|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 10:35:33   
Modessty
od muškaraca je ipak previše očekivati da shvate da ostavljen haos u kući u stvari znači: "lenštino mrdni guzicu i sredi i ti po nešto!" user posted image
Mirka nije da imaš previše vremna sa jednim, već je lakše da se organizuješ. Ovako kad imaš dva ili više svesna si da ne možeš sve da postigneš i da ako si premorena tek onda nastaje haos. Smao polako i pamet u glavu. Recimo ja i dalje nemam vreme samo za sebe user posted image Ukradem poneki minut tu i tamo, ali ono da sednem sat vrme i radim šta mi volja, e to je reeeetko!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 10:57:04   
Klarita
Koje bre? Pa kod mene je uvek lom, nije prljavo, ali je lom. Uvek tu i tamo igracke, bebine stvari, dasku za peglanje vise i ne iznosim iz dnevne sobe, uvek ima po neki sud u kuhinji, vlazne maramice pakovanje cas je na krevetu, cas na stocicu cas u torbi, a torba ili na krevetu ili pored krevetauser posted image Paaaaaaaaaaa?
Nisam savrsena, pa sta? Mojoj deci sam najbolja...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 11:00:35   
Modessty
user posted image Klari skroz se slažem! Neće imati bolje mame od nas user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 11:01:47   
big mum
Kod mene je takođe lom.Djeca vade, razbacuju prosipaju vodu.Igračaka i papira na sve strane.Ormar je u haosu sve isprevrtano,na prozirama 1000000 otisaka od prstića ,karmin po ogledalu i tako.

Nisam savršena pa šta user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 11:03:50   
Klarita
I najinteresantnije, kad neko pozove telefonom i kaze da ce da svarti (ne daj Boze da da se ne najavi vecuser posted image ) ripanje i trcanje da se prinameste kreveti i fotelja, rasklanja sto, skupe papiri user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 11:08:53   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

I najinteresantnije, kad neko pozove telefonom i kaze da ce da svarti (ne daj Boze da da se ne najavi vecuser posted image ) ripanje i trcanje da se prinameste kreveti i fotelja, rasklanja sto, skupe papiri user posted image



user posted image user posted image Upravo toj,a akjo neko samo onako bane ja ono kaooo mmmmmuser posted image izvinjavam se neznam šta nam bi .

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 11:17:28   
Modessty
ja se ne izvinjavam, samo upozorim drage goste da paze da ne stanu na neku igračku user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 11:37:42   
mali_mis
Ni ja se ne izvinjavam na haos u stanu, ko moze da shvati, shvati, ko ne, njegov problem user posted image Kod nas je obicno dnevna soba zatrpana igrackama, iza troseda imamo garazu za kamione, aute i ostalo.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 12:20:13   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Klarita

Koje bre? Pa kod mene je uvek lom, nije prljavo, ali je lom. Uvek tu i tamo igracke, bebine stvari, dasku za peglanje vise i ne iznosim iz dnevne sobe, uvek ima po neki sud u kuhinji, vlazne maramice pakovanje cas je na krevetu, cas na stocicu cas u torbi, a torba ili na krevetu ili pored krevetauser posted image Paaaaaaaaaaa?
Nisam savrsena, pa sta? Mojoj deci sam najbolja...


Eeeeeee, zato ja imam u svakoj prostoriji i u tasni po pakovanje, da ne trcim tamo-ovamo user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 13:18:10   
emicaa
Ja sam jutros sredila i opet izgleda kao da je tajfun proletio,malo djete i sredjen stan ne idu nikako zajedno.Sto prebrišem dok se okrenem on opet pun otisaka prstiju onda ga do naveče i ostavim tako,briga me.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:07:16   
Mala Elena
Mirkam haha, bas tako, jedne mi u dnevnoj, jedne u torbi, jedne u kupatilu ako se ukaki u kadici dok je kupam ahahahaaa
A papira i novina koliko ima ispod stola. ..to prvo rasklanjam kad se neko najavi a ako se ne najavi onda prebacim krivicu na muza sto stalno kupuje novine. user posted image
Ali vodim racuna zbog deteta da bude cisto !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:10:27   
Anoniman
Ja imam jednu pomocnu sobu u njoj stekam ves, koji je cist , ni niko ne ulazi, pa kad nadjem vreme onda to peglamuser posted image user posted image user posted image a u njoj drzim i zalihe hrane, tj. slatkisa, i praskova tako da je to samo moja soba...ahahhah

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 1437
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:16:41   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja imam jednu pomocnu sobu u njoj stekam ves, koji je cist , ni niko ne ulazi, pa kad nadjem vreme onda to peglamuser posted image user posted image user posted image a u njoj drzim i zalihe hrane, tj. slatkisa, i praskova tako da je to samo moja soba...ahahhah

i ja imam isto..to je sestrina soba..a kad ona treba da dodje..leleeeeeee..ne znam gde cu sa tim!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:18:22   
Modessty
eh lepo kad imate sobu svaštaru! Nama je trenutno terasa svaštara!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:18:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja imam jednu pomocnu sobu u njoj stekam ves, koji je cist , ni niko ne ulazi, pa kad nadjem vreme onda to peglamuser posted image user posted image user posted image a u njoj drzim i zalihe hrane, tj. slatkisa, i praskova tako da je to samo moja soba...ahahhah

i ja imam isto..to je sestrina soba..a kad ona treba da dodje..leleeeeeee..ne znam gde cu sa tim!user posted image


ahahahha nisam jedinauser posted image ja samo ne znam sta ce biti sa mnom sledec god. kada renoviraamo kuc, gubim pomocnu sobu, moracu sve da peglam odmahuser posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 1440
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:23:10   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja imam jednu pomocnu sobu u njoj stekam ves, koji je cist , ni niko ne ulazi, pa kad nadjem vreme onda to peglamuser posted image user posted image user posted image a u njoj drzim i zalihe hrane, tj. slatkisa, i praskova tako da je to samo moja soba...ahahhah


Imam i ja takvu sobu i sa razlogom je zovemo sok soba. Prosto se sokiram svaki put kad udjem u nju. user posted image Em ves i daska za peglanje,em visak namestaja,decije igracke,zalihe hemije,stvari koje su deca prerasla. Cak mi je i zaova dovukla ugradnu plocu i masinu za sudove da joj cuvam tu. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:24:47   
Klarita
Ja imam na potkrovlju prostor i preksinoc mm se popeo i sredio sve, razvrstao ves i igracke user posted image Popela se moja "snajka" da pusi i kad se vratila dole kaze : "Covece, pa ja nikad nisam videla onako cisto potkrovlje " user posted image Ali me zajuser posted image sa ves, pa sam onda kulturno sve uvalila snajki da peglauser posted image Kad zna da komentarise eto joj ga na user posted image
Ali dzaba, za dva dana opet haoticno...
Ma, kako hoce, nek su samo deca zdrava.
Sto se tice upozorenja gostima, ne dam li im upozorenje, oci im iskacaju kad se nabodu na neku igracku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:25:12   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja imam jednu pomocnu sobu u njoj stekam ves, koji je cist , ni niko ne ulazi, pa kad nadjem vreme onda to peglamuser posted image user posted image user posted image a u njoj drzim i zalihe hrane, tj. slatkisa, i praskova tako da je to samo moja soba...ahahhah

i ja imam isto..to je sestrina soba..a kad ona treba da dodje..leleeeeeee..ne znam gde cu sa tim!user posted image


ahahahha nisam jedinauser posted image ja samo ne znam sta ce biti sa mnom sledec god. kada renoviraamo kuc, gubim pomocnu sobu, moracu sve da peglam odmahuser posted image user posted image




user posted image
Ti gurni u ormar, tako ja!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:28:40   
emicaa
Kod mene je trenutno dječija soba šok soba jer je T još kod nas u sobi...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 14:43:05   
mirkam
Sta bih ja dala za jednu sobu svastaru!Ovako,u jednosobnom stanu od 50 kvadrata moraš odmah sve.Ma nemam 5 cm prostora da nešto tutnemuser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.6.2015 20:39:51   
NadaR
Auuu, imam i ja jednu sobu svastaru. Trenutno pijuckam kofi ,sudje jos nisam oprala i takooo ... Mada,lijepo mi je. :-D

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.6.2015 22:50:42   
amdn
imamo mi jednu koja ce biti decija, sad je igraonica i garderober i magacin za moje grafike i jos za svasta nesto...
a uskoro planiramo da decak predje u svoju sobi, ne znam sta cemo sa svim tim stvarima i gdeuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
26.6.2015 11:18:29   
vikiveki
Ih mame meni je do skoro ceo gornji sprat bio šok soba ili bolje reći šok spratuser posted image tako je bilo dok nismo opremili sobu za ćerku.Sada je samo jedna soba na spratu tako za svašta...tu imam pune kutije sortiranih igračaka, mojih stvari,knjiga...i dosta još togauser posted image a gde ću sa tim kada i dečacima budem morala sobu da sredim,e o tome još nisam razmišljala

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
26.6.2015 16:18:13   
Klarita
Ja sam u fazi VUKi lenstineuser posted image u kuci blagi haos, rucak meso od juce samo sam dodala krompir...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
26.6.2015 16:27:34   
milicicak
Nisam VUKI, al sam totalno nesavrsena. Vec mesec dana dete samo preko skype vidjam user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here