|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 13:04:04   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...user posted image

Nisam sokirana ovim sto citam, jer izraze cine ljudi i njihove nastrojenosti. Ali da te ja nesto za svagda naucim-sirina se ne stice prelaskom preko granice vec gradjenjem sebe. Dakle, iako majmuna obucemo u svilu i posaljemo na Menhetn, on ce ipak majmun ostatiuser posted image A sa druge strane, taj isti majmun moze u istocnom Radzastanu da nauci da prica...Ne potcenjuj toliko zemlje treceg sveta! Iz jedne takve si ponikla,samo ona mozda nije izvrsila dovoljno lepog uticaja na tebe. Mozda mu nisi bila podlozna.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 13:49:59   
Žapkić
Juče sam ovo videla na netu i mogu slobodno reći da je meni ovo bolesno!!! I više nego bolesno!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 13:55:43   
anci kv
šta još neće snimati. Debilizam.

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:04:47   
Ushtipak
Prvo, moj deda ginekolog je imao obicaj da kaze:"90% zena bi moglo da se porodi u njivi i da prezive i one i bebe, a mi smo ovde zbog onih 10% koje bi u njivi umrle, a u bolnici imaju sansu". A drugo, kad mi neko kaze da je danas sve sterilno i da preterujemo s higijenom i "kako mali Cigani" imam jedan svoj argument. Posto sam radila neke projekte za EU, dosla sam do podatka o tome kolika je smrtnost dece do 6 godina u nehigijenskim naseljima. 50%. Dakle, sledeci put kad vidite cigance kako ga nosi prosjakinja, da znate da su mu sanse da prezivi do skole pola pola user posted image Pa eto ako neko misli da moze da tako radja i gaji decu, nema problema, samo da se zna da postoje vrlo dobre sanse da umre, a i da mu dete ne prezivi. A to sto se snimaju, nemam reci. Nisam htela ni na link da kliknem, da im ne podizem gledanost.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:12:56   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...user posted image


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove. Nije upućen nikome lično, a ja sam ga recimo primila prilično lično!
Ja sam dosta bila van Srbije, ne smatram sebe zatucanom, needukovanom, niti glupom, i, i dalje smatram da je ovakav porođaj riskantan. Kompletno je nebitno dal je prvo, treće ili peto dete. Da nisu svi porođaji isti i da ne nose svi isti rizik - mislim da i vrapci na grani već znaju.
Ne razumem potrebu da se komentariše da li su u Srbiji shvatanja zastarela ili ne, dovoljno je komentarisati text iz svoje perspektive.
Prihvatam da neko kaže da mu je to super, i zaista rado čitam razloge za drugačije mišljenje od mog (na bilo koju temu), rado ulazim u diskusiju, sve dok to ne vređa.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:18:32   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...user posted image


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove. Nije upućen nikome lično, a ja sam ga recimo primila prilično lično!
Ja sam dosta bila van Srbije, ne smatram sebe zatucanom, needukovanom, niti glupom, i, i dalje smatram da je ovakav porođaj riskantan. Kompletno je nebitno dal je prvo, treće ili peto dete. Da nisu svi porođaji isti i da ne nose svi isti rizik - mislim da i vrapci na grani već znaju.
Ne razumem potrebu da se komentariše da li su u Srbiji shvatanja zastarela ili ne, dovoljno je komentarisati text iz svoje perspektive.
Prihvatam da neko kaže da mu je to super, i zaista rado čitam razloge za drugačije mišljenje od mog (na bilo koju temu), rado ulazim u diskusiju, sve dok to ne vređa.


E, bravo!user posted image

Inače, i moja je baba moju majku rodila u njivi, što uopšte ne smatram hrabrošću, već samo okolnostima u kojima se zivelo.
Da li treba da se vraćamo unazad, dok čitav svet ide unapred?
Ma, dajte, kome je do porađanja po njivama, šljivama, šumama i gorama-slobodno-ali nemoj posle da kukumače kak je tako moralo biti, ako nešto pođe po zlu.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:24:56   
bubulence
Peace user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:33:43   
anci kv
Ovo su ameri a ne srbi. Nismo mi uvek najgori,kakva god da nam je zemlja,narod i poreklo,naše je i od toga se ne može pobeći ni u beli svet

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:44:33   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...user posted image


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove.


Da si procitala njenu izjavu na Vantelesnoj oplodnji da Ko se trudi ostane trudan, shvatila bi da ova zena i nema bog zna sta pametno, a jos manje plemenito da napise. I ako je nisu na porodicnom forumu sankcionisali za tu recenicu, sve ostalo je manje bitno ili mozda i potpuno nebitno.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 14:59:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bez da se neko uvredi - čist debilizam!

Zabole me i da se uvredi. user posted image
Novi trend-poradja se u prirodi i nezagadjenom okruzenju, a vodi ga da zivi u grad. Valjalo bi da je obrnuto!


Tako je Verka
user posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:04:18   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...user posted image


Jako bih volela kada bi moderatori reagovali na ovakve postove.


Da si procitala njenu izjavu na Vantelesnoj oplodnji da Ko se trudi ostane trudan[/i], shvatila bi da ova zena i nema bog zna sta pametno, a jos manje plemenito da napise. I ako je nisu na porodicnom forumu sankcionisali za tu recenicu, sve ostalo je manje bitno ili mozda i potpuno nebitno.


kakav je ovo mozak koji ovo moze da izjavi????????

Ja sam mogla dozivotno da se "trudim" da nije bilo VTO , ne bi ni mog deteta bilo... ma koliko da ssam ja "truda" ulozila!!!

Ne znam da li da se smejem ili da plačem!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:07:48   
Olga75
molim vas da se vratite temi
linkovala sam problem administratoru potrala Lesici RR
a primedbe na rad moderatora takodje mozete uputiti administratoru portala

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:11:37   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Meisje

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...user posted image


Ovo pisem kao Dijana1 a ne kao moderator.
Meisje ako ti se ne svidjaju ljudi u Srbiji i njihov mentalitet ti nemoj ni da se druzis sa nama. Tebe niko ne tera. Razumem da ti se ovo svidja a nama ne. Ali da nam u prevodu kazes da smo glupi zatucani seljaci e to ne mogu da razumem i necu. Sita sam ovakvih razmisljanja da smo mi najgoriuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:19:03   
Leptiric123
Ovo je bolesno pomodarstvo....zene koje na ovaj nacin dovedu zivot svog deteta u opasnost ne zauzuju da imaju dete.


a sto se tice ove evropske dame sirokih shvatanja,mogu samo reci da je ovo ko zna koji put da vredja nekoga....ovog puta poreklo svih nas.


a sto se tice Srba jedna dobra pesma kaze "MI SMO NEBESKI NAROD, ALI I ZA CUDA NA ZEMLJI ZNAMO"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:20:31   
serpica
Da li ste primetile na snimku da je beba bila modra user posted image i da nije odmah zaplakala.Mogla je da krene karlicno ili da se zaglavi i ugusi. Ponekad je potrebna cela medicinska oprema da bi se beba reanimirala a ne samo strucno osoblje,sto ova nazovimo je zena nije imala.
sam bog je sacuvao,a ko zna kakve infekcije je dete navuklo a i ona sama koja odmah nakon porodjaja sedi na strunjaci. odvratno user posted image . Uz sve to ona par minuta pre samog porodjaja doji starije dete user posted image . Nemam reci kojima bih opisala ovo sto je uradila.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:26:01   
Meisje
Evo primer primitivizma kad se svaka konstatacija koja se ne slaze sa vasim misljenjem uzima za zlo i pod noz... Ne znate da diskutujete nego bi odma da se svadjate,ja nista ne uzimam za licno jer je ovo FORUM.
A to sto se moje izjave iz raznih tema bukvalno shvataju ja stvarno ne mogu da komentarisem,zna se ko bukvalno shvata...

Na ovu temu sam rekla sta imam u prethodnom postu,odgovorila na prozivke i mislim da je to to od mene

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:31:12   
Verolina


Meni je na onom snimku najodvratije i najnehigijenskije momenat kada ona sa onolikom ranom seda na nesterilisano mesto i kada muva sleti bebi na glavu. Ma fuj.user posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 6.6.2014 15:32:54 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:32:36   
Leptiric123
Kome ti kazes da je primitivan?

Molim moderatore da odreaguju na ove uvrede.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:33:54   
Leptiric123
Verolina ti si strucnjak molim te upotrebi neku stilsku figuru i prenesi nam znacenje ovoga ko je primitivan da ne shvatim bukvalno.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:35:29   
Ana RR
Molim vas da se obuzdate i ne upadate u raspravu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:35:48   
Verolina
Ne zelim da komentarisem zenu. Ali uopste. Neka se o njoj brinu moderatori. Ona moje misljenje o sebi zna.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:36:23   
Leptiric123
Koliko mi je poznato vredjanja na nacionalnoj osnovi su strogo zabranjena na forumu i sankcionisu se.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:37:08   
Olga75
ja vas molim da se vratite temi
i da prestanete sa prozivkama
u protivnom moracu da zakljucam temu dok administrator ne dodje

Olga RR

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:39:15   
Biserce
Ne znam samo do kad ce nam oci biti uprte u zapadnjake...toliki priliv debilizma...uzas!!! Nije morala ni strunjacu da nosi kad je htela sve prirodno...BOLEST BOLEST BOLEST!!!!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađ...
6.6.2014 15:39:23   
branki*
meni je uopste gledanje porodjaja toliko odvratno,da nisam mogla ni da odgledam sve.gledala pocetak i kraj,a sredinu samo premotavala.ma,stvarno budale.aj,sto su snimali porodjaj,ali da ga kace na youtube i li da tek postoje poremecene zene koje se prijavljuje u taj nazovi rialiti souuser posted image
da je boza rodjen bilo gde sem u bolnici,ne bi bio ziv uopste,to je sigurno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here