RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Mariya -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (13.8.2016 0:19:20)

I ja prerasle stvari ostavljam u tim vakuum kesama,uzimam ih kod kineza. I kao što ste i pisale,lutrija [sm=smiley36.gif]neke drže već godinu dana,neke popuste nakon nekog vremena a neke u sekundi! Neke idu ispod kreveta u spavaćoj sobi,a one koje idu napolje stavim u još jedan najlonski džak,pa i ormar na terasi.
Ja planiram da odeću u kojoj sam ih iznela iz porodilišta sačuvam za njih i dam im kad budu imale svoju decu. Deo ću da ostavim za sestru i nadam se da će jednog dana i ona roditi dete[sm=smiley1.gif],a deo sam mislila da dam u topolsko porodilište, Dom, a ideja za patronažnu isto nije loša,ona obilazi roditelje i sigurno zna kome bi moglo da zatreba.
Dečje stvari nisam dosad poklanjala,čuvala sam za svoje,a našu odeću sam nosila u Crveni krst.




mali_mis -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (13.8.2016 6:35:39)

Deo cuvam za sebe tj. A. decu jednog dana. Deo cuvam za brata i snaju. I deo cu odneti u svratiste.




Animsaj9 -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (17.10.2016 15:21:09)

Oprala i slozila u vakum kese .Cuvam je




Anck Su Nmaun -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (17.10.2016 15:35:26)

Nesto dala kumici sta joj je valjalo, nesto cak i pridala od krupnijih stvari..nesto pidelila. Vise nista ne cuvam [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (17.10.2016 15:53:39)

Meni je to tako lepo kad se cuva , moja mama je sacuvala sve moje i bratove stvari , a posteljinu i davidu stavljam , predivna je , takvih sad dezena ne mozes ni naci . Tom&Jerry , Strumfovi ,Pcelica Maja i Pavo , sve kao novo




emicaa -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (1.4.2017 15:46:16)

sve je spakovano i nosim rodjakovom sinu,rodio se u januaru.taman da se rijesim




Mariya -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (2.4.2017 0:25:48)

Moje mišljenje je i dalje kao u gornjem postu[sm=smiley1.gif]
One malo lepše čuvam za sestru, (i dalje se nadam da će jednom više roditi dete) one iznošenije ću u porodilište i da dam nekome, razmišljam se i da prodam,imam neku odeću koja je kao nova.




MicinaMama -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (2.4.2017 0:53:47)

Stvari od prvog deteta sam sacuvala i za drugo pa posle prosledila zaovi.

sada ce zaova meni.Mada ovde zene prodaju deciju garderobu i to sve marke savrseno ocuvane.

I to prodaju za budi posto.

Ima tacno datum kada je gradska prodaja pa izadju zene i prodaju odecicu,igracke,bebi opremu...




emicaa -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (2.4.2017 12:11:55)

Micina mama ima to i ovde li ja ne kupujem po tim pijacama.Razmjena stvari mi je skroz ok,ali da uzmem od nekoga koga znam.Ali ovako nema sanse [sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (2.4.2017 16:11:52)

Jao i ja sam istog mišljenja, ok mi je od nekog koga znam, ali tuđe korišćene stvari su mi bljak, pogotovo second hand[sm=smiley11.gif]




Skockica -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (2.4.2017 21:21:40)

Ja sam vecinu Vasijeve garderobe sacuvala, bilo mi zao da bacam kad je kao novo i to mi sad za bebca dobro doslo. Krupne stvari poput ljuljaske i dubka sam prodala. Garderobicu cu sad, osim par stvarcica za uspomenu, najverovatnije baciti jer ja ne kupujem deci markirano, bitno mi je da je kvalitetno, tako da je to tesko prodati. Vidim ima neke fb stranice gde zene za 50 franaka prodaju pun dzak garderobice, to mi je bezveze, kad za male pare mozes novo kupiti.




Anck Su Nmaun -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (2.4.2017 21:55:59)

Sve proslesjujem.nasom malom kumicu 😄




Sanjica26 RR -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (3.4.2017 7:44:43)

Neke stvari sam ssacuvala. Ove ostale cu polako da transportujem u Crveni krst.




IvanaSK RR -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (3.4.2017 8:05:47)

Ja sam skoro sve sinovljeve stvari dala. I dosta macinih sada sto je prerasla. Naravno, stvari gde ne mogu da skinem fleku bacam.
Cuvam od sina odelce u kojem smo ga izneli iz porodilista i jos par stvarcica. Tako cu i njenih.




veselicaa -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (3.4.2017 8:12:12)

I ja cuvam nesto sto su bas nosile,prva odelca,haljinice.




Anck Su Nmaun -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (3.4.2017 8:47:11)

Nama.je ostalo.odelce koje je H nosa.po izlasku iz bolnice, noai ga celava lutka 😆




Mariya -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (3.4.2017 14:27:16)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Neke stvari sam ssacuvala. Ove ostale cu polako da transportujem u Crveni krst.


A ove što si sačuvala čuvaš za uspomenu ili zato što će ti jš jednom zatrebati? [sm=smiley2.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 14:34:11)

Uvek mi je zao kad nesto do odece sto smo prerasli nemam kome da poklonim,pa se vuce godinama. Imam kod mame jos dve velike kese cekaju ...




Sanjica26 RR -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 14:39:32)

Maryia, nisam jos dala u crveni krst. Odgovara me mm da za svaki slucaj ne dajemo za sada[sm=smiley36.gif] To sto bih sacuvala to vise zbog uspomene.




krin 40 -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 14:47:21)

Poklanjamo




veselicaa -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 14:52:12)

Ja cuvam,sve sto je ocuvano,za jednu ringerajku [sm=sloncek.gif]




dddaca -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 15:25:38)

Nesto sam poklonila, a nesto cuvam za jednu meni blisku osobu




Duškić -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 20:38:45)

Ja menjam sa sestrom, ona meni od sina daje, ja njoj od cerke. A posto imam joj brata i sestru , a oni jos nemaju dece , pakujemo i odlazemo kad stignu novi malci za njih.[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 20:42:56)

Vecinu stvari cuvam, ali ima koje cu da poklonim jednoj osobi koju mnogo voli, sve je ocuvano, nema flekica, nema tragova iznosenosti. Za sada sve pakujem kod mame.[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Šta sa bebinom garderobom kada je preraste? (31.7.2017 21:35:32)


IZVORNA PORUKA: veselica

Ja cuvam,sve sto je ocuvano,za jednu ringerajku [sm=sloncek.gif]

Jaoj, samo joj cuvaj :)
Voci, hoces drugo pa i ti cuvas? :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>