Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (31.7.2014 20:23:57)

Lifemedic u mesecu avgustu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom svojih prirodnih preparata + svaki dobitnik dobija specijalan poklon - CORTINAT krem 75ml! Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda se sprema za polazak u vrtić i školu." i učestvujte!!

U svakom paketu se nalazi:


APPETITO sirup - prirodno rešenje za poboljšanje apetita!
(od 1 godine)

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadrži: Amara prečišćene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sena + ekstrakt Polena i pšeničnih klica (nutritivno dejstvo).
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/2bw-apetit.jpg[/img]


OMEGA JUNIOR KAPI - bogat izvor esencijalnih masnih kiselina iz serije omega 3 i omega 6 + GLA (biljnog porekla).
(od 0 meseci)


Omega junior kapi su potpuno prirodnog, složenog sastava od prečišcenih biljnih ulja sa visokim standardizovanim sadržajem esencijalnih nezasićenih masnih kiselina iz serije Omega 3,6,9 i vitamina B6, E a preporučuju se kao dopuna ishrani od prvih dana života:

- Kod dece sa alergijskim manifestacijama /ekcem, bronhijalna astma, konjuktivitis, dermatitis, alergijska kijavica-rinitis/
- U toku infekcija
- Kod dece koja pate od sindroma loše apsorpcije, celijakija, alergije na namirnice
- Kao dopuna mleku za bebe
- U slučajevima pothranjenosti usled gastrointestinalnih smetnji različitog porekla
- Kao dopuna u toku dijete kod gojazne dece
- Kao dopuna ishrane trudnicama i dojiljama jer je njihova potreba za esencijalnim nezasićenim masnim kiselinama povećana
- Kao dopuna režimu ishrane u toku prve godine života
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/a9t-omega.jpg[/img]


ISILAX prirodni laksans - razmekšava stolicu, za olakšano pražnjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)

ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih šljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/uqe-isilax.jpg[/img]


MAPEZ sprej za kožu - prirodna i sigurna zaštita za decu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana života!
(od 0 meseci)

MAPEZ sprej je mešavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porekla koji je PRIJATAN ZA DECU i odrasle, a neprijatan za insekte. Nanešen na kožu formira barijeru koja odbija komarce, muve i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlaži kožu.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0430/61p-mapez.jpg[/img]


CORTINAT krem 75ml - prirodno rešenje za suvu, ispucalu, upaljenu kožu

(od 0 meseci)

CORTINAT krem 75ml smanjuje crvenilo, svrab, suvoću ispucale i nadražene kože. Štiti od ponovne pojave simptoma , vraća koži neophodnu vlažnost i elastičnost. je prirodan proizvod, koji podjednako dobro rešava ekcemske promene na koži, a ne sadrži kortikosteroide, čime je pogodan za primenu od prvog dana života.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0630/tmx-tuba.jpg[/img]

PROČITAJ VIŠE >>>





Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda se sprema za polazak u vrtić i školu."



A ukoliko želite da proverite kako naša aprilska inspiracija - MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim Lifemedic preparatima, na sledećem linku Lifemedic tekstovi



Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu. Glasanje traje od 27.8. do 31.8. (zaključno sa 31.8.). Po vredan paket Lifemedic proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova!

U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena. Pobednicima će nagrade biti poslate u septembru na kućnu adresu (o trošku sponzora).

Učestvujte, i srećno!!! [sm=bravo.gif]






Anarunika -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (9.8.2014 14:07:36)

Kada sam jednom sa mojim dečakom Arunom otišla do prodavnice , odlučili smo da kupimo lizalicu. Kako je u čaši bilo puno raznobojnih lizalica prodavačica ga je pitala koju boju želi. On je ozbiljno odgovorio: "Ja ćun ovu listenu". Meni je trebao koji trenutak da shvatim na koju boju je mislio,ali prodavačici nije bilo lako. Pitala ga je da ponovi koju će boju,a on je odgovorio: "Pa ovu,boju lišća, listenu". Lizalica je inače bila zelene boje. Prodavačica je uz moju malu pomoć shavtila o čemu se radi, slatko se nasmejala i poklonila Arčiju lizu. On je tada imao 3 i po godine.




Cakana84 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (12.8.2014 14:27:48)

Mame i tate, pisite nam pesmice, crtajte sa decom. Nagrade su sjajne.




Cakana84 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (13.8.2014 11:18:50)

Juhu, gde ste? Cekaju vas veoma vredne nagrade.




Anarunika -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 9:32:24)

Da li anegdota koju sam napisala ispunjava uslove za učešće u nagradi?




Cakana84 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 9:55:35)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Da li anegdota koju sam napisala ispunjava uslove za učešće u nagradi?



Tema ove nagradne igre je: „PHARMALIFE Meda se sprema za polazak u vrtić i školu'. Mozete da napisete pesmicu ili posaljete crtez. Pogledajte kako su izgledala prethodna takmicenja. Ovo sto se vi napisali o lizalici je jako simpaticno i odgovara nagradnoj igri Porodica porodici, paket za dete. Vidim da ste se vec snasli i napisali komentar u pomenutom konkursu.




lesica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 11:40:37)

Drage moje, hajde sada ozbiljno - PRIJAVLJUJTE SE!!! [sm=hudicek1.gif]

Sirupići i mazalica za protiv komaraca su zaista odlični, a vi ste se ulenjile [sm=hudicek1.gif]
Brzooooo, stihoklepajte i dajte klincima da crtaju!!!




wivern -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 11:44:41)

Sjajne nagrade, ali posto sam ja balvan i nisam za neke umne poslove nego samo za kliktanje drzacu se toga i dalje.




lesica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 11:46:29)

Wiv, deder potrudi se [sm=hudicek1.gif] [sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:19:26)

Evo, moje dete je u letu nacrtalo:

Meda ide u vrtic zimi, sankama!
[img]http://www.dodaj.rs/f/3a/22/1sZKlKbA/img00451.jpg[/img]

Meda ide u vrtic, leti!
[img]http://www.dodaj.rs/f/1f/wZ/4GVncUCG/img00461.jpg[/img]

Meda krece u vrtic!
[img]http://www.dodaj.rs/f/1W/nD/1hs0GP2a/img00511.jpg[/img]




lesica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:33:39)

Torbi, pa gospodjica je sjajna [sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:36:21)

Torbice sjajno.

[sm=bravo.gif]
Nagrade su jako vredne i korisne. [sm=bravo.gif]

Nemojte da se Lesica naljuti na vas.[sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:38:31)

Hvala vam puno! [sm=smiley1.gif]
Evo, ja se odazivam oma, nemoj da se ljuti! [sm=smiley1.gif]




Leptiric123 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:54:28)

Moja je jos mala ne ume da crta i prica...ali ne znam dal je anegdota ili ironija zivota:-) prvu rec koju je izgovorila bilo je ime bivse devojke mog mm...i dal trebam da napimenem da ceo dan ponavlja...:-)




Leptiric123 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:56:30)

Inace pokloni su fenomenalni....sad krecemo u vrtic i bili bi nam od koristi.




Leptiric123 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 15:57:37)

Torbice [sm=bravo.gif] ja sam ovaj treci meda od ponedeljka




lesica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 16:08:19)

Leptirko, stihoklepaj, stihoklepaj.

Moraš neku "pesmicu" da stihpklepneš gde se pominje neki Lifemedic proizvod, i Meda maskota. Pravila, pravila [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 16:16:39)

Hvalaaa! Moja je umetnicka dusa od starta! [sm=smiley1.gif]




Leptiric123 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 16:17:09)

Aaaaaaa nisam skontala...cek cek da mi dodje inspiracija.




Leptiric123 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 16:53:57)

[img]http://www.dodaj.rs/f/V/Lw/uqEm5QG/105615474430968150147749.jpg[/img]

ovo je meda [sm=smiley1.gif]




Leptiric123 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 22:20:35)

Mislite da je ovo mis, e pa nije, nije
meda na slici se krije.
Mislili ste da je to tigar, e pa nije, nije,
meda na slici se krije.
Mislili ste da je crtala mama, e pa nije nije,
meda se sad stidljiv krije.
Postideo se, jer ne znate cija je ovo rucica!
Medu je nacrtala Andjelija devojcica.




Torbica -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 22:39:14)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 22:44:12)

Leptirić, odlična pesmica. [sm=bravo.gif]




Dada81 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.8.2014 22:51:35)

[sm=bravo.gif] za malu Andjeliju i mamu. Pokusacemo i mi nesto,kad smo vec tu[sm=smiley1.gif]




Dada81 -> RE: Avgustovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (16.8.2014 1:54:54)

Mojoj mami znam, ovaj meda
osmeh na lice ce da pruzi,
jer , decicu njenu
zdravlje ce da sluzi.

,Isilax'meda cuda pravi,
pomoce da mom bati
stomak ozdravi.

A,Mapez meda E, on ne da,
ni velike,ni male
komarac da ujeda.

Najdraza recenica svakoj mami
i za usi melem
kad popijem sirup-
Al'sam gladan-hocu da jedem!


Evo ,posto je David mali da sam izmislja pesmice,(mada zna malo rime :) mama je to na osnovu trenutnog stanja i licnog iskustva [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>