Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (31.7.2014 20:17:58)

Rešite test, ostavite nam zanimljiv komentar i postanite dobitnik MAM ručne pumpice za izmlazanje mleka!!!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0731/n7o-treca-.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0731/g7-druga-.jpg[/img]

Majčino mleko je najbolja hrana za novorođenče, jer se u njemu nalazi sve što je mališanima neophodno za zdrav rast i razvoj. Zato je majčino mleko dragoceno i treba da bude osnovna bebina hrana, uvek i svuda. Dojenje donosi posebne trenutke bliskosti i uspostavlja posebnu vezu između mame i bebe. Međutim, postoje trenuci kada mama nije u mogućnosti da uvek bude uz bebu kada je treba nahraniti, na primer kada mora da ide na posao.

Upravo iz tog razloga, MAM je u saradnji sa ekspertima, babicama i mamama, sa posebnom pažnjom kreirao pumpicu za izmazanje mleka. Uz pomoć pumpice, mleko se izmaza u flašicu u kojoj se može čuvati u frižideru sve dok ne dođe vreme da neko od ukućana nahrani novorođenče. Time se zadržavaju prednosti hranjenja majčinim mlekom, jer beba i dalje dobija sve hranjive materije neophodne za pravilan rast i razvoj. MAM pumpica omogućava i tatama da iskuse jedinstveno iskustvo hranjenja bebe.

Pročitaj više >>>

Keprom nagrađuje jednog Ringerajinog korisnika sa jednom MAM ručnom pumpicom za izmazanje mleka.



Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.8. do 26.8.2014. Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednika na forumu! Glasanje traje od 27.8. do 31.8.2014. (zaključno sa 31.8.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 31.7.2014.


U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!

Pobednik će svoju nagradu preuzeti u najbližoj Aksinoj radnji.




Anarunika -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (23.8.2014 20:59:14)

MAM pumpica svakome treba,
kad mama mora da ode
da ne ostane gladna mala beba!




dunja RR -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (23.8.2014 21:11:23)

Anarunika, komentar ne pišete ovde već isti ostavite u prijavu za nagradni konkurs, ispod ankete. Pratite linkove u prvom postu i prijavite se. Srećno!




Beba Elena -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (23.8.2014 23:36:48)

Divna i korisna nagrada... Bravo [sm=bravo.gif] za Ringeraju [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (24.8.2014 15:52:32)

jedva cekam!! bas mi treba[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (24.8.2014 18:33:28)

Još malo vremena je ostalo, prijavite se.[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (24.8.2014 19:11:56)

[sm=bravo.gif]




Dada81 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (24.8.2014 21:51:39)

Ja nikada nisam znala sa tim pumpicama..Ili nisam imala pravu u rukama [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (25.8.2014 8:22:39)

uh,ja sam morala..skoro do 4og meseca,koliko sam imala mleka..a i radila sam kad je T imala 3 meseca,pa sam ostavljala u flasici..




Anarunika -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (26.8.2014 9:05:19)

Ok,hvala. Nisam bila sigurna pa sam napisala i tamo i ovamo. Nova sam u ovakvoj vrsti komunikacije pa mi treba malo vremena da shvatim kako funkcioniše. Nagrada je super! Srećno svima!




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (26.8.2014 11:16:46)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ok,hvala. Nisam bila sigurna pa sam napisala i tamo i ovamo. Nova sam u ovakvoj vrsti komunikacije pa mi treba malo vremena da shvatim kako funkcioniše. Nagrada je super! Srećno svima!


Tu smo da pomognemo. Dobro dosla. [sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:12:42)

Dragi moji, uskoro krecemo sa glasanjem, ali pre toga jedna bitna napomena:

Pravo da glasaju imaju svi članovi registrovani do i zaključno sa 31.7.2014.




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:16:34)

1.

Obozavam MAM proizvode! Zelim da i moja druga beba ima sve MAM proizvode pa i ovu pumpicu. :-)




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:17:33)

2.

Najbolji se,i dobro bi mi dosla pumpica jer cekam drugu bebu...:)




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:18:19)

3.

MAM rucna pumpica definitivno nema premca, jer vidim da bez nje ne mogu RR deca.




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:21:04)

4.

Moja beba nije sisala jer nismo imali adekvatnu pumpicu! Ova bi nam bas dobro dosla za batu ili seku... :)




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:21:34)

5.

Najbolja hrana za svaku bebu je definitivno MAJCINO MLEKO!!!!




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:23:12)

6.

Nasa junior Angelina Balerina ce biti najsrecnija kada mama i tata budu pored nje. U slucaju nuzde kada "mama bude spremala rucak za 12 osoba" tada ce koristiti mam pumpicu. :-D




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:24:02)

7.

Zdlavo,ja sam juniorka i jos sam u stomaku. Moram nekom da se pozalim, pa sam mislila da upadnem u sred ovih hormona i pms-a jer nemam drugog izbora. Jadan ja, bebac. Normalno bi bilo da mi tata ide u kladionicu i da mama urla na njega zbog toga, ali neeeee, moj tata cita knjige, a mama je resila da ucestvuje u nagradnoj igri. Ccccc..Oj,Srbijo medju progesteronima! Celi boziji dan kuka zbog grudi, te kako ce ona to, te muka joj od svega...a taman sam lepo pocela da gledam sve turske serije samo da je ne slusam. Ko li ce je podneti kad udjem u pubertet? Ja bih volela da vi sad glasate za nju i da ona dobije tu pumpu i da ja onda kao svako zensko u Srbiji mogu na miru da odgledam seriju. Nadam se,nadam.. Malena sam smizla ja, Ne dam mami da kuka Potrebna nam pumpica Aktiviram glasila!! Svako ko se set_i Glas nek nam zalepi, Srecna mama,srecna ja dopala nam pumpica. Hvala tete i ringerajci nema muke mojoj majci!




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:24:55)

8.

Zgodna stvarčica,kada mleko nadođe a bebi još nije vreme za ručak. Taman da se akumulira malo mleka ako treba za rezervu,kada mama mora negde da ode.




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:26:04)

9.

Posto sam prvorotka dobro bi mi dosla umpica...




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:26:43)

10.

Sigurna sam da je pumpica fenomenalna!




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:27:08)

11.

Zahvaljujuci pumpici i tata nakratko postaje mama:)




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:27:38)

12.

Cao,ja sam mala bebica mamino mleko najbolja je hranica Kad mama nije tu, a ja postanem gladnica Tu je za mene uvek MAM rucna pumpica!




Cakana84 -> RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!! (27.8.2014 12:28:05)

13.

Mojoj mami treba Mam da ne bi bio gladan ja :)




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>