RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vikiveki -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 9:37:29)

Dobro jutro.....kod nas kiša pada,pravi pljusak...baš mi je nekako sve sumorno. Treba da počnemo da se pakujemo jer sutra idemo kod mojih u Užice,da uzmem decu a i malo da ostanem da se nadišem vazduha u rodnome kraju[sm=smiley36.gif] Moj mali frajer je odavno ustao,doručkovao i sada se igra sa papagajem.Juče nam je pomagao oko unošenja drva,pa sad kad je jednom kinuo,on mi kaže,,Ja se razboleo,daj mi sirup" pala sam od smeha




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 11:38:16)

Dobar dan mame. Moju D ovladao san vec u 11 tako da spava. Ja evo krecem sa pripremom rucka. Vise ni sama nisam pametna sta da pravim. Danas na meniju plavi patlidzan i jos nesto. Prvo cu da popijem kaficu jer je i mene smlatilo ovo vreme. Bile smo napolju, D se lepo izbrljala i iskakala po baricama, sva je bila mokra. Srecom nije hladno ali smo se odmah presvukle i oprala sam joj noge u lavabou[sm=jezicek.gif]. Jao ala mi se spava. Dodje mi da izvadim corbu iz zamrzivaca i da nista zivo ne kuvam




ivaMark -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 12:13:46)

Aaaaaaa, iskucam post i odeeeee...

Klarita, to za oblacenje... pre neko vece mi setamo i vidim jednu bebicu (jeste mala...ali) sirok povoj, carape, traka na glavi [sm=zz_confused.png] ona placeee, zacrvenela se... joooj, doslo mi je da kazem onoj zeni: aman, skidaj to dete.

Rewe, cim ona kako 1-2x na dan, moje misljenje je da nema tu nekih problema... i dijana lepo kaze... ne popiju sve bebe istu kolicinu. Uzivaj u bebani [sm=smiley31.gif]

A ja cu da odvalim od krpelja... vratimo se iz parka i ... na J dva komada, pa breee.... zar samo na nju idu, poludecu vise, samo je zagledam.





majared -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 12:39:45)

Ja malpore uspavala dete i tek sad pijem prvu kafu. Ubi me glava, valjda na ovu promenu vremena + dete mi se znoji ko prase i sav se osuo. E da, treba da dobijem i odavno sam u pms-u[sm=smiley29.gif]




vikiveki -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 18:35:26)

Evo mi se spremamo za sutra,sada svi zajedno tj. ja ,mm i S peremo kola,kofer je polu napunjen imam još nešto ujutru da spakujem i sutra kad mi muž dođe sa posla put pod noge i pravac Užice[sm=zz_bounce.gif] baš se radujem nisam bila nekoliko meseci i jedva čekam da idem




Torbica -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 18:53:00)

Mi stiiigli! Dobar dan!
Sveki dosla, oribala kucu i skuvala rucak, zivela svekiiii!
Sad raspakivanje [sm=hudicek1.gif]
Ljubac svima




dijana1* -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (9.7.2014 23:58:47)

Dobro vece.
Ja tek sada sela[sm=hudicek1.gif] mrtva sam. Dok sam ih nahranila, okupala, uspavala, ocistila kucu..... sada sam iskokala kokice i pijem somersby, spremam se za nocnu smenu[sm=smiley36.gif]
pozdrav svima[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 6:16:52)

Dobro jutro mame.

Ja danas idem na sahranu u Kikindu. Mm ce morati da izadje s posla da bi cuvao D i da mi da kola. Nisam davno isla u taj kraj valjda se necu izgubiti[sm=smiley36.gif]. Mm mi kaze da idem autoputem do Zr a ja sve nesto mislim d aidem preko Beceja. Gledam sad razlika je manja od 10km ako idem autoputem tj nesto manje od 10 km je duzi put tako a verovatno je mnogo brzi.
Nemam pojma jos cu razmisliti. Nemam bas nesto mnogo crnine u ormaru izgleda da cu morati duge rukave po ovoj vrucini da nosim. Al dobro izdrzacu. Rucak danas necu kuvati izvadicu im paprikas iz zamrzivaca (mm ne voli dva dana za redom da jede nesto pa ja tako kad ostane uvek zamrznem). I tako. Tuga.

Mojoj D vire tri trojke jupiiii...Jos jedna pa cemo valjda opet normalno spavati. Bas je lose spavala u poslednje vreme.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 7:41:57)

Dobro jutro! Moje starije dete spava, a ova malena se igra. Pokusava iz lezeceg da sedne. Juce sam T viodila na predstavu. Nije trepnula kokiko joj se svidela, a vala I meni. Posle je mm sa njom produzio u setnju , a ja sa Sofijom na hranjenje I spavanjem. Slabo spava. Izgleda ce neki zubic.
Sad se razmisljam da li da peglam ili da citam knjigu. Izgkeda cu/da zadremam sa Sofijom.[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 9:28:45)

Evo i nas! MOj beban ustao u 7 i 40 a ostali u 8 i 40, sad zuuuurka, pustam im pesme! Pozdrav svima!




adulence -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 10:02:21)

Evo i nas dve,slusamo muzikicu i uzivamo,ispratile taju na posao,ja se meracim danas da pravim dzem ...mljac,mljac...a danas cemo verovatno i do mog tate,najvise volimo da uzivamo kod njega u dvoristu...




dijana1* -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 14:14:35)

Samo da vam mahnemo, kod nas kisa padala kao luda a cini mi se da ce do kraja dana biti plus 30. Vreme je ludo skroz [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 15:26:29)

Dobar dan,mi smo spremni i čekamo taju da dođe sa posla pa da idemo kod babe i dede za Užice.




branki* -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 15:28:48)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Dobar dan,mi smo spremni i čekamo taju da dođe sa posla pa da idemo kod babe i dede za Užice.

saralice,varalice,ja cu doci u uzice..
da hiljadu sara ima,brojacu ih poljupcimaaa[sm=smiley36.gif][sm=sloncek.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (10.7.2014 21:11:07)

zdravo drustvance nije me bilo,imala sam goste bila mi kuma sa bebom pa nisam stizala da se javim,ja i D same ona spava ja kuliram napolju kisa,pogorele smo ovih dana u stanu pakleno vruce treba da zovem ove iz servisa da dopune klimu i ociste je da bih mogla da je ukljucim,ljubim vas sve [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 8:31:06)

Jutro mamice,mi doručkovale pa sad uživamo.inače ništa novo,kiša pada i dalje već peti dan,i dalje ustajemo u 4 ujutru a zubića još ni u najavi,desne joj izgledaju kao da joj je petarda pukla u ustima...uživajte,cmok cmok




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 8:34:30)

ijuuuuu mame mi sad tek ustale. Odoh curi neki brzinski dorucak da spremim. Ovo vreme nije normalno. Nema leta covece. Uzas jedan. Dobro je barem ne lozimo (uvek moze gore hahaahah)




majared -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 11:04:32)

Dobar dan zene
Hajde na [sm=torta.gif]. meni danas rodjis. Uspavala sam dete i trebalo bi da operem kosu. Za sada pijem kafu i kuliram




emicaa -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 13:07:10)

Srećan ti rodjendanko [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 13:24:45)

Dobar dan mamike [sm=smiley31.gif]
ne stižem od Mile ni da virnem [sm=smiley36.gif] vreme je super pa se stalno šetkamo,kolica preteška pa organizujem celu akciju kad nas dve izlazimo,tako da ostajemo satima van ili ne krećem uopšte [sm=smiley36.gif]
danas bile u savetovalište,lepo je napredovala [sm=bravo.gif] sve ređe siska,mleko mi slabije ali šta je tu je,samo nek ne bude gladna...




Klarita -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 13:31:33)

Dobar dan i od nas[sm=smiley1.gif]
K ima upalu usnih kanala[sm=smiley19.gif], pod dobrom je terapijom i nadzorom dobre doktorice tako da se nadam da ce brzo proci.
N spava, cekam da se probudi da pije mleko...
Moji slave sutra pa jedva cekam i ne cekam istovremeno[sm=smiley36.gif] da odemo do njih na kratko barem, jer sto zbog K sto zbog N, uletecemo da jedemo i dolazimo kuci[sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 13:39:12)

Joj bre pa kako to zakačila [sm=smiley29.gif] proći će brzo uz terapiju,ljubimo vas nas dve [sm=smiley31.gif]
ajde kad prođe pa da nam dođete na ovamo da organizujemo neku kaficu [sm=bravo.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 16:56:02)

kod nas provala oblaka,poludelo vreme nacisto
JOLE super za devojku videh da je lepo napredovala,ne opterecuj se sisanjem bitno je da je vesela i zdrava i sita [sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 19:03:28)

Dr ja uročila vreme,pa je i kod nas isto bio pljusak [sm=smiley36.gif]
Ma da znaš da je tako,sad se mnogo bolje osećam,bitno mi da je bebi dobro i da lepo napreduje,mada istina je da mi tuga što nisam osetila čari dojenja,kod mene je to od starta bilo mučenje,jedino to mi žao..




mamica 91 -> RE: Razgovori mama 7/14 [chat] (11.7.2014 21:14:55)

Dobro vece i od nas...mi smo ceo dan kod doktor proveli, laringitis kod oboje, od porodjaja nzm jesam li 2 noci odspavala... jos nam dr. na kontroli za kukice rekla da bebac ima povecan misicni tonus [sm=zmeden.gif] moramo na vezbice... ima li neko iskustva s tim, ima li neka tema [sm=zmeden.gif]
Saljemo vam [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>