RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (29.7.2014 17:47:24)

melika super[sm=bravo.gif]
madre bice septembra 100 posto, zajedno cemo trudnovati, od pocetka je tako nesto bilo kao da hocemo, imam osecaj[sm=bravo.gif]
bas me raduje sto se sprema tako puno novih-starih crtica[sm=bravo.gif]
i hvala jos jednom puno svima[sm=smiley31.gif] ja ipak cekam taj uz... pa i sve ostalo.. samo da sve bude ok




madre -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (29.7.2014 18:00:14)

ma daaa, meni septembar donosi srecu[sm=bravo.gif] bogi je zacet u septembru[sm=smiley27.gif] ti ces do tada skroz da se uhodas[sm=smiley36.gif]




Enalen -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (29.7.2014 21:16:23)

IZVORNA PORUKA: jeca ph

pre dve godine sam bila na programu za vto, sve bilo savrseno hormoni , spermogram.. jedino jedan jajovod delimicno nije prohodan drugi potpuno prohodan, pa je sl stavka bila laparoskopija, sa cim se moja dr nije slozila, tipa nije jos moranje, mnogo zena je ostalo trudno sa pola jednog jajnika, tada sam imala 27 god, pa ajd da poslusamo dr i da se trudimo jos malo. medjutim god prolaze, i jos uvek nista [sm=smiley19.gif] od aprila smo opet krenuli sa analizama, radili briseve, spermogram, hormone.. sve ok, pocela sa klomifenom, i od toga nista, evo vec treci mesec ga pijem, samo sam nabacila 6kg od njega [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif]
mislim da sam pocela da ludim, ali stvarno, samo jedva cekam da se posvadjem sa nekim, nadam se da je jos nekoj tako, ili sam ja najveci ludak [sm=smiley36.gif]


Jeco, jest li radili MAR test? Mnogi dr to ne daju da se uradi, a bude problem kod vise od pola parova koji ne ostaju trudni godinama. Trazi uput od dr sama i idi na Torlak. Proveri i da ti krv nije mnogo retka ili gusta. i to je jedan od cestih problema koji ljudi otkriju posle 5 god i ne znam koliko neuspelih vto itd. upoznala sam takve parove u pripremi za vto.




Maja1309 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 11:48:43)

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala [sm=modricrtici.gif] 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.




eca89 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 11:54:26)

Cestitam, Maja1309 [sm=bravo.gif] ne brini bice sve ok!




superm -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 11:55:50)


IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala [sm=modricrtici.gif] 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

BRAVO!!!




Maja1309 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 11:59:01)

eca superm hvala vam drage moje.
Ma nisma vam ja ni svjesna...




superm -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 12:01:57)

Probaj da se opustis. Svaki put kad se uplasis zamisli sebe sa bebom u narucju.




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 12:13:52)

Jecoph ,dont worry :)

Nisi jedina,i u mene je slicna situacija , doduse za godinu,nista..Ali uvijek kažem hvala Bogu u tome sigurno dobro.
Takođe svaki mjesec samo se ogledam, pipkam stomak, nećul osjetit kakvu promjenu, grudi i sl...Počela sam ranije da ustajem nećul počet povraćat.. :D ..Sve tako svaki mjesec, nada..nada..Nada..I Onda dođe - [sm=hudicek1.gif] ! :O KAo evo je i sinoć..
Jesili probala sa macinom travom i vrkutom..
Moja nena, nije imala djece 12 GODINA .. I nakon 12 godina opde nekoj travarki i ona joj da sušene macine trave i ona je to pila stalno , stalno...I ostane trudna rodi moju majk, u 38 godini :D
Čuda se dešavaju, ne beri brige..
Tako mi je skoro jedna djevojka rekla imala 27 godina i pokušavala na dijete 7 godina, i nakon pijenja macine trave ostane trudna i dobije blizance.. :D

Tako sam i ja se nakon ove [sm=hudicek1.gif] odlučila na macinu travu..Pa nek bude šta hoće.. :)

Usput jedno pitanjce za sve.Da li vam se ikad desilo da vam ide nešto kao "krvav iscjedak" , msm ljepljiv, rastezljiv i krvavo-proziran?Sinoć mi se to desilo prvi put, pa sam odma na GUGL , da si nađem kakvu bolest hahaah...Ili da vidiim jel to ikakav simptom [sm=nosecka.gif] nažalost nisam našla ništa za [sm=nosecka.gif] a i da jesam danas sam dobila 4 dana ranije nego inače i imam simptome [sm=hudicek1.gif]. ???? Da li je to znam neke upale ili sta? :)

PUSICA, ČEstitam svim [sm=rozacrtici.gif] , dvocrtašicama.. :) Nadam se da ni mi nećemop još dugo bit u ovom "forumu", da što prije pređemo u drugu rubriku :D

:*




bubulence -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 12:27:38)

maja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] cestitam draga, bravo. samo se opusti koliko mozes, obzirom da si imala spontani javi se svom dr. mozda ce ti nesto uvesti od samog pocetka...
lej da sto pre odes sa ove teme pa pravo u trudnicke. taj iscedak sam ja imala, neki kazu da moze da znaci manjak progesterona sto moze biti posledica ne ostajanja u drugom stanju. a ne mora nista da znaci jer sam ga imala i iisti mesec kada sam ostala trudna...




vonavoj -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 12:30:01)


IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala [sm=modricrtici.gif] 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

Ovako trudnica ne sme da razmislja!! Mora od pocetka da bude pozitivna,crne misli jok! Ovog puta mora da bude sve ok!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Maja1309 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 12:33:55)

havča žene moje.

treći cilkus već pijem dabroston.
tako kad sam jutros uglčedala [sm=rozacrtici.gif] nisam ni prestala s dabrostonom.
a doktor mi je na GO, vraća se za 2 tjedna taman kad trebamna pregled.




vonavoj -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 12:38:37)

nastavi da ga pijes,to je progesteron,i samo polako i pozitivno!




mamica3 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 13:24:59)

pozdrav drugarice...
cestitke od srca novim [sm=rozacrtici.gif]




Enalen -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 13:57:40)

Majo, sjajno!! [sm=bravo.gif] kad se slagne utisak, razmisljaces drugacije, ne brini!

Ja zenske sutra idem na betu, ako mi ova Anamarija koju najvaljuju meteorolozi dozvoli[sm=zz_running.gif][sm=zz_banghead.gif]




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 14:28:18)

E Lejjan, znam kakav ti je osecaj, sad verovatno jedva cekas da ti prodje pa u nove radne pobede, tako i ja, samo ne znam dokle vise, doklee?? [sm=smiley13.gif]
pila sam i to, macinu travu, dve ture po tri meseca, pa posle macinu travu + crveni zdravac , inace radim u apoteci pa sam isprobala sve i svasta, i nista! nece, pa nece! [sm=smiley19.gif]
ali ti obavezno probaj, znam devojke kojima je uspelo sa macinom travom, cak i jednu zenu u godinama, trudi se , nesto ce da upali [sm=smiley36.gif]
ja se nadam da necu dobiti za 6 dana, nadam se da je upalio treci mesec stimulacije, mada imam sve simptome, sto stvarne, sto umisljene [sm=zmeden2.gif]




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 14:36:25)

Enalen, hvala na ovoj informaciji, 4 god se 'vucem' po lekarima, sto u BGu sto u KGu i niko da mi pomene to testiranje, evo sad bas citam o tome, sto pre cemo se organizovati da to obavimo. hvala, divne ste , sve devojke ovde... [sm=bravo.gif]




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 14:49:18)

Majo1309, cestitke od [sm=smiley27.gif]

Enalen, zelim ti finu, visoku betu sutra [sm=bravo.gif]




mamica3 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 14:56:45)

od [sm=smiley27.gif]cestitke za velike bete,valjda cemo i mi nekada vaditi betu i radovati se,...




Enalen -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 17:47:55)


IZVORNA PORUKA: jeca ph

Majo1309, cestitke od [sm=smiley27.gif]

Enalen, zelim ti finu, visoku betu sutra [sm=bravo.gif]


Hvala Jeco, dace Bog....

Drzim i tebi palceve da ne dobijas i da ne moras vise da se vuces po lekarima..sve smo to prosle i znamo kako je. Ja sam ih promenila 7 dok na kraju nismo otisli u Le i sve nam profesor objasnio za 10 min. Do tada, zali boze vremena, zivaca i para na ove druge...




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 17:59:53)

Bravo Majo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Znas moju pricu,i reci cu ti sada se odmaraj nikakav put ne planiraj i dace Bog da bude sve ok.




Maslacak15 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (30.7.2014 19:27:38)

Bravo majo!!!! bas si me obradovals[sm=smiley36.gif] bice sve u najboljem redu ovaj put [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




madre -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (31.7.2014 0:32:27)

bravooooo, majoooooo[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] cestitam[sm=pikapoka1.gif]




srculence25 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (31.7.2014 0:52:50)


IZVORNA PORUKA: Maja1309

Drage moje, nakon godinu dana pokušavanja nakon spontanog pobačaja, ja sam jutros ugledala [sm=modricrtici.gif] 13dpo.
U ovom ciklusu sam radila HSG 6dc.
svi nalazio nakon spontanog bili su uredni.
nisma još svjesna. bojim se, pijem dabroston od 16dc, ili 3dpo. dabroston pijem već treći ciklus po preporuci doktora.

ne znam šta se sve kod mene poklopilom, al sam trudna, i smao se bojim da nešto neće biti dobro.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bravo majo cestitam bas si me obradovala.Sad se selis prvo tromesecje [sm=nosecka.gif]




Enalen -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (31.7.2014 7:40:55)

izvadila krv...rezultat ce biti do 13h. Muka mi je od treme, nisam nocas mogla da spavam, ne verujem da je ovo ovako! Kao da nisam normalna! uglavnom, sta je tu je...odoh da probam da odspavam malo, mada tesko da cu uspeti, pa vam se javljam kad stigne mail...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>