|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk za dojenje
9.9.2013 12:26:27   
*Maki*
Daj Bože draga Dunjice,ti znaš da sam uz tebe user posted image A jastuk cemo časkom da napravimo zajedničkim snagama user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Jastuk za dojenje
9.9.2013 13:26:00   
viking
Super, Maki, baš volim sposobne i spretne žene koje znaju svašta da prave! user posted image
Mada, moram da priznam da meni baš odgovara to što je ovaj jastuk malo tvrđi jer mi pruža bolju potporu, ne bih volela da je iste mekoće kao jastuk mada ja inače volim tvrđe podloge za spavanja (tvrd dušek, tvrd jastuk) pa možda i zato...
Ovaj kupovni jastuk jeste punjen nekim kuglicama ali ali nisu nabijene, i dalje se jastuk ulegne kad legneš na njega, ali definitivno je čvršći od običnih jastuka.
Bilo kako bilo, nezamenjiv je! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Jastuk za dojenje
12.9.2013 15:08:14   
doktorkakristal
Odlican je,posebno za nas koje moramo da lezimo tokom trudnoce,ja ga ne bih menjala ni za sto drugih,za njega sam cula na ovom foumu i odlucila da ga kupim,ujedno hvala svima sto ste ga preporucile user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Jastuk za dojenje
12.9.2013 17:08:24   
*Maki*
Vik user posted image user posted image

Doco drago mi je da ti pomaže,biće on i za dojenje od velike pomoći kad za to dodje vreme user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Jastuk za dojenje
19.9.2013 22:38:52   
dunja RR
E, i ja se danas družila sa ovim jastukom user posted image

Bila sam kod jedne lepe RR trudnice, i popodne provela zavaljena u jastuk, fantastičan je stvarno!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Jastuk za dojenje
20.9.2013 9:10:03   
anci kv
beluga jastuk sam uzela u 5.nesecu trudnoce,spas.sad kad dojim,dok je hranim na flasicu uvek ga koristim.ali toliko smo navikli na njega,pa je mm kupio jos dva za nas,tako da ni dormeo vise ne koristimo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Jastuk za dojenje
20.9.2013 9:13:58   
Misha i Ljisha
da belunga je superiskauser posted image ja sad stavim belungu iza Dunje kad sedi u slucaju da padne ili da hoce da uziva lezecki. jako se lepo izlezava na njemu. A od trudnoce koristim taj jastuk i sjajan je

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Jastuk za dojenje
20.9.2013 13:14:13   
viking
I mm je sinoć rekao da će ovih dana da naruči jedan za sebe!

IZVORNA PORUKA: anci kv

beluga jastuk sam uzela u 5.nesecu trudnoce,spas.sad kad dojim,dok je hranim na flasicu uvek ga koristim.ali toliko smo navikli na njega,pa je mm kupio jos dva za nas,tako da ni dormeo vise ne koristimo


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Jastuk za dojenje
13.11.2013 22:52:42   
Noelia
Preporuka od mene za Beluga jastuk! Zao mi je sto ga nisam kupila jos dok sam bila trudna, sigurna sam da bi mi olaksao spavanje!



< Poruku je uredio Noelia -- 13.11.2013 22:53:15 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Jastuk za dojenje
14.11.2013 12:09:13   
Didy
Mene je spasao u drugoj trudnoći, žao mi je što ga nisam kupila i za prvu. Sad ga Stefanu stavim u krevet do zida da mu bude odstojnik da se ne bi naslonio u toku noći. I on ga baš voli. Zove ga zmija.user posted image A ja poručila onaj zeleni, baš jeste kao zmija.user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 14.11.2013 12:10:06 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 11:23:43   
Milica cica
I ja sam ga naručila jedva čekam da ga isprobamuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 13:52:33   
Jole84
Ja ću najverovatnije da ga sašijem,nego me interesuje koje su dimenzije otprilike?


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 14:14:00   
serpica
Jolence ja to nisam koristila ni jednom,mislim i da ti nece trebati,ne znam,ja sam odmah u sedecem stavu dojila i eventualno stavljala obican jastuk ispod ruke one na kojoj siska cisto da mi bude lakse.Ako dojis u lezecem polozaju jednom rukom drzis dojku kojom sisa a drugom ga pridrzavas za ledjauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 14:17:08   
Jole84
Šerpi mislila sam za mene za spavanje pošto mi je sve nezgodnije a devojke kažu da je baš udobno. A za bebicu ima vremena a i ti ćeš sve da me naučiš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 14:21:46   
serpica
Auuu pa ja vidi tema jastuk za dojenje pa etouser posted image a sto se pomoci tice tu sam nego sta uvek kad zatreba kupanje,dojenje,presvlacenje,setnja ma sve za moju plavusicuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 14:25:02   
Milica cica
Jole evo ti sajt pa prostudiraj, mislim da je oko 1,5m jastuk KLIK

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Jastuk za dojenje
21.11.2013 14:49:18   
Jole84
Hvala Mici user posted image Javljaj utiske kad ti stigne user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Jastuk za dojenje
11.12.2013 9:42:18   
Milica cica
Stigao je, ima neko zrnasto punjenje, nije kao klasični jastuci, nadam se da će biti ok
user posted image
user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Jastuk za dojenje
11.12.2013 10:02:11   
New Mom
Bas je sladak dezen! Uzivaj!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Jastuk za dojenje
11.12.2013 11:54:25   
viking
Mico, i ja sam uzela zeleni user posted image Što reče NM, uživaj user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Jastuk za dojenje
22.1.2014 9:14:46   
pari
Milice, Viking, je l' vam prija ovaj beluga jastuk? razmišljam da ga kupim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Jastuk za dojenje
22.1.2014 9:20:06   
Didy
Pari, meni je baš jako prijao. Pogotovo kako trudnoća odmiče, a ti ne znaš kako da se namestiš, sve više će ti prijati. Meni je bilo krivo što ga nisam imala i u prvoj trudnoći. Ja se kunem u njega.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Jastuk za dojenje
22.1.2014 9:26:38   
Lepterija
I mene interesuje isto i jos nesto me buni- da li se oni mogu ispraviti kao zmija? Ranije sam spavala na stomaku pa sad muku mucim sa spavanjem na boku. Koristim tri jastuka: pod glavu, pod stomak i izmedju kolena. Znaci, pitam ja vas moze li se ovaj ispraviti duz tela da mi zameni sve te jastuke, to nikako da ukapirm?
user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Jastuk za dojenje
22.1.2014 9:48:12   
Didy
Lepterija, ja sam imala isti problem kao ti - uglavnom i najčvrće spavam na stomaku, tako da se nisam baš naspavala ni u jednoj trudnoći. Jedva sam dočekala da legnem na stomak posle porođaja. user posted image
Da, jastuk se može ispraviti, meni je on bio i pod glavu i pod koleno (uskoro nećeš moći ništa pod stomak user posted image ). S njim sam makar malo uspevala da odspavam.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Jastuk za dojenje
22.1.2014 9:51:43   
pari
super, hvala!
izgleda da može da se kupi u Aksi tako da ću otići da ga pogledam... A vidim da i u Kiki ima na sniženju neki takav sličan jastuk za 2400din...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here