Modessty -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (2.9.2014 10:42:09)

I mi dobili nove vaučere i koristim ih za sve što mogu. Nešto se isplati nešto ne. ALi lepo je imati bar neki popust negde.
Recimo ja u poslednje vreme koristim njihove pelene. A za to nema vaučera [sm=smiley13.gif]




malimaki -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (22.9.2014 20:53:29)

E to nisam znala stvarno




Anarunika -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (22.9.2014 21:03:03)

Ja sam dobila DM paket i za prvo i za drugo dete! Doduše vaučeri mi nikada nisu stigli za Aruna ali zato što je već bio starija beba kad sam se prijavila pa su imali neke prioritete. Pelene sam tada probala i dopale su mi se. Jedino što nisu baš fleksibilne kao Pampers ali je materijal udoban.
I sa ovom bebicom ću se prijaviti ako bude aktuelno !
Šta ću kad volim poklone [sm=zz_redface.png]




anita -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (22.9.2014 22:49:57)

Svaka pomoc i poklon dobro dodje.




malimaki -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (28.9.2014 22:20:54)

A jel vazi i za DM parfimeriju u Kragujevcu, da ih pitam?




dunja RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (28.9.2014 22:23:23)

Mislim da važi, proveri.




New Mom -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (28.9.2014 22:37:53)

Važi za sve. A može (bar je moglo) i na sajtu prijava.




mr_jovana -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.10.2014 14:21:48)

Ja sam pre par dana bas kupovala nesto u DMu,i neka fina gdja mi je dala taj letak koji treba da se popuni.
Lepo :-) [sm=bravo.gif]
A cula sam da bg bebi klub sad skoro nista ne daje...[sm=zmeden.gif]




Mala Elena -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.10.2014 14:35:36)

Mr Jovana , kako mislis ’sada’ , od kog datuma? Ja sam od devojke koja radi na pakovanju tih bg paketa cula da ce biti ukinuto jos 1.4.’14. ( moj termin porodjaja [sm=smiley36.gif]) ali od toga nista .




Mala Elena -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.10.2014 14:47:23)

NM, ja pokusala sa sajta, nije htelo, izbacuje gresku .
Jel ste kupovale kasice Hipp i Alnatura i koliko izadju sa popustom u Dm-u?




mr_jovana -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.10.2014 15:20:29)

Mala Elena...drugarica mi se porodila premesec ipo dana-gomila reklamnog materijala,testeri nekih kremica,nema torba...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>