RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


lelaigor -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 10:47:13)

Evo ovde na sredini stranice ima slika mog testa: KLIK




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 12:17:57)

kod mene je cini mi se jos malo svetlija nego kod tebe, mislim da ne bi ni mogla da se uslika... cekam jos koji dan pa radim ponovo..
znam da idu razne vaginalete protiv kandide, ali sad sam pokusavala prirodnim metodama... posto se zlopatim vec godinama sa kandidom[sm=smiley13.gif] sad sam samoincijativno odnela i stolicu da testiram, posto mi od lekara nema vajde.. i ne znam kako ce uticati na trudnocu ako je imam u celom organizmu... ona moze da bude jako opasna ovako generalno. a kad pomislim na anti kandida dijetu.. veoma je tesko pridrzavati je se, barem meni, ja se delimicno pridrzavam.
hvala na podrsci zene[sm=bravo.gif]





Olga75 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 12:24:57)

Jovice ne verujem da imas sistemsku kandidijazu
nego je l to ponovo beba [sm=bravo.gif]
sjajno




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 12:33:33)

mozda je... bas bas je bleda crta, kontam da moze da bude i lazan rezultat kad je tako bas bleda, videcu za koji dan.
olga veruj mi da vec 8 godina nije proslo 10 dana u kontinuiteti a da ja nemam simptome vaginalne kandidijaze i nigde resenja za moj problem.... zato sad hocu da vidim konacno da li je ima u stolici ili nema... a recimo da imam sistemsku kandidijazu kako to utice na trudnocu?




lelaigor -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 12:34:32)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

kod mene je cini mi se jos malo svetlija nego kod tebe, mislim da ne bi ni mogla da se uslika... cekam jos koji dan pa radim ponovo..
znam da idu razne vaginalete protiv kandide, ali sad sam pokusavala prirodnim metodama... posto se zlopatim vec godinama sa kandidom[sm=smiley13.gif] sad sam samoincijativno odnela i stolicu da testiram, posto mi od lekara nema vajde.. i ne znam kako ce uticati na trudnocu ako je imam u celom organizmu... ona moze da bude jako opasna ovako generalno. a kad pomislim na anti kandida dijetu.. veoma je tesko pridrzavati je se, barem meni, ja se delimicno pridrzavam.
hvala na podrsci zene[sm=bravo.gif]



Sačekaj još koji dan pa ponovi test. Ja sam inače u prvoj trudnoći stavljala i polyginax i gino daktanol. Evo i sad stavljam ginodaktanol zbog pojačanog sekreta. Ništa to ne smeta trudnoći. I ja sam na početku ove trudnoće radila test na kandidu u stolici, jer sam je već imala, a jako me patio stomak na početku, pa sam kontala da se vratila, ali se ispostavilo da je bilo samo jako izrazito loše varenje na početku trudnoće. Sećam se da sam i za žuč htela da pijem nešto, Torbimi savetovala šta pa kad je videl test rekla da se manem toga! [sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 14:02:33)

Jovice ma jel to treća sreća leleeee [sm=bravo.gif] jel ćeš da radiš betu?
Ne znam da li si za kandidu probala ono sa belim lukom i vinom,mnoooogo je grozno al isterbljuje zasigurno!
Di su mi Verka I Nata [sm=smiley27.gif]




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 15:07:14)

ne znam... mislim da cu ipak test opet za koji dan, pa cu i kod ginekologa kad malo okasni menstruacija, ako bude uopste, jos uvek sam nepoverljiva.
kako se pravi taj lek od luka i vina? znam da alkohol pojacava kandidu..
non stop mi se piski, a nedavno sam radila urin i bio je ok, ne znam da li je to ok... bas imam osecaj iritacije u besici.




lelaigor -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 19:51:18)

Joj, jovice meni to sve liči na [sm=nosecka.gif]. Tako sam ja ali identično u avgustu. Ja sam sve moguće pretrage uradila, išla kod dr. I sve je u redu. Kad ono [sm=rozacrtici.gif] na testu. Uradi ti test lepo za koji dan, pa ako nisi trudna makar to možeš da isključiš i da se posvetiš lečenju i traganju za tim od čega već boluješ ako boluješ...




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 20:33:00)

joj lelaigor ne da sam slomljena, nego bukvalno nisam mogla sad da idem u setnju sa mmom i decom, prvi put, nikad mi se ovo nije desilo. tako neki umor, premor, glad, mucnina, stomak boli, ma haos.. jeste da sam ceo dan bila u akciji, ali opet, malo su mi preterani ti simptomi. jedu mi se masnoce i meso jako, jela sam prvo kajmak i hleb, pa maslac i hleb, da se ispovracas... za dobru svinju nema lose pomije[sm=smiley36.gif]




lelaigor -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 21:46:15)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

joj lelaigor ne da sam slomljena, nego bukvalno nisam mogla sad da idem u setnju sa mmom i decom, prvi put, nikad mi se ovo nije desilo. tako neki umor, premor, glad, mucnina, stomak boli, ma haos.. jeste da sam ceo dan bila u akciji, ali opet, malo su mi preterani ti simptomi. jedu mi se masnoce i meso jako, jela sam prvo kajmak i hleb, pa maslac i hleb, da se ispovracas... za dobru svinju nema lose pomije[sm=smiley36.gif]


Ne volim da predviđa pa da pogrešim, ali isto tako sam i ja. Mislila sam da mi svaki očin fali, a nije mi u stvari ništa falilo, dobila sam i viška! [sm=jezicek.gif]




bubulence -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 22:07:02)

jovice jako mi mirise na [sm=nosecka.gif].
jedva cekam da nam se pridruzis u trudnicim temama [sm=bravo.gif].




Verolina -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (24.7.2014 23:28:27)


IZVORNA PORUKA: Jole84


Di su mi Verka I Nata [sm=smiley27.gif]

[sm=zz_dance.gif]




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 3:55:45)

Jovice, samo neka bude sve uredu :) I neka bude [sm=rozacrtici.gif] hehe..

Za kandidu sam imala lično iskustvo sa bijelim lukom.

Svaku noć sam 7 dana stavljala oguljeno ćence bijelog luka koje sam pritom izbockala nožem da bude učinkovitije, i pri dnu svežem konac kako bih mogla ujutro da ga izvučem vani..
I prije spavanja stavil duboko u rodnicu, do ujutro..Sve što sam duže ulazila u dane sve veći i veći iscjedak, onaj gnojavi "smrdljivi" , jeste gadno ali zaista djeluje.

Ako ne bude [sm=modricrtici.gif] probaj ne košta te.

Meni je kandida , zatim cista i upala jajnika sve kao rukom odneseno bilo. :)

MM svaku noć : Nešto smrdi po luku [sm=zmeden.gif]
JA : Paa..Ovaajj.. [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif] HAHA :)

Srećnooooooo
ooo :*




amelia -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 11:15:10)

Jovice [sm=bravo.gif] da sledeci put ugledas [sm=rozacrtici.gif] debele crte [sm=smiley31.gif]




Enalen -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 11:42:38)

Cekalice, evo da vam se malo usunjam u temu..ja doduse cekam betu u sledeci petak.Imala sam pre 7 dana embriotransfer, mi smo morali tim putem, no dobro..i sad sam ko na iglama. samo osluskujm telo ne bih li nesto prepoznala kao znak trudnoce...




bubulence -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 11:48:55)

Enalen navijamo [sm=bravo.gif]




Enalen -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 12:08:50)

Joj, hvala, bas mi je frka.. sinoc me nesto malo zigao stomak par puta po par sekundi kao pred ciklus... nisam ziva ovih 7 dana




bubulence -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 12:35:32)

nemoj da osluskujes telo, vecina simptoma su isti na pocetku trudnoce i u pms-u. ziganje, bolovi, umor...




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 13:25:39)

da... simptomi su kao jak pms, kod mene bili.
enalen navijamo[sm=bravo.gif]
amelia[sm=smiley31.gif]
lejjan hvala na savetu, svakako cu probati, vec sam citala o tome..
stigao mi je nalaz stolice, kandida u malom broju, ipak nije nista alarmantno kao sto sam ja umislila po svom starom hipohondarskom obicaju... verovatno mi se kandida premnozila u poslednje vreme zato sto sam popila dosta antibiotika zbog upala i operacije umnjaka...

ne znam da li mi je rano da sutra opet radim test..




bubulence -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 13:48:52)

jovice a da uradis betu ?




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 15:24:58)

mislim da je beta preko hiljadu din... jeftinije bi me izasao jos jedan test..
nisam nikad vadila betu




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 15:54:11)

Nema na čemu,draga :)

Tu smo da se pomažemo.. :D

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Neka budu [sm=modricrtici.gif] :)




branki* -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 21:12:49)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

mislim da je beta preko hiljadu din... jeftinije bi me izasao jos jedan test..
nisam nikad vadila betu

jovice,zasto ne vadis betu drzavno,dace ti dr uput,idi u ponedeljak,taman ce se videti.
enalen,navijamo[sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 22:06:25)

jovice,nije ti rano za test!@ pokazace ti!




jovicaa -> RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat] (25.7.2014 22:23:06)

zene sta ce biti dalje to ne znam, ali ja sam definitivno trudna[sm=smiley1.gif] lepo se vidi iako nije prvi jutarnji urin, nisam mogla da cekam do jutra[sm=smiley4.gif]
ne znam kako se zove tema da okacim slicicu... mrak je pa se ne vidi bas dobro, ali ovako uzivo je jasna druga crtica....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>