Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (30.6.2014 22:09:35)

Lifemedic u mesecu julu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom svojih prirodnih preparata + svaki dobitnik dobija specijalan poklon - CORTINAT krem 75ml! Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda na moru, pliva, sunča se, igra u pesku..." i učestvujte!!

U svakom paketu se nalazi:


APPETITO sirup - prirodno rešenje za poboljšanje apetita!
(od 1 godine)

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadrži: Amara prečišćene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sena + ekstrakt Polena i pšeničnih klica (nutritivno dejstvo).
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/2bw-apetit.jpg[/img]


OMEGA JUNIOR KAPI - bogat izvor esencijalnih masnih kiselina iz serije omega 3 i omega 6 + GLA (biljnog porekla).
(od 0 meseci)


Omega junior kapi su potpuno prirodnog, složenog sastava od prečišcenih biljnih ulja sa visokim standardizovanim sadržajem esencijalnih nezasićenih masnih kiselina iz serije Omega 3,6,9 i vitamina B6, E a preporučuju se kao dopuna ishrani od prvih dana života:

- Kod dece sa alergijskim manifestacijama /ekcem, bronhijalna astma, konjuktivitis, dermatitis, alergijska kijavica-rinitis/
- U toku infekcija
- Kod dece koja pate od sindroma loše apsorpcije, celijakija, alergije na namirnice
- Kao dopuna mleku za bebe
- U slučajevima pothranjenosti usled gastrointestinalnih smetnji različitog porekla
- Kao dopuna u toku dijete kod gojazne dece
- Kao dopuna ishrane trudnicama i dojiljama jer je njihova potreba za esencijalnim nezasićenim masnim kiselinama povećana
- Kao dopuna režimu ishrane u toku prve godine života
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/a9t-omega.jpg[/img]


ISILAX prirodni laksans - razmekšava stolicu, za olakšano pražnjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)

ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih šljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/uqe-isilax.jpg[/img]


MAPEZ sprej za kožu - prirodna i sigurna zaštita za decu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana života!
(od 0 meseci)

MAPEZ sprej je mešavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porekla koji je PRIJATAN ZA DECU i odrasle, a neprijatan za insekte. Nanešen na kožu formira barijeru koja odbija komarce, muve i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlaži kožu.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0430/61p-mapez.jpg[/img]


CORTINAT krem 75ml - prirodno rešenje za suvu, ispucalu, upaljenu kožu

(od 0 meseci)

CORTINAT krem 75ml smanjuje crvenilo, svrab, suvoću ispucale i nadražene kože. Štiti od ponovne pojave simptoma , vraća koži neophodnu vlažnost i elastičnost. je prirodan proizvod, koji podjednako dobro rešava ekcemske promene na koži, a ne sadrži kortikosteroide, čime je pogodan za primenu od prvog dana života.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0630/tmx-tuba.jpg[/img]
PROČITAJ VIŠE >>>





Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda na moru, pliva, sunča se, igra u pesku..."



A ukoliko želite da proverite kako naša aprilska inspiracija - MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim Lifemedic preparatima, na sledećem linku Lifemedic tekstovi



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.7. do 25.7.2014.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 26.7. do 31.7. (zaključno sa 31.7.).
Po vredan paket Lifemedic proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u avgustu na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! [sm=bravo.gif]






Beba Elena -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (1.7.2014 12:42:24)

Da li se ovde prijavljujemo, tj. da li ovde mozemo da postavimo tekst?




Beba Elena -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (1.7.2014 13:05:17)

PHARMALIFE MEDA


Kada bebu tegoba snadje,
PHARMALIFE MEDA se kao desna ruka mami nadje.
To je prava apoteka nasa mala,
jer bebi sve olaksava.
Tu tajnu podelicemo sa svima,
da svaka beba laksi zivot ima.


Otklanja sve mamine muke i boli,
uz njega beba sve lakse preboli.
Kada beba bol ima,
mi se obratimo njima,
PHARMALIFE MEDO ti si spas,
jer si uvek tu za nas.


Znajte bebe - mame jos i ovo,
PHARMALIFE MEDA uvek ima i nesto novo.
Da lakse bude nama,
PHARMALIFE MEDA se uvek o tome stara.



Mojoj bebi Eleni [sm=duda.gif] i PHARMALIFE MEDI [sm=smiley27.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (11.7.2014 14:16:08)

IZVORNA PORUKA: Beba Elena

PHARMALIFE MEDA


Kada bebu tegoba snadje,
PHARMALIFE MEDA se kao desna ruka mami nadje.
To je prava apoteka nasa mala,
jer bebi sve olaksava.
Tu tajnu podelicemo sa svima,
da svaka beba laksi zivot ima.


Otklanja sve mamine muke i boli,
uz njega beba sve lakse preboli.
Kada beba bol ima,
mi se obratimo njima,
PHARMALIFE MEDO ti si spas,
jer si uvek tu za nas.


Znajte bebe - mame jos i ovo,
PHARMALIFE MEDA uvek ima i nesto novo.
Da lakse bude nama,
PHARMALIFE MEDA se uvek o tome stara.



Mojoj bebi Eleni [sm=duda.gif] i PHARMALIFE MEDI [sm=smiley27.gif]




Bravo Beba Elena. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Hajde mame šaljite nam pesmice i crteže vaših mališana.




Beba Elena -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (13.7.2014 21:43:21)

Ja sam sama pisala pesmu jer je Elena jos mala (13 meseci) pa jos uvek ne crta...ali bice prilike i onda kacimo i nase crteze. Jedva cekam.




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (16.7.2014 16:11:06)

Odlično je. [sm=bravo.gif]I mi jedva čekamo da nam [sm=duda.gif] Elena piše pesme i crta.[sm=bravo.gif]




rošula -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (17.7.2014 17:57:06)

Naš mali dečko nije hteo jesti,
morali smo zato Apetitto sirup uvesti.
Sada je naš dečko, pravi ždera mali
zahvaljujući Pharmalife medi nište mu ne fali.

Od komaraca nas Mapez brani
Omega nam zdravlje čuva
a Cortinat kožu hrani!

Isilax nam pomože kada kakili nismo,
sada smo na moru i šaljemo Medi pismo :)




lilihip -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (18.7.2014 14:15:57)

Pharmalife preparati su sjajni [sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (18.7.2014 16:31:04)


IZVORNA PORUKA: lilihip

Pharmalife preparati su sjajni [sm=bravo.gif]



Jesu, poklon je jako vredan, a proizvodi vrlo kvalitetni.




Beba Elena -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (18.7.2014 23:17:24)

[sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=bravo.gif]




jelena mili -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (19.7.2014 12:00:49)

Pokloni su zaista odlični




Coje84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (21.7.2014 23:39:23)

Ako do bolesti uopšte dođe
Uz našeg medu sve lako prođe.

Pharmalife meda drugar je pravi,
Uz njega svako dete odmah ozdravi.

Pharmalife meda svojom snagom deci osmeh vraća
jer uvek pobeđuje gripnog napadača.

Prehlado jedna, idi odmah kući
inače će te pharmalife meda potući.

Pharmalife meda bas je faca,
on isteruje bakteriskog istrazivača.

Još ako dodamo apetito medu
Odagnaćemo svaku bedu.

Dok zdravi u prirodi provodimo dane
Mapez je najjači štit odbrane.

Pharmalife sirupi, iz prirode čisto,
Deci pružaju zdravo detinstvo.

IZVORNA PORUKA: jelena mili

Pokloni su zaista odlični

[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (22.7.2014 10:21:05)


IZVORNA PORUKA: rošula

Naš mali dečko nije hteo jesti,
morali smo zato Apetitto sirup uvesti.
Sada je naš dečko, pravi ždera mali
zahvaljujući Pharmalife medi nište mu ne fali.

Od komaraca nas Mapez brani
Omega nam zdravlje čuva
a Cortinat kožu hrani!

Isilax nam pomože kada kakili nismo,
sada smo na moru i šaljemo Medi pismo :)



Bravo. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (22.7.2014 10:22:43)


IZVORNA PORUKA: Coje84

Ako do bolesti uopšte dođe
Uz našeg medu sve lako prođe.

Pharmalife meda drugar je pravi,
Uz njega svako dete odmah ozdravi.

Pharmalife meda svojom snagom deci osmeh vraća
jer uvek pobeđuje gripnog napadača.

Prehlado jedna, idi odmah kući
inače će te pharmalife meda potući.

Pharmalife meda bas je faca,
on isteruje bakteriskog istrazivača.

Još ako dodamo apetito medu
Odagnaćemo svaku bedu.

Dok zdravi u prirodi provodimo dane
Mapez je najjači štit odbrane.

Pharmalife sirupi, iz prirode čisto,
Deci pružaju zdravo detinstvo.




Jos jedna odlicna pesmica. Samo tako nastavite.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




srecica_80 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (22.7.2014 10:50:58)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0722/9iz-IMG-20.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0722/f7r-IMG-20.jpg[/img]
Uz fotografije ide i prica.
" Bio jedan lep dan i medved je krenuo na pecanje. Medjutim, video je helihopter i otisao je sa njim na plazu. Tamo je popio sokic, osuncao guzu i kupao se. Poneo je lezaljku, da bi se odmarao . Nije se vracao kuci , sve dok je trajalo leto."
Stefan 8 godina




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (22.7.2014 15:05:57)


IZVORNA PORUKA: srecica_80

[img]http://www4.slikomat.com/13/0722/9iz-IMG-20.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0722/f7r-IMG-20.jpg[/img]
Uz fotografije ide i prica.
" Bio jedan lep dan i medved je krenuo na pecanje. Medjutim, video je helihopter i otisao je sa njim na plazu. Tamo je popio sokic, osuncao guzu i kupao se. Poneo je lezaljku, da bi se odmarao . Nije se vracao kuci , sve dok je trajalo leto."
Stefan 8 godina



Samo tako nastavite. Bravo za mame i decu.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (23.7.2014 11:38:31)

Mame, saljite nam pesmice i crteze. Konkurs traje jos 2 dana.




vikiveki -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (23.7.2014 23:45:40)

Viktorov crtež nema neku priču,samo je seo i počeo da crta...naravno rekla sam mu da nacrta medu na plaži....a sve vreme je gledao medu na omotu od sirupa.

[img]http://www.dodaj.rs/f/3k/uD/3OFfYm8B/picture-367.jpg[/img]




dunja RR -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (23.7.2014 23:50:02)

Bravo Viktore! [sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (24.7.2014 10:45:59)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za Viktorovog medu na plazi.




dijana1* -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (24.7.2014 11:29:47)

Moram da pohvalim Imuno sirup[sm=bravo.gif]
Vuk je pocetkom marta imao 17 kg, izgledao je bas mrsavo, slabo je jeo, ma katastrofa. Kada treba da jede muka ziva. Poceli smo da pijemo Imuno sirup, sada ima 20 kg, izgleda super i lepo jede. Cak mi i kaze mama gladan sam, a to nikada nisam cula od njega.
Sve pohvale[sm=bravo.gif]




Dada81 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (24.7.2014 12:02:18)

Bravo decice [sm=bravo.gif] Viktore[sm=smiley32.gif]
Dijana to bi i za mog Davida bilo odlicno ,nista nece da jede,da ne spominjem sto povraca ako oset___i i komadic mesa,a jaja mu smrde,njih uopste ne jede[sm=smiley13.gif] Trudim se da jede supicu,tu je bar domace pile iskuvano,a palacinka ili pite su neka zamena za jaja.Pirinac u kom je kuvana piletina,sosovi od piletine,ali procedjeni,njemu. Ne jede virsle,salamu u zivotu za ove 4.god.nije probao(sem jednom na pici,ja rendala,nije znao),ali za to mi nije zao.Svi me pitaju sta jede onda, znam ja kako mi je,muke su to,ali borim se konstantno. Raspisah se,izvinite,samo je''''izaslo''''iz mene[sm=smiley1.gif].
A imamo Mapez protiv komaraca,odlican sto ga i male bebe mogu koristiti.




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (25.7.2014 11:53:39)

Jos danas traje konkurs. Pozurite, saljite nam crteze i pesmice.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (26.7.2014 9:41:12)

Danas pocinje glasanje. Spremni?




Cakana84 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (26.7.2014 9:42:16)

1.


IZVORNA PORUKA: Beba Elena

PHARMALIFE MEDA


Kada bebu tegoba snadje,
PHARMALIFE MEDA se kao desna ruka mami nadje.
To je prava apoteka nasa mala,
jer bebi sve olaksava.
Tu tajnu podelicemo sa svima,
da svaka beba laksi zivot ima.


Otklanja sve mamine muke i boli,
uz njega beba sve lakse preboli.
Kada beba bol ima,
mi se obratimo njima,
PHARMALIFE MEDO ti si spas,
jer si uvek tu za nas.


Znajte bebe - mame jos i ovo,
PHARMALIFE MEDA uvek ima i nesto novo.
Da lakse bude nama,
PHARMALIFE MEDA se uvek o tome stara.



Mojoj bebi Eleni [sm=duda.gif] i PHARMALIFE MEDI [sm=smiley27.gif]






Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>