|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:43:28   
MiLena81
Naravno , Taso user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:43:37   
AtenA
ja sam nasminkana i isfenirana svaki dan,u duze setnje mogu i na stiklama,trenerkama i patikama ne mogu bas da se pohvalim,imam ali me je stvarno retkost videti u njima!kuci se presvucem samo u nesto malo starije i komotnije.I naravno najbitnjie mi je da sam ja zadovoljna sobom,pa onda mm,a za ostale me bas briga!zato sam i kuci lepa,dok kuvam user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:44:27   
Anoniman
Moja kucna odeca uopste nije pristojna, posto me dete izbljucka po 5 puta na dan pa se svaki cas presvlacim, i onda ne biram sta cu da obucemuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:44:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MiLena81

al opet mi ne prija miris hrane na odeci user posted image


Ja mrzim kada neko smrdi na kuvanje. Ali kod mene, ako to sve uradim kako sam rekla i ako ne dinstam luk, mirisa nema.

Vučko, šta je galabija? user posted image

(odgovor članu MiLena81)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:46:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

galabiju


Vule sta je ovouser posted image


user posted image


kad je vani +50 tebi jedno 20 user posted image


(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:46:25   
vodolija 82
hahaahaa,i ja sam je to pitala,iz Sarajeva sam ali ovo prvi put cujemuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:46:29   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ma ja se kuci "razgacim" sto bi ljudi rekli user posted image


Potpisujemuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:46:36   
Verus
Uf ja se puno manje doterujem nego ranije....sto mi je bas zao, tako da gledam da to promenim.  Mislim da bi bilo drugacije da radim u nekoj kancelariji de mi i treba lepa odeca, a ovako...u bolnici samo one bolnicke scrubs i udri, Bljakuser posted image

Feniranje sam uvek mrzela, to mi je takvo gubljenje vremena, i bre ne mogu ja to!  Tako da uvek imam neku dugu, poludugu kosu i tako furam. Sminka po nekad...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:47:24   
vodolija 82
hvala Vule,aoli bas nisam znala sta jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:47:31   
Anoniman
Tasho baš imam i jednu egipatsku galabiju, 2 iz kuvajta i jednu iz Malog jel se tako piše ona afrička država user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:48:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

hahaahaa,i ja sam je to pitala,iz Sarajeva sam ali ovo prvi put cujemuser posted image


zato mi u sarajevu smo maznuli njemački šlafruk jel tako vodolijice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 14:50:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Uf ja se puno manje doterujem nego ranije....sto mi je bas zao, tako da gledam da to promenim.  Mislim da bi bilo drugacije da radim u nekoj kancelariji de mi i treba lepa odeca, a ovako...u bolnici samo one bolnicke scrubs i udri, Bljakuser posted image

Feniranje sam uvek mrzela, to mi je takvo gubljenje vremena, i bre ne mogu ja to!  Tako da uvek imam neku dugu, poludugu kosu i tako furam. Sminka po nekad...


user posted image  Verus nam je malo promašila temu.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 15:02:53   
oliveradj
Najviše volim trenerku i papuče kad je lepo vreme ili patike kad sam kući ležerno!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 15:17:57   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

hahaahaa,i ja sam je to pitala,iz Sarajeva sam ali ovo prvi put cujemuser posted image


zato mi u sarajevu smo maznuli njemački šlafruk jel tako vodolijice user posted image user posted image user posted image user posted image



ti to nasla malo mene danas,a???user posted image user posted image user posted image sta je šlafruk?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 15:20:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

hahaahaa,i ja sam je to pitala,iz Sarajeva sam ali ovo prvi put cujemuser posted image


zato mi u sarajevu smo maznuli njemački šlafruk jel tako vodolijice user posted image user posted image user posted image user posted image



ti to nasla malo mene danas,a???user posted image user posted image user posted image sta je šlafruk?


nemoj me ba prcenzi Vodilijice ....kućna haljina ebo ga ti ...


(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
23.9.2009 15:24:20   
vodolija 82
majke mi nisam cula,da jesam ne bih te pitala,eboga tiuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
25.9.2009 22:47:29   
guppy RR
Skinem se kad dođem kući... i ubacim se u nešto jako udobno, da mogu da se osećam opušteno. Trenerka, majica.. whatever, nije bitno. Ali nikako mi se ne sedi ispeglana i uredna. E ako me muž ostavi zbog toga, vala neka mu.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
25.9.2009 22:51:26   
magnetic
I ja se presvucem kada dodjem kuci,ali ne u neke dronjke izcepane i izguzvane.Imam dosta slatkih trenerica,obozavam da ih nosim,ugodno se osecam u njima i mislim da mi super stojeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
25.9.2009 22:52:29   
guppy RR
ne nosim ni ja iscepane dronjke user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
25.9.2009 22:56:53   
indy_25
Ja volim i da sam u kuci sredjena i nosim sve od pamuka kada sam u kuci (trenerke, haljinice itd) a nekada kad sam raspolozena obucem se kao da cu vani i nasminkam se i cekam muza s posla on me uvjek s vrata pita a gdje si to ti posla majke ti. I isto se obucem elegantno u kuci kada mi gosti dolaze tada nisam u trenerkama. A sminkam se od ujutro kad ustanem poslije umivanja. Ne stavljam puder samo korektor za podocnjake maskaru i sjaj za usne nemogu ni jedan dan da zamislim bez toga.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
25.9.2009 22:57:33   
viking
I ja isto! Prilično se ležerno, da ne kažem sportski-elegantno oblačim i ovako, ne nosim visoke štikle, kostime i slično i gledam da mi uvek bude udobno ali da lepo izgledam. Međutim, kako pređem prag kuće, sve te stvari počinju da mi smetaju i odmah moram da se presvučem u nešto udobnije. Ipak, ni kod kuće nikad nisam flekava ni iscepana, ali npr nosim helanke ili trenerke, obujem papuče.
Osim toga, preko dana idem svuda, sedam svuda i malo mi je bljak da spuštam glavu tj. naslanjam lice na mesto na kom sam pre toga sedela u istim farmerkama u kojima sam sedela na klupi u parku npr. Ne vozim se autobusom godinama, ali ranije jesam i to mi je bilo posebno odvratno - da sedim u busu i onda spustim dupe tamo gde cu posle da legnem da gledam tv...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
27.9.2009 19:04:32   
afrodita
Obavezno se presvucem.
Naslov sve govori, garderoba za kod kuce
i za napolje. Kuci sam bas opusteno obucena,
apa drapa, nekad imam i pocepanu maicu na sebi u
kojoj se osecam bas sexi.user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
28.9.2009 13:29:32   
Rivana

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Skinem se kad dođem kući... i ubacim se u nešto jako udobno, da mogu da se osećam opušteno. Trenerka, majica.. whatever, nije bitno. Ali nikako mi se ne sedi ispeglana i uredna. E ako me muž ostavi zbog toga, vala neka mu.

E ovo me je nasmejalo e i ja kazem ako ce me ostaviti zbog toga sto u kuci nisam sredjena ma neka ide pa ni on u kuci nije sredjen user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
28.9.2009 13:40:14   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: guppy RR

Skinem se kad dođem kući... i ubacim se u nešto jako udobno, da mogu da se osećam opušteno. Trenerka, majica.. whatever, nije bitno. Ali nikako mi se ne sedi ispeglana i uredna. E ako me muž ostavi zbog toga, vala neka mu.

E ovo me je nasmejalo e i ja kazem ako ce me ostaviti zbog toga sto u kuci nisam sredjena ma neka ide pa ni on u kuci nije sredjen user posted image

Da sedimo tako sredjeni u kuci imala bih osecaj da smo u gostima user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
28.9.2009 16:06:49   
gagana83
IZVORNA PORUKA: mamanp

Nema mi sta mrznije nego kad mm dodje s posla i u onoj istoj kosulji se izvrne na kauc i od nje napravi harmoniku i posle izadje u grad. Pa ja bi ga ga tad ubila cini mi se.
Ja sam od malena navikla da imam posebnu odecu za posao, posebno za kucu. Sto dodjem kuci, prvo plakar pa onda sve drugo. U onome u cemu sam na poslu nikad necu biti u kuci iz razloga sto sam mnogo aljkava, kad nesto spremam uvek se iskapam, umazem, kad cistim isflekam od Domestos-a ili Cif-a i tu vise popravke nema. I decu sam naucila da se presvlace kad dodju kuci. Ma ja i carape imam za posao i carape za kuci.user posted image  Ono sto nosim u kuci NIKAD ne obucem vani.

Potpisujem sve,osim ovo sa carapamauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here