|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:42:24   
anci kv
dosta dece je sklonjeno u Svratište u bg,tamo treba i hrana i odeća

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:44:18   
ivaMark
Ana, gledala sam danas na vestima deo gde je Nadina kuca... Ono je strasno.
World je kod njenih u Bijeljini...nadajmo se da ce imati mirnu noc....
Osecam se isto kao i 1999.godne kada sam pratila vesti i desavanja vezana za bombardovanje i cekas da ti nesto proleti pored kuce a bespomocan si.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:45:15   
anci kv
ne znam više šta je gore...

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:46:41   
Ivanka 75
strasno, samo gledam vesti i prosto me sramota sto mogu da odem u krevet i da spavam a nekome je voda sve unistila za jedan dan

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:47:54   
milicicak
Drago mi je da je Snelle sa decom bezbedna, iskreno se obradujem kad god saznam da je neko od Obrenovcana na sigurnom
Ja sutra ujutru idem u prodavnicu da kupim sta god mogu za prihvatne centre... nazalost, sve od garderobe sto je moglo da se odnese je sad potopljeno u Obrenovcu... glupa curka je sredjivala ormane user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:47:55   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

strasno, samo gledam vesti i prosto me sramota sto mogu da odem u krevet i da spavam a nekome je voda sve unistila za jedan dan


Isto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:48:28   
pepeljuga
Anci, nisam bivsa, jos sam tu, samo nemam vise vremena user posted image
Svratila sam bas to da napisem ali sve si vec rekla. I sto kaze milicicak, ako voda ne bude ispravna, bogami cemo znati, to ce biti haos. Za sad je sve ok. A svratila sam i da vidim da li znate sta je sa Snelle i da li se javljala.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:50:04   
anci kv
Osećam se bedno i bespomoćno. Da ti se život svede na jednu kesu i napustiš dom boreći se za goli život..

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:53:26   
lesica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

strasno, samo gledam vesti i prosto me sramota sto mogu da odem u krevet i da spavam a nekome je voda sve unistila za jedan dan


A ja se osećam još gore, jer zaboga pravim tortu i ostalo za L rođendan ( uteha mi je što ništa nije uspelo) i žderem se celodnevno... i osećam se tako jadno i bespomoćno user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:55:22   
vikiveki
Kod nas još nema ništa bar koliko ja vidimuser posted image mm je hladan kao boza a ja umirem od brige...on je siguran da nasip neće probitiuser posted image kaže nikad se to nije desilo, a ja kažem za sve postoji prvi put.Deca su mi polegala a mene je strah da legnem jer neznam kakva je situacija na Savi koja je od nas udaljena oko 2 km.Možda ja suviše paničim ali bolje da sam u pripravnosti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:56:25   
degu
Joj Bože tuge ove user posted image
Sa World sam se čula popodne, voda još nije bila stigla do njihove kuće, al sad mi se ne javlja, verovatno su im isključili struju.
Jadni ljudi, jadne životinje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:58:09   
Ivanka 75
Moja sestra non stop dalje poruke i pita za Gabrovacku reku koja je nekih 7-8 kuca od nas... Produbili.joj korito pre 3 godine pa valjda nece preliti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:58:30   
Ivanka 75
Moja sestra non stop dalje poruke i pita za Gabrovacku reku koja je nekih 7-8 kuca od nas... Produbili.joj korito pre 3 godine pa valjda nece preliti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:58:54   
anci kv
vikiveki,ja što nisam ničim ugrožena brinem a mogu da zamislim kako je tek tebi

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Poplave u Srbiji
16.5.2014 23:59:08   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Kod nas još nema ništa bar koliko ja vidimuser posted image mm je hladan kao boza a ja umirem od brige...on je siguran da nasip neće probitiuser posted image kaže nikad se to nije desilo, a ja kažem za sve postoji prvi put.Deca su mi polegala a mene je strah da legnem jer neznam kakva je situacija na Savi koja je od nas udaljena oko 2 km.Možda ja suviše paničim ali bolje da sam u pripravnosti



ja,sam cula da je nasip probijen a sada,citam na ozon radiju da nije i da je pod kontrolom. moji su u selu pored SM, podrum skroz u vodi, dvoriste isto... kroz supu i drugo dvoriste tece "potok"... ali oni nisu u opasnosti cak iako se izlije Sava... ali vama... drzim palceve!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:01:29   
Torbica

IZVORNA PORUKA: bubulence

mozemo da se ujedinimo koliko hoces, voda je najstrasnija. ako nadolazi tom brzinom nista je nece spreciti da poplavi sve...
najgore mi je sto ja lezim u ovom krevetu i nikako ne mogu nikom da pomognem. ovde nema nikakva informacija da se nesto skuplja. poslala sam sms 2x ali sta sam time uradila... kakva je to pomoc... a imam cebad, garderobu, uzela bih konzerve... axkome da posaljem, kako...?

A gde si ti? Meni prolazi kroz glavu da si caskala sa Didy i da si blizu NS?user posted image
Na Medicinskom faksu, Hajduk Veljkova 3, mozes odneti sta god imas i zelis..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:03:04   
anci kv
na Pinku će cele noći biti uključenje iz Šapca





< Poruku je uredio anci kv -- 17.5.2014 0:11:15 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:04:46   
Torbica
Viviveki user posted image Ja kakva sam, spakovala bih klince pa na sigurno dok ne prodje user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:06:16   
bubulence
Torbi, odselili smo se iz NS sada smo u Odzacima... nasla sam da se prikuplja ovde u sportskom centru, idemo ujutro da odneseno sta mozemo. najvise sam izdvojila decijih stvari, najbitnije je da se oni obuku... a svraticu i do radnje. ne znam da li je pametno da uzimam pastete user posted image . sta da uzimam u konzervi? ribu?

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:11:59   
anci kv
bitno da bude ispravan rok trajanja

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:12:27   
vikiveki
Nasip je bio probijen oko podneva zato što su neki pametnjakovići ukrali neku šipku koja je na tom mestu bila postavljena kao ojačanje prethodne noći....šta reći.MM radi u policiji pa zna za ceo slučaj,šipke ukrali neki romi koji žive u blizini....očigledno su mislili da je to suvišno

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:14:30   
Torbica
Sjajno Bubi!
Ja sam taman danas uzela zalihe pelena, pa cu njih, vlazne maramice par paketa, decije odece imam bas dosta, imam i svoje, mm mi dade i neku njegovu jaknu.
Hrana? Pa da, riba u konzervi, dvopek hleb, kakvi god namazi, voda... Nece to dugo da stoji, mislim zbog namaza, ma sve sto je u konzervi, moze sigurno.

< Poruku je uredio Torbica -- 17.5.2014 0:16:43 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:15:53   
anci kv
Katastrofa. Kod nas opet kiša pada

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:16:57   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Torbica

Viviveki user posted image Ja kakva sam, spakovala bih klince pa na sigurno dok ne prodje user posted image

Torbi spakovala bi se i ja ,ali ne znam gde je sada sigurno,kada je svuda ravnica....da idemo na Frušku goru jedino,ali i tamo su klizišta i pitanje je dokle bismo stigli.Da idem kod mojih za Užice...ni to ne mogu jer su putevi zablokirani,jer mi za Užice idemo preko Šapca,Koceljeve,Uba,Valjeva,Kosjerića....sve sama poplavljena područja.Pitam se i kad prođu ove kiše i sve kada ću moći da odem jer su putevi uništeniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 0:17:48   
Torbica

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Nasip je bio probijen oko podneva zato što su neki pametnjakovići ukrali neku šipku koja je na tom mestu bila postavljena kao ojačanje prethodne noći....šta reći.MM radi u policiji pa zna za ceo slučaj,šipke ukrali neki romi koji žive u blizini....očigledno su mislili da je to suvišno

user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here