|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidamo pelenu II deo
9.4.2018 8:14:03   
vocicana
Bravo Maraj! Napredak! Ja cu danas ne znam ni sama kako i sta, ali moramo da nastavimo sa rutinom.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Skidamo pelenu II deo
9.4.2018 11:49:06   
Misha i Ljisha
user posted image Maraj sreca bilo cvrsto hahaha... Jaooo ti sad kao ja sa psom, ne dajem nikom da je hrani osim granulama da mogu lakse po dvoristu da pokupim izmet jer bude cvrsto ahha...Jaoo muke nase.

Hajd zelim vam da masterirate i kakenje na nosu. Hihii..Inace ja sam strogo pogotovo u pocetku drzala nosu u wc-u nije se iznosila, i onda je skapirala u jednom momentu da nosa moze da se nosa gde hoce pa je do cetvrte godine odlazila po nos u wc i onda kakila "po kuci" al to ovom deranu mislim da necu dozvoljavatiuser posted image sa njim cu da budem tvrdoglava i da istrajem da je samo wc za piskenje i kakenje. Ovvako ova moja sedela na nosi i pola sata jer joj eto bio gust

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Skidamo pelenu II deo
9.4.2018 13:24:33   
Maraj
Ljiso ovaj moj nece da sedi na nosi. Samo kad oseti da mu se piski sjuri se na nju. Danas smo isli da dokupimo jos gaća i potkosulja. Piskio je napolju u travici user posted image
E onda smo otisli u park. Gospodin se ukakio u gace. Dakle , juce na tepih, danas u gace

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Skidamo pelenu II deo
9.4.2018 14:49:05   
jess021
Maraj, ne razumem zasto nije uvek u gacicama. Bice manje stete i ako se upiski a pogotovo ako se ukaki. Ja L nikad nisam o stavljala golisavu, to mi je nekako bas bzvz da tako ide po stanu i se da golom guzom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Skidamo pelenu II deo
9.4.2018 15:41:59   
Maraj
Jess iz nekog razloga voli da je golisav....
A kad popije flasicu soka/caja... piski 3-4 puta u razmaku od par min pa mu tada ni ne oblacimo gacice. Postavila sam cisto cebence pa na njemu sedi. Nisam ni ja za to da mi gologuz sedi svuda po kuci

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 8:43:15   
Maraj
Jucerasnji 4.dan protekao super. Nije se upiskio. Trazi da piski u nosu i sav je srecan kad se ispiski u nju. E kakenje nam ne i dalje pod znakom pitanja. Nije hteo da kaki ni juce u nosu. Videli smo da hoce da kaki, rekli mu da kaki u nosu, on nije hteo, otrcao je u kuhinju i tamo se iskakio user posted image
Ne znam kad ce to da prelomi u glavi....
Inace od jutros situacija, probudio se u 5 jutros, trazio da piski user posted image pelena mu bila suva. I evo nastavio da spava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 9:04:20   
Milena18
Bravo za dečkonju, Maraj! Savladaće on i ovo drugo za neki dan, ne brini. Pa u početku nije hteo ni da piški u nošu, a vidiš kako je sada sav srećan zbog toga. Baš mi je drago što vam tako dobro ide.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 10:29:08   
Maraj
Joj evo jos jedne situacije od malo pre. Ja u kupatilu L me zove da dodjem. A on se ukakio u dnevnoj na 2 mesta. Jako malo al je vise redje bilo....vidim po njemu da mu je krivo. Stavim ga na nosu, i on tu zavrsi poslic po prvi put. Ali onda sledilo ribanje tepiha i nose. Joj kako cistite nosu kad je malo redje...user posted image user posted image jes glupo pitanje al, umalo peglu nisam bacila...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 13:06:43   
Misha i Ljisha
user posted image mnogo lakse nego usranu guzicu ahhaah... Prospem nosu u wc solju i onda pod tusem operem nosu prospem u wc solju i ponovo i ponovo i ponovo ako treba user posted image

Super, bravo za derana. user posted image
Ubrzo cete se otarasiti pelena.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 13:20:22   
Ana RR
Maraj, isperem dobro pa poprskam asepsolom i operem. Mada, sećam se da je uglavnom mm to radio user posted image

I moj Marko je imao trip od kakanja u nošu, jedno tri dana se mučio. Ali brzo je prelomio. on je zadužen i za povraćanje jer ja nemam želudac za to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 13:30:39   
Maraj
Ma ja sam njega i prala u kadi nakon ove situacije. A nosu sam isto kasnije isprskala asepsolom. Nesto mi bas tesko palo. Srecna sam stk je danas prvi put kakio u nosu....al kud retko , kod mene da se desi, kada sam sama sa njim. Ubi se jos ribajuci i tepih...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 13:32:46   
Misha i Ljisha
Maraj ja ne znam kako je to kad beba kaki retko(mozda uskoro saznam eheh) jer se moja D muci sa tvrdom stolicomod rodjenja. Samo onaj mekoniju izbacila ko svet i u pocetku joj bilo lepo zlatno govance posle smo se patili i patili i patili

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Skidamo pelenu II deo
11.4.2018 13:33:36   
IvanaSK RR
Sin je dugo imao problem sa kakom. Tj. kako smo presli na nosu on se suzdrzavao da ne kaki. Par meseci su muke trajale, pa boli stomak, pa ne moze. ..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 21:34:56   
vocicana
Tih sto je to strasno. Bice Maraj ok. Ja nosu sredjujem na isti nacin, mada ne koristim Asepsol, isperem je dobro i imam sundjer pa je izribam Cif-om.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 21:43:47   
Misha i Ljisha
ja sve ribam u kupatilu sonom kiselinom pa i nosu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 21:45:29   
vocicana
Ma kakvi, ovaj mali je poceo da istrazuje svu hemiju po kupatilu, nemm gde da ispodizem te stvari, kakva sona kiselina

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 21:51:40   
Misha i Ljisha
auuu da to je nezgodno.Moja D npr nikad nije bila nesto zainteresovana za tu hemiju. Mm mi cak stalno prigovarao kako ne podignem na neko mesto al kad stvarno njoj nikad nije palo na pamet nista ni da pipne. Sa deranom cu videti kakav ce biti

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 21:53:33   
IvanaSK RR
Voci, moj sin je tako "pio" mr Proper user posted image
Maraj, kako je prosao dan?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 21:58:27   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

auuu da to je nezgodno.Moja D npr nikad nije bila nesto zainteresovana za tu hemiju. Mm mi cak stalno prigovarao kako ne podignem na neko mesto al kad stvarno njoj nikad nije palo na pamet nista ni da pipne. Sa deranom cu videti kakav ce biti


Isto. Nijedna nije to dirala. Nisam morala da sklanjam.
Nosu isperem vrelom vodom. Ako je uprljana neko sredstvo i sundjer. Posle asepsolom isprskam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Skidamo pelenu II deo
12.4.2018 22:02:20   
MasnaMasnica
Evo mi smo za 3 dana skinuli pelenu. As neki dan skidamo i nocnu. Bas sam ponosna na nju😊. Sve je shvatila brzo. Prvi dan se upiskila jednom samo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Skidamo pelenu II deo
13.4.2018 8:04:44   
Maraj
Super masnice.
L je super. Piski samo u nosu. Trazi. I kad smo napolju, "zaliva travicu" nikad mu se ne desi da se upiski. Tacno je svestan

Ali kaka...juce oce da kaki, nece da kaki. Sedne na nosu pa ustane. Pa trci pa opet sedne pa ustane. I nikako. Da bi se iskakio pored nose na tepih. Jos se zanese pa zgazi na njega. Tako da ga ne "utabao " u tepih.
Jos nam to kakenje u nosu ne ide...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Skidamo pelenu II deo
13.4.2018 8:13:34   
MasnaMasnica
Maraj super ce to da bude. I Noru je prvi dan bilo strah da kaki na nosi. Nije navikla da sedi. Pa se brzo navikla.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Skidamo pelenu II deo
14.4.2018 10:26:40   
IvanaSK RR
Maraj, kako ide sa kakom?
Moja maca celo jutro se skida i seda na nosu. Odjednom ju je zavolela user posted image na kraju je i piskila u nosu. U ponedeljak da vidim sa vaspitacicom da i mi polako krenemo u tu avanturu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Skidamo pelenu II deo
14.4.2018 10:48:36   
Sanjica26 RR
O bravo za Macu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Skidamo pelenu II deo
14.4.2018 11:14:06   
Maraj
Ivana user posted image pa super za macu.
Moj L se juce ukakio kod mojih na tepih. Jednostsvno nece na nosu. Sedne pa ustane. Pa trci. Pa čuči i na kraju opet na tepih.
Da piski , trazi al za kakenje...eto...jos ne prihvata nosu.
A vidimo da ce da kaki, i pricamo mu da sedne. On nekad uzme pa baci nosu... al u nju nikako da kaki

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here