|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 12:31:45   
Torbica
Ne kazu dzabe - na muci se poznaju junaci. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 12:50:06   
nata11
Pre nekih dva sata sam osetila zemljotres iz Grcke, rekoh nece valjda sad jos ovooo user posted image

_____________________________





(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 13:08:28   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 13:15:03   
anci kv
samo bi nam još to falilo

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 13:52:55   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: salle

komsinica je dosla do kontakta sa majkom sa troje dece koji su smesteni u sremcici, i danas popodne idemo da nosimo sve sta im je potrebno, komsinica se maximalno angazovala i skupila sve sto je trebalo, cak je i vlasnik piljare dao 5000din da se deci kupi najpotrebnije i spremio po gajbicu jagoda, tresnji..... jednom detetu je rodjendan, pa ce komsinica kupiti i tortu



salle, gde u Sremčici? Javi mi na pp, pls.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 13:53:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Snelle

Drage moje, napokon stigoh da sednem natenane za računar i iskoristim priliku da se svima vama koji ste mi nesebično pomogli, meni i mojoj porodici, koji ste mislili na nas i brinuli ste, koji ste mi dali svoj dom (zna ona na koju mislim user posted image ), dali garderobu, hranu, novac....i učinili da pakao koji sam preživela lakše prebrodim i sakrijem u neki daleki deo uma, jer da zaboravim nikad neću moći, zahvalim! Svima vama, veliko hvala! Kažu da se prijatelj u nevolji poznaje, ja sam, eto, nažalost, morala da prođem upravo kroz tu nevolju da bih shvatila koliko prijatelja imam i koliko je onih kojima je stalo do mene! Ljubim vas sve jako, uvek ću biti tu za sve vas, bilo u dobru ili zlu! user posted image


Draga moja user posted image ljubimo vas!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 13:54:03   
vikiveki
Ja ništa nisam osetila,kad je bio zemljotres

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 13:56:51   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Snelle

Drage moje, napokon stigoh da sednem natenane za računar i iskoristim priliku da se svima vama koji ste mi nesebično pomogli, meni i mojoj porodici, koji ste mislili na nas i brinuli ste, koji ste mi dali svoj dom (zna ona na koju mislim user posted image ), dali garderobu, hranu, novac....i učinili da pakao koji sam preživela lakše prebrodim i sakrijem u neki daleki deo uma, jer da zaboravim nikad neću moći, zahvalim! Svima vama, veliko hvala! Kažu da se prijatelj u nevolji poznaje, ja sam, eto, nažalost, morala da prođem upravo kroz tu nevolju da bih shvatila koliko prijatelja imam i koliko je onih kojima je stalo do mene! Ljubim vas sve jako, uvek ću biti tu za sve vas, bilo u dobru ili zlu! user posted image

Snelle kako je curica?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 14:38:34   
MOCICA
Imamo li u okviru foruma temu za direktne donacije našim ugroženim članicama garderobice i opreme za bebe?

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 14:43:07   
anci kv
ima,pomozimo našim ugroženim ringerajkama

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 14:50:43   
anci kv
http://www.smedia.rs/m/vesti/vesti/vest/311401/alo-Kradu-pune-torbe-humanitarne-pomoci.html

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 14:56:55   
vikiveki
Anci baš je to strašno,na koje grane spadnu ti ljudi koji kradu pomoć od ljudi kojima je potrebnauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 15:40:04   
MOCICA
Postavi link molim te

IZVORNA PORUKA: anci kv

ima,pomozimo našim ugroženim ringerajkama


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 16:17:49   
anci kv
Pomozimo ugroženim Ringerajkama

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 24.5.2014 22:18:12 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 22:19:09   
dijana1*
Snelle samo da ste zivi i zdravi, ljubim vas user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 22:22:13   
Verolina

IZVORNA PORUKA: anci kv

Pomozimo ugroženim Ringerajkama

Od mene ce pomoc doci posle 14-og juna. Ne mogu pre i izvinjavam se nasim curama zbog toga.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Poplave u Srbiji
24.5.2014 22:30:18   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: anci kv

Pomozimo ugroženim Ringerajkama

Od mene ce pomoc doci posle 14-og juna. Ne mogu pre i izvinjavam se nasim curama zbog toga.


od mene izmedju 8. i 10. isto ne mogu ranije ali ce biti...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Poplave u Srbiji
25.5.2014 22:41:57   
viking
Da li je neko nešto saznao za Madre?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Poplave u Srbiji
25.5.2014 23:05:47   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Olga RR

konacno se javila Madre , evakuisani su u nedelju user posted image
hvala Bogu da su na bezbednom
puno je pozdravila celu RR



_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Poplave u Srbiji
25.5.2014 23:07:02   
viking
Hvala Anči :*

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Poplave u Srbiji
25.5.2014 23:09:34   
anci kv
user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Poplave u Srbiji
26.5.2014 1:09:26   
madre
Drugari,samo da vas jako izgrlim i zahvalim sto ste brinuli i pitali za mene user posted image Dobro smo svi i na bezbednomuser posted image uspela sam da se ulogujem sa tel, net mi je jako los, pa se necu javljati, ali nadam se da cu uskoro opet da vam se pridruzim...

< Poruku je uredio madre -- 26.5.2014 1:19:24 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Poplave u Srbiji
26.5.2014 21:15:52   
nata11
Madre user posted image

klik mogla bih da gledam u njihovu sliku po ceo dan, prelepiii. Dusa mala nije hteo da ostavi drugaricu

< Poruku je uredio nata11 -- 26.5.2014 21:16:14 >


_____________________________





(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Poplave u Srbiji
26.5.2014 21:19:29   
Torbica
Madre! Samo kad ste dobro, sin ti je andjeo user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Poplave u Srbiji
26.5.2014 23:03:05   
madre
Torbice,sad nesto razmisljam kako ti znas moje dete pa se pitam da nisi slucajno pomislila da nije moj sin ovaj decak iz natinog clanka, jer ako jesi nijeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here