RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 13:04:04)


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]

Nisam sokirana ovim sto citam, jer izraze cine ljudi i njihove nastrojenosti. Ali da te ja nesto za svagda naucim-sirina se ne stice prelaskom preko granice vec gradjenjem sebe. Dakle, iako majmuna obucemo u svilu i posaljemo na Menhetn, on ce ipak majmun ostati[sm=smiley1.gif] A sa druge strane, taj isti majmun moze u istocnom Radzastanu da nauci da prica...Ne potcenjuj toliko zemlje treceg sveta! Iz jedne takve si ponikla,samo ona mozda nije izvrsila dovoljno lepog uticaja na tebe. Mozda mu nisi bila podlozna.[sm=smiley1.gif]




Žapkić -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 13:49:59)

Juče sam ovo videla na netu i mogu slobodno reći da je meni ovo bolesno!!! I više nego bolesno!!!




anci kv -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 13:55:43)

šta još neće snimati. Debilizam.




Ushtipak -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:04:47)

Prvo, moj deda ginekolog je imao obicaj da kaze:"90% zena bi moglo da se porodi u njivi i da prezive i one i bebe, a mi smo ovde zbog onih 10% koje bi u njivi umrle, a u bolnici imaju sansu". A drugo, kad mi neko kaze da je danas sve sterilno i da preterujemo s higijenom i "kako mali Cigani" imam jedan svoj argument. Posto sam radila neke projekte za EU, dosla sam do podatka o tome kolika je smrtnost dece do 6 godina u nehigijenskim naseljima. 50%. Dakle, sledeci put kad vidite cigance kako ga nosi prosjakinja, da znate da su mu sanse da prezivi do skole pola pola [sm=smiley13.gif] Pa eto ako neko misli da moze da tako radja i gaji decu, nema problema, samo da se zna da postoje vrlo dobre sanse da umre, a i da mu dete ne prezivi. A to sto se snimaju, nemam reci. Nisam htela ni na link da kliknem, da im ne podizem gledanost.




Peace* -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:12:56)


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove. Nije upućen nikome lično, a ja sam ga recimo primila prilično lično!
Ja sam dosta bila van Srbije, ne smatram sebe zatucanom, needukovanom, niti glupom, i, i dalje smatram da je ovakav porođaj riskantan. Kompletno je nebitno dal je prvo, treće ili peto dete. Da nisu svi porođaji isti i da ne nose svi isti rizik - mislim da i vrapci na grani već znaju.
Ne razumem potrebu da se komentariše da li su u Srbiji shvatanja zastarela ili ne, dovoljno je komentarisati text iz svoje perspektive.
Prihvatam da neko kaže da mu je to super, i zaista rado čitam razloge za drugačije mišljenje od mog (na bilo koju temu), rado ulazim u diskusiju, sve dok to ne vređa.




Žapkić -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:18:32)


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove. Nije upućen nikome lično, a ja sam ga recimo primila prilično lično!
Ja sam dosta bila van Srbije, ne smatram sebe zatucanom, needukovanom, niti glupom, i, i dalje smatram da je ovakav porođaj riskantan. Kompletno je nebitno dal je prvo, treće ili peto dete. Da nisu svi porođaji isti i da ne nose svi isti rizik - mislim da i vrapci na grani već znaju.
Ne razumem potrebu da se komentariše da li su u Srbiji shvatanja zastarela ili ne, dovoljno je komentarisati text iz svoje perspektive.
Prihvatam da neko kaže da mu je to super, i zaista rado čitam razloge za drugačije mišljenje od mog (na bilo koju temu), rado ulazim u diskusiju, sve dok to ne vređa.


E, bravo![sm=smiley20.gif]

Inače, i moja je baba moju majku rodila u njivi, što uopšte ne smatram hrabrošću, već samo okolnostima u kojima se zivelo.
Da li treba da se vraćamo unazad, dok čitav svet ide unapred?
Ma, dajte, kome je do porađanja po njivama, šljivama, šumama i gorama-slobodno-ali nemoj posle da kukumače kak je tako moralo biti, ako nešto pođe po zlu.




bubulence -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:24:56)

Peace [sm=smiley20.gif]




anci kv -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:33:43)

Ovo su ameri a ne srbi. Nismo mi uvek najgori,kakva god da nam je zemlja,narod i poreklo,naše je i od toga se ne može pobeći ni u beli svet




Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:44:33)


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove.


Da si procitala njenu izjavu na Vantelesnoj oplodnji da Ko se trudi ostane trudan, shvatila bi da ova zena i nema bog zna sta pametno, a jos manje plemenito da napise. I ako je nisu na porodicnom forumu sankcionisali za tu recenicu, sve ostalo je manje bitno ili mozda i potpuno nebitno.




Anoniman -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 14:59:21)


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bez da se neko uvredi - čist debilizam!

Zabole me i da se uvredi. [sm=smiley21.gif]
Novi trend-poradja se u prirodi i nezagadjenom okruzenju, a vodi ga da zivi u grad. Valjalo bi da je obrnuto!


Tako je Verka
[sm=smiley32.gif]




Žapkić -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:04:18)


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove.


Da si procitala njenu izjavu na Vantelesnoj oplodnji da Ko se trudi ostane trudan[/i], shvatila bi da ova zena i nema bog zna sta pametno, a jos manje plemenito da napise. I ako je nisu na porodicnom forumu sankcionisali za tu recenicu, sve ostalo je manje bitno ili mozda i potpuno nebitno.


kakav je ovo mozak koji ovo moze da izjavi????????

Ja sam mogla dozivotno da se "trudim" da nije bilo VTO , ne bi ni mog deteta bilo... ma koliko da ssam ja "truda" ulozila!!!

Ne znam da li da se smejem ili da plačem!!!




Olga75 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:07:48)

molim vas da se vratite temi
linkovala sam problem administratoru potrala Lesici RR
a primedbe na rad moderatora takodje mozete uputiti administratoru portala




dijana1* -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:11:37)


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]


Ovo pisem kao Dijana1 a ne kao moderator.
Meisje ako ti se ne svidjaju ljudi u Srbiji i njihov mentalitet ti nemoj ni da se druzis sa nama. Tebe niko ne tera. Razumem da ti se ovo svidja a nama ne. Ali da nam u prevodu kazes da smo glupi zatucani seljaci e to ne mogu da razumem i necu. Sita sam ovakvih razmisljanja da smo mi najgori[sm=hudicek1.gif]




Leptiric123 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:19:03)

Ovo je bolesno pomodarstvo....zene koje na ovaj nacin dovedu zivot svog deteta u opasnost ne zauzuju da imaju dete.


a sto se tice ove evropske dame sirokih shvatanja,mogu samo reci da je ovo ko zna koji put da vredja nekoga....ovog puta poreklo svih nas.


a sto se tice Srba jedna dobra pesma kaze "MI SMO NEBESKI NAROD, ALI I ZA CUDA NA ZEMLJI ZNAMO"




serpica -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:20:31)

Da li ste primetile na snimku da je beba bila modra [sm=smiley13.gif] i da nije odmah zaplakala.Mogla je da krene karlicno ili da se zaglavi i ugusi. Ponekad je potrebna cela medicinska oprema da bi se beba reanimirala a ne samo strucno osoblje,sto ova nazovimo je zena nije imala.
sam bog je sacuvao,a ko zna kakve infekcije je dete navuklo a i ona sama koja odmah nakon porodjaja sedi na strunjaci. odvratno [sm=zz_banghead.gif]. Uz sve to ona par minuta pre samog porodjaja doji starije dete [sm=zmeden.gif]. Nemam reci kojima bih opisala ovo sto je uradila.




Meisje -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:26:01)

Evo primer primitivizma kad se svaka konstatacija koja se ne slaze sa vasim misljenjem uzima za zlo i pod noz... Ne znate da diskutujete nego bi odma da se svadjate,ja nista ne uzimam za licno jer je ovo FORUM.
A to sto se moje izjave iz raznih tema bukvalno shvataju ja stvarno ne mogu da komentarisem,zna se ko bukvalno shvata...

Na ovu temu sam rekla sta imam u prethodnom postu,odgovorila na prozivke i mislim da je to to od mene




Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:31:12)



Meni je na onom snimku najodvratije i najnehigijenskije momenat kada ona sa onolikom ranom seda na nesterilisano mesto i kada muva sleti bebi na glavu. Ma fuj.[sm=smiley13.gif]




Leptiric123 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:32:36)

Kome ti kazes da je primitivan?

Molim moderatore da odreaguju na ove uvrede.




Leptiric123 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:33:54)

Verolina ti si strucnjak molim te upotrebi neku stilsku figuru i prenesi nam znacenje ovoga ko je primitivan da ne shvatim bukvalno.




Ana RR -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:35:29)

Molim vas da se obuzdate i ne upadate u raspravu.




Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:35:48)

Ne zelim da komentarisem zenu. Ali uopste. Neka se o njoj brinu moderatori. Ona moje misljenje o sebi zna.




Leptiric123 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:36:23)

Koliko mi je poznato vredjanja na nacionalnoj osnovi su strogo zabranjena na forumu i sankcionisu se.




Olga75 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:37:08)

ja vas molim da se vratite temi
i da prestanete sa prozivkama
u protivnom moracu da zakljucam temu dok administrator ne dodje

Olga RR




Biserce -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:39:15)

Ne znam samo do kad ce nam oci biti uprte u zapadnjake...toliki priliv debilizma...uzas!!! Nije morala ni strunjacu da nosi kad je htela sve prirodno...BOLEST BOLEST BOLEST!!!!




branki* -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 15:39:23)

meni je uopste gledanje porodjaja toliko odvratno,da nisam mogla ni da odgledam sve.gledala pocetak i kraj,a sredinu samo premotavala.ma,stvarno budale.aj,sto su snimali porodjaj,ali da ga kace na youtube i li da tek postoje poremecene zene koje se prijavljuje u taj nazovi rialiti sou[sm=smiley29.gif]
da je boza rodjen bilo gde sem u bolnici,ne bi bio ziv uopste,to je sigurno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>