|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 22:45:28   
anci kv

Svi koji žele da pomognu i doniraju Crvenom krstu u Subotici:
024 671 980...Napotrebnija je obuca, cebad, sredstva za licnu higijenu,,konzerve, i odeca...Prikupljanje se vrsi od 8:00 do 20:00 !!!!!!

Crveni krst u Kraljevu:
036 316 650 ul.Cara Lazara 19

< Poruku je uredio anci kv -- 16.5.2014 22:52:39 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:04:21   
nata11
user posted image

_____________________________





(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:05:54   
Didy

IZVORNA PORUKA: isidora88

jedan savet za novosadjanske, ne pijte vodu sa cesme, zagadjena jeuser posted image


Sa svih strana apeluju da se ne širi panika. Da li je to 100% proverena informacija, Isidora? Ja ne vidim kako bi i zašto bila zagađena voda u Novom Sadu. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:09:50   
Verolina
Voda u NS nije zagadjena.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:14:05   
dunja RR
Malopre je bio na TV Studio B direktor beogradskog vodovoda, rekao je da je voda u Beogradu potpuno ispravna, i da se ne širi panika bzv.

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: isidora88

jedan savet za novosadjanske, ne pijte vodu sa cesme, zagadjena jeuser posted image


Sa svih strana apeluju da se ne širi panika. Da li je to 100% proverena informacija, Isidora? Ja ne vidim kako bi i zašto bila zagađena voda u Novom Sadu. user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:16:15   
Torbica
Ja ne razumem uopste odakle nekome ko nije Ovlasceno i Odgovorno lice da siri takve dezinformacije....o ispravnosti vode

Mi koji nismo ugrozeni i udobno kuckamo iz svojih stanova i kuca mozemo samo da se pokrijemo usima i razmislimo kako mozemo pomoci...

< Poruku je uredio Torbica -- 16.5.2014 23:19:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:18:42   
dunja RR
Torbice i ja tako razmišljam.
Ne znam zašto bi direktor govorio da je voda ispravna ako ona zaista nije ispravna, pa nije lud da rizikuje milione života.
Ne znam kakva će situacija sutra biti, ali sada glavni i odgovorni tvrdi da je voda ovog trenutka ništa manje ispravna nego pre 10 dana, mesec ili više. I ja biram da verujem njemu a ne pisanju Blica ..a sutra ako odgovorni objave da je postala neispravna, opet verovaću njima.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.5.2014 23:23:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:21:10   
Verolina
Direktor vodovoda u Beogradu je taj koji nece da objavi o blagoj bakterioloskoj kontaminaciji zbog panike. Smatraju da nece imati zdravstvenog udela. Direktor vodovoda ima razlog da te laze, ja ne. Jasno je kao dan da su iscurele informacije o kontaminaciji, zato su svi napravili juris na vodu. Opet, svako nek radi sta hoce.
Neces rizikovati zivot. Nije toksicna niti hemijski zatrovana, bar ne jos uvek. Izlile su se kanalizacije, u tome je problem.

< Poruku je uredio Verolina -- 16.5.2014 23:22:46 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:21:53   
Torbica
Dunja, slazem se....Motiva ima raznih, a sad najvise probisveti i lopovi profitiraju, na muci jadnog ovog naroda kojeg nemas za sta vise uhvatiti, i pre ovog, a sad pogotovo - da ne pricamo user posted image

Blaga kontaminacija user posted image Mislim - voda je ili ispravna ili neispravna, prvi put cujem za ovo - blaga kontaminacija user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 16.5.2014 23:24:02 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:23:47   
Ivanka 75
Ako kazu da je ispravna onda jeste, pitala sam mm i kaze da bi sigurno objavili da je zamucena i neispravna.


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 16.5.2014 23:24:40 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:24:32   
anci kv
ja sam prešla na pivo

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:26:33   
bubulence
i dalje ne verujem da se ovo desava mojoj zemlji user posted image . nikako ne mogu da dodjem sebi, samo placem kao malo dete...
da li se Sanjica nekom javila? sta je sa njenima?
vikiveki? SM je ugrozena...
ako se Sava izlije u Sabac i dodje do one fabrike ima da nam zagadi sve pa necemo imati pijace vode bar mesec dana...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:28:30   
anci kv
vikiveki se nije javila večeras,ni sanjica skorije,njeni su se sklonili

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:29:06   
Ivanka 75
ja sve razmisljam pozitivno, valjda ce odbraniti Sabac, Srbija se ujedinila protiv ove stihije.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:29:12   
Sanchy
Poplavni talas je kod Sapca nivo Save u Bgd nije dramatican,bar ne onoliko koliko je bio 2006 na primer ,tada voda nije bila kontaminirana u Bgd ne vidim zasto bi bila sada,trenutno,,ne znam sta da kazem osim da sam cula na tv tamo gde jeste kontaminirana ne sme da se koristi ni za kuvanje ni za kupanjeuser posted image ,sto bi znacilo da ako se to desi u Bgd tesko da ce svako domacinstvo moci da obezbedi dnevno dovoljnu kolicinu vode i za kupanje i za kuvanje i za pice..nemoguce,

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:30:32   
ivaMark
Tuga user posted image

Nadam se da se Sanjica cula sa njenima i da su dobro.

Nada RR je isto u jako ugrozenom delu.... Verovatno su evakuisani do sada.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:30:40   
Ivanka 75
Nadam se da su dobro i one i svi njihovi...
Sanjice, Snelle, Vikiveki user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:31:45   
Sanchy
Citam po drugim forumima da nece svuda da prime sve sto se donosi kao pomoc,,to mi je stvarno bezveze,htela sam odneti i za bebe i za odrasle i hranu i odecu u Omladinskih brigada 31,sad citam tamo moze samo voda i hranauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:32:47   
dunja RR
Uplašile se guze dok narod strada .. a panika je već proširena uveliko ..

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.5.2014 23:34:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:32:59   
bubulence
mozemo da se ujedinimo koliko hoces, voda je najstrasnija. ako nadolazi tom brzinom nista je nece spreciti da poplavi sve...
najgore mi je sto ja lezim u ovom krevetu i nikako ne mogu nikom da pomognem. ovde nema nikakva informacija da se nesto skuplja. poslala sam sms 2x ali sta sam time uradila... kakva je to pomoc... a imam cebad, garderobu, uzela bih konzerve... axkome da posaljem, kako...?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:33:27   
milicicak
Voda u Beogradu je ispravna. Price o blagoj kontaminaciji su glupost, tako nesto ne postoji, kontaminacija je ili ispod ili iznad dozvoljene granice, to su propisi i sa takvim stvarima se ne igra. Nikome ne ide u prilog milion ljudi obolelih od crevnih bolesti u Beogradu, narocito ne u ovom haosu. A informacije iz vodovoda i GZJZ ne cure, oni javno i konkretno kazu kad nesto nije u redu. LJudi rade 24h, non stop vrse analize, a neko se nasao pametan da seje paniku. Voda nije ispravna u Obrenovcu i Lazarevcu i podavalskim selima koja koriste vodu iz sopstvenih bunara. Ako Makis stane sa radom, onda cemo imati mnogo vecih problema od pijace vode user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:36:26   
Modessty
Sutra od 11 h prikupljanje pomoći u Narodnom pozorištu u Nišu
Moguce je doneti : odecu, cebad, higijenski pribor, konzrviranu hranu.
Svaki darodavac dobija po 2 ulaznice za neku od narednih predstava
https://www.facebook.com/events/747801141908934/


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:37:25   
Ivanka 75
Bravo Nis user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:37:29   
Ana RR
Nada i njeni su se evakuisali, sve je potopljeno kod njih, Dijana takođe je otišla na sigurno. Snelle sa mamom i klincima je negde u Bg, ne znam gde joj je muž, valjda je i on sa njima. Javiće se Sanjica verovatno sa tačnim informacijama.

Što se vode tiče, majka jedne od naših bivših forumašica radi na kontroli vode i kaže da se kontroliše stalno i da je voda potpuno ispravna. Sve što je rečeno odnosi se na poplavljena područja i tamo gde se izlila kanalizacija. U Bg je sve u redu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:39:40   
Ivanka 75
Znaci uspeli su

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here