|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 18:56:43   
Verus
Sto se tice debljine i sirine ista je svuda: izmericu pa cu ti reci koliko, ali odokativno koliko se secam nije siri od 20tak cm

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 19:38:40   
Anoniman
ok draga .. samo izmeri i duzine tih krakova, da znam bar okvirno. a sto se tice tvrdoce, mislila sam na to da li je bas tvrd ili je onako mekan, upada kad legnes? cime mislis da je punjen, sundjerom ili onom masom za punjenje?
izvini sto te gnjavim user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 19:40:36   
Verus
Ne gnjavis uopsteuser posted image  izmericu ja sve i sto treba i sto ne trebauser posted image

Punjen je onom masom, ne sundjerom...kao neke niti skluplcane..hm kao neka cudna vata...

A ne ulegne se kada pritisnes, odmah "odskoci" nazad, nije jako tvrd.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 19:45:49   
Ana RR
Macaki, misliš da će moći da se sašije? Meni je htela svekrva da sašije ali nije mi jasno kako onda da napravimo da može da se ispravi i savije a da se ne napravi rupa na sredini, ako me kapiraš. Ni sunđer ni koflin ne ide u to, šta ćeš ti staviti? Daj neku ideju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 20:26:01   
Verus
Anci on ostaje savijen: ako sam te dobro razumela... mislim ne moze da se savije, nego sasijes navlaku u obliku kopite, napunis sa  materijalom i onda se sasije i navlaka koje ce se stavlati na jastuk, moze se prati itd ..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 20:30:59   
Ana RR
Aaaaa, kapiram. Ne znam zašto sam mislila da on može da se ispravi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 20:44:08   
Verus
ne znamuser posted image  

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 21:31:40   
Ana*
Macaki - sa spoljne strane je oko 2m a sa unutrasnje strane je 1.50m, merila sam po savu, a debljina je oko 62,63 cm to sam ti merila kad su tu sve one kuglice.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 21:32:55   
Ana*
Inace, moj je bio nekad bas bas tvrd al meni to nije odgovaralo pa sam malo izbacila tih kuglica iz njega

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 21:40:23   
Anoniman
masala! pa taj jastuk je bas golem!
hvala puno ana!!

ma moze da se sasije anci, sto ne bi moglo ..  sile smo i komplikovanije stvari od toga.
samo da ja provalim kakav je, lako cemo. mozda odem do akse da bacim pogled i da ga pipnem. .
ja nisam razumela da se on ispravlja, ne znam ni kako bi, mislim stalno je uobliku potkovice, jel da?

< Poruku je uredio Macaki -- 9.5.2011 21:41:22 >

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 21:50:57   
Ana*
Nema na cemuuser posted image
Moj moze da se ispravi jer sam malo izvadila te kuglice iz njega, nije mi odgovaralo da je previse tvrd.Ja sam kupila i jedan mali jastuk za bebu, ona obozava da se igra sa njim a i stavim je na njemu da lezi kad pije mlekouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 21:57:53   
Vika
Ja sam imala u app u bolnici B****a jastuk, i punjen je sitnim kuglicama stiropora, tako da se može oblikovati po potrebi,blago potkovičastog oblika, i baš je koristan i višenamenski.

Zapravo je kao debela glista pa ga savijaš po želji

< Poruku je uredio Vika -- 9.5.2011 21:58:52 >

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Jastuk za dojenje
9.5.2011 23:58:19   
Nensi*
Ja imam Chicco jastuk koji nije punjen sa tim kuglicama kao Beluga nego sa nekom kao vatom,ne znam ni ja sta je...A jastuk je inace prav,ali je navlaka u obliku slova U pa se ne ispravlja. I ovaj je veci od Beluga jastuka.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Jastuk za dojenje
10.5.2011 2:46:18   
Verus
                                                   






                                   

                                                   user posted image


Ovako izgleda moj jastuk:

Levi krak od vrha do kraja: 47cm
Duzina sa leva na desno: 60cm
Razmak (rupa u najsirem delu): 20cm
Sirina kraka: 27cm na najsirem delu, 22cm pri dnu
Obim kraka: 50cm (nisam drugacije mogla da izmerim debljinu jer je pljosnat)

Moj je punjen poliesterom, poput vate je.  Nasla sam na internetu da su oni "prirodni" boppy jastuci punjeni ovcijom vunom.  To da mozes nabaviti bi bilo super. 

Navlake ima dve.  Ova prva, koja je punjena i sasivena da se ne moze otvarati je od belog pamuka (tkanine) a ovaj sareni deo je isto od pamucne tkanine, sa cibzarom na najduzem delu (cibzar je popreko, na ovom delu sto je 60cm).  Duzina cibzara je takodje 60cm i ide preko celog jastuka. 

Valjda nisam nesto zaboravila?


< Poruku je uredio Verus RR -- 10.5.2011 3:01:09 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Jastuk za dojenje
10.5.2011 16:31:07   
Anoniman
hvala ti PUNO user posted image
javicu sta sam uradila. . .

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Jastuk za dojenje
16.5.2011 21:36:55   
tijatija
Dali moze neko da mi kaze ili da mi da sajt gde mogu da narucim taj jastuk ali ja zivim u CG a tu ga nisam nigde nasla user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Jastuk za dojenje
16.5.2011 21:51:33   
isidora88

IZVORNA PORUKA: tijatija

Dali moze neko da mi kaze ili da mi da sajt gde mogu da narucim taj jastuk ali ja zivim u CG a tu ga nisam nigde nasla user posted image user posted image


pokusaj ovde da kontaktiras sa prodavcima,mozda imaju neku opciju da salju i u CG user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Jastuk za dojenje
13.8.2011 12:38:41   
tijatija
Poslala sam e mail ali neznam dali je to poruceno ili nije nista mi nije jasno samo pise u dinarima , nepise nista za inostr. trziste, bas se iznerviram tu nemoze nista da se nadje ima chicco ali mi se nedaje 55e za njega ma stvarno vise....

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Jastuk za dojenje
20.8.2011 16:33:51   
Mariya
Danas sam tražila kroj za jastuk za dojenje, pa da podelim sa vama što sam našla. Verujem da će nekome biti od pomoći.

http://www.make-baby-stuff.com/nursing-pillow-pattern.html

http://sites.google.com/site/sewityourself/

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Jastuk za dojenje
26.8.2011 16:11:15   
TheZvoncica
Ja sam juce kupila u aksi u Beogradu jastuk za dojenje koji pravi neka Novosadska firma, pamucan je i udobniji mi je od Beluginog posto sam u radnji isprobala i jedan i drugi. Najbolja stvar koju sam kupila od kad sam se porodila. user posted image Ima zakacaljke na krajevima tako da ga zatvorim oko sebe kao slauh za pivanje i lepo mogu da se naslonim. Idealna stvar za ledja! user posted image

Bebcu se svidja sto mogu da ga ostavim da sedi tako u toj rupi jer sa svih strana je opkruzen tim jastukom tako da ne pada ni na jednu stranu user posted image
A ima i cicak trake sa kojima mogu da povezem obe strane jastuka tako da bebac moze i da lezi kao na pravom jastuku.

Hvala na otvaranju ove teme Jeco... ne bih ni znala da postoji ovako nesto da nisam videla na forumu! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Jastuk za dojenje
17.9.2011 9:43:35   
Irence
Drage moje ako nekoj mami treba jastuk za dojenje,ja bih joj poklonila.Jastuk je bez sa roze medamauser posted image Moja beba se nije navikla na njega jer sam je dojila lezeci.Nije bilo sanse da promenimo polozaj.Mogu da vam posaljem i postom ako niste iz Beograda.

(odgovor članu TheZvoncica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Jastuk za dojenje
17.9.2011 9:57:48   
smeskicTB
Zvoncice, mozes li mi reci koji je proizvodjac, jer ja gledah na sajtu akse i nema ga..

Irence, meni ne treba sada za dojenje vec za spavanje, planirala sam da ga kupim..tvoj je belugin? ali da se dogovorimo da ti ja  parice dam. dogovoricemo se preko pp-a. vazi?
ja sam iz beograda.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Jastuk za dojenje
19.9.2011 11:30:08   
smeskicTB
zahvaljujuci ireni user posted image , uzivam u divnom beluga jastuku!
user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Jastuk za dojenje
19.9.2011 11:41:00   
Irence
Bas mi je dragouser posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Jastuk za dojenje
23.9.2011 13:13:07   
TheZvoncica
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

Zvoncice, mozes li mi reci koji je proizvodjac, jer ja gledah na sajtu akse i nema ga..




firma je milby :) nisam bila u Begeu neko vreme, pa zato tek sada odgovaram. Nema ga na sajtu, ali ga ima u prodavnici veci je od beluginog i meni udobniji :)

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here