|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:20:09   
Snelle
Moram sa vama da podelim ovaj link o dečaku koji je spasio mog sina, nadam se da modovi nemaju ništa protiv. Želim ovom prilikom da se zahvalim i našoj članici PoisonEve koja je isti napisala: HEROJ

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:28:47   
anci kv
jao Snelle,sva se naježih

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:29:10   
Anoniman
Snelle kako ste sada? U kakvom stanju je vasa kuca, imate li gde da se vratite?

Drzite se, bitno je da ste vas cetvoro zajedno!

Svaka cast decaku, zelim mu svu srecu i sve najbolje u zivotu, kada je spasao naseg malog drugara Nemanju.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 553
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:31:59   
ivaMark
Rasplaka me tekst... Ne znam ni ja zasto.
Svaka cast Nemanji na hrabrosti i svaka cast vama sta ste preziveli, nadam se da cete sto pre zaboraviti sve lose i vratiti se normalnom zivotu.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:33:28   
Snelle
UM, mi smo bili podstanari tako da praktično ni nemamo čemu da se vratimo, jer nismo ni imali ništa naše, osim nameštaja, automobila koji je potopljen. Mojim roditeljima je kuća potopljena, oni su izgubili sve, i sada sa 60 godina oni treba da počnu od nule, to je strašno. Mi smo mladi, radićemo, stvaraćemo, ali oni....na korak do penzije user posted image Najradije se nikad više ne bih vraćala u Obrenovac, iako sam tamo živela čitav život, ali strah od zaraze je jak, ne zbog sebe, već zbog dece. Videćemo šta će biti, ne znamo šta nosi dan, a šta noć, ništa ne možemo da planiramo. Obrenovac je trenutno ogromna deponija, ruina od grada, sve ono što slušate na TV-u o normalizaciji života u Obrenovcu je notorna laž!


< Poruku je uredio Snelle -- 31.5.2014 11:35:26 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:33:51   
Klarita
Videla sam na FB. Drzite se Snelle, sto rekose, najbitnije da ste dobro i da ste svi zajedno.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:37:13   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Snelle

UM; mi smo bili podstanari tako da praktično ni nemamo čemu da se vratimo, jer nismo ni imali ništa naše, osim nameštaja, automobila koji je potopljen. Najradije se nikad više ne bih vraćala u Obrenovac, iako sam tamo živela čitav život, ali strah od zaraze je jak, ne zbog sebe, već zbog dece. Videćemo šta će biti, ne znamo šta nosi dan, a šta noć, ništa ne možemo da planiramo. Obrenovac je trenutno ogromna deponija, ruina od grada, sve ono što slušate na TV o normalizaciji života u Obrenovcu je notorna laž!


Nismo ni mislili da je istina. Kad je '88. godine bila poplava kod nas, mm bila poplavljena kuca, moja nije, visoko smo, a i samo mesto je iz brdasca, pa nije svugde bila vode, uzas jedan. Imala sam 3 godine i dalje osecam taj smrad u nosu kad se prica o tome i pamtim neke slike, urezalo mi se u glavi...a, kamo li ceo grad pod vodom...trebace godine i godine...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:38:27   
Anoniman
Mozda je i sreca u nesreci sto tamo niste nista ulagali, steta je velika,materijalna, ali ako je tako kako kazes onda vam je najbolje da se i ne vracateuser posted image . Mnogo mi je zao sto vas je sve to zadesilo, ali bitno je da ste svi zajedno. I da brzo zaboravis sve ruzno sto vam se desilo, Nemanja je mali, nece se ni secati, a dace Bog da i vi zaboravite. Kako je Lana?

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 558
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:58:03   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Snelle

Moram sa vama da podelim ovaj link o dečaku koji je spasio mog sina, nadam se da modovi nemaju ništa protiv. Želim ovom prilikom da se zahvalim i našoj članici PoisonEve koja je isti napisala: HEROJ

Snelle svaka tebi čast šta si sve preživela i naravno za našeg herojauser posted image i velikog i malog Nemanju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 11:58:44   
Janncica
Snelle, samo kad ste vi svi dobro. user posted image Nadam se da ce drzava i svi mi zajedno pomoci da se koliko toliko svima obezbedi krov nad glavom.
Juce sam cula da ovde kod nas sto se skupljalo za ugrozene i dalje sve stoji u sali.Tj,niko nije odneo ugrozenima. Pa mislim,kad ce ako nece sad. I tu najmanje ima garderobe,jer su odmah napomenuli da su hrana, pelene,hemija potrebniji. Stvarno sramota. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 12:02:19   
Sanjica26 RR
Uopste ne verujem da ce mojim roditeljima nesto drzava da pomogne. Nisam optimisticna po tom pitanju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Poplave u Srbiji
31.5.2014 12:07:44   
vikiveki
Ma to je ono što me najviše nervira što ta pomoć ko zna da li će stići tamo gde je stvarno potrebna.Svi daju i doniraju, samo molim boga da stvarno ta pomoć bude data u prave ruke

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Poplave u Srbiji
2.6.2014 8:47:16   
Anoniman
Upravo sam slusala pricu na radio s,rasplakala sam se. Drago mi je da ste dobro

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 563
   RE: Poplave u Srbiji
9.6.2014 13:58:43   
Irina 1
SMS 2161 za pomoć nastradalima u poplavama u Republici Srpskoj aktivan je u svim mrežama u Srbiji.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Poplave u Srbiji
9.6.2014 23:02:05   
dijana1*
http://www.nezavisne.com/novosti/drustvo/U-Srbiji-aktiviran-SMS-2161-za-pomoc-poplavljenima-u-Srpskoj-246290.html

Sms 2161 i cena poruke je 100 din i moze da se salje sa svih mreza.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Irina 1)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:08:27   
Klarita
Istocna Srbijauser posted image Kladovo odseceno od sveta user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:10:12   
Sanjica26 RR
Ista situacija kao i sa Obrenovcem pre nekoliko meseci.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:16:11   
branki*
uh,strasno,stvarno strasno.jos se nismo oporavili od onih prethodnih poplava,a sad eto novih....kisa ne prestaje.previse je to muka za ovako siromasnu zemlju i naroduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:17:25   
Klarita
Ali ne mogu da verujem o cemu oni razglabaju na RTS1user posted image Oni opet spominju sta je trebalo da se uradi da se spreci. Vec jedan zivot "otisao" ko zna sta ce biti. Apeluju za hranu i vodu, ali nesto ne primecujem nikakve akcije, nista.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:19:01   
bubulence
uh, juce sam nesto citala ali ne mogu vise... ne mogu da verujem da posle svega sto je zadesilo Srbiju nisu preduzete neke ozbiljnije mere...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:22:54   
branki*
da,a imali su lekciju proletos i to nazalost odlicnu lekcijuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:24:16   
big mum
Živim na samoj obali Save i to igleda ovako user posted image

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:25:51   
branki*
boze dragiuser posted image big mum,koja je to opstina?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:30:46   
big mum
Živim u RS,opština Gradiška,
Crpne pumpe nerade ,narodu plave podrumi a oni se prepucavaju.user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Poplave u Srbiji
16.9.2014 8:40:59   
Sanjica26 RR
Jel se javljala nekom Nada? Kod nje je bilo kriticno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here