RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Linaaaa -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (6.8.2014 21:27:30)

Gde ste crticeeee???? Ili nema novih cekalica? Treba mi savet ako neka zna, danas mi je 20dc i pojavio se obilan sekret bele boje bas obiman. Da li neka ima iskustva? A ovulacija je bila 14dc.




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 16:11:20)

Linaa, i meni se to pojavilo, 4-5 dana posle O, bilo obilno, kremasto belo, trajalo jedan dan i to je to, nemam pojma zbog cega [sm=zmeden2.gif]
meni je danas 16 DPO, test jutros negativan, temperatura visoka,. nikakvih simptoma osim bolnih grudi ali samo na dodir i to vec 10ak dana [sm=zmeden2.gif]




17 joka -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 17:44:07)

Jeco ako nema [sm=hudicek1.gif] ponovi test za dva tri dana a ja jako[sm=bravo.gif]

Lina, desava se ,ali ako ti je lakse idi ginekologu i odradi briseve.




nata11 -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 17:53:34)

Lina ako se nastavi odi do dr.
Joko heloooo [sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 17:57:45)

Natice moja [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] kako da te sto pre isteram odavde




nata11 -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 18:11:21)

Aaa pa Joko neide to lako [sm=smiley36.gif] Evo samo da se otkacim bakterija i krecem u akciju.




17 joka -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 18:18:20)

Ici ce Nato vrlo brzo, kakve sad bestije naisle?




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 18:32:39)

interesantno da vec skoro godinu dana dobijam tacno u dan, svakog cetvrtog utorka popodne, al sad omasilo, ne znam da nije zbog klomifena, tri meseca sam ga pila, i to treci bez folikulometrije jer mi dr bio ceo mesec na letovanju, pa mi frka da klomifen nije napravio neki haos [sm=zmeden.gif]
radila sam lh testove, pokazali su ovulaciju bas kad i treba da bude, merila T i to se poklopilo, FF presekao isto tad, samo jos da sam mogla da vidim sta se tamo 'dole' desava [sm=smiley36.gif]
frka mi od cisti [sm=smiley13.gif]




17 joka -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 18:55:20)

Jeco, ako nebude ni [sm=hudicek1.gif] ni [sm=rozacrtici.gif] idi doktoru




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 23:21:33)

Moracu Joko... [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden2.gif]




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (7.8.2014 23:58:15)

Jeco,ma jel- to moyda [sm=rozacrtici.gif] ???? Wiiiii, Drzim ti figeee..[sm=bravo.gif


Cure, ja stvarno ne znam je l do men ili je i vama tako,koje ste koristile Nadzemni caj Ocajnice Marubii HErba.
Cure, ja ne mogu da popijem solju caja,a da odma posle njeg ne popijem casu vode ili neki sok, ili staviim zvakacu..Odma mi se povraca i muka mi.
Pa caj je UZAS! :O :D
Goooraaaak je katastrofaaaaa :D Da li je i vama bio toliko gorak i da li vam se mucilo od njeg?
Ja to majki stalno govorim,a ona kaza :JA da znam da ce mi nesto pomoc da ozdravim pojela bi i g....
I jeste tako, ali devojke, ovo nisam vidila u zivotu..KSKSSSSS...[sm=zmeden.gif]
Mada ne odustajem , sve dok ne stanem pred ogledalo ovako [sm=nosecka.gif] :D

Wiii..Kiss![sm=bravo.gif]




jeca ph -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 8:38:51)

eee, Lejjan, nece mene ta sreca, nisam dobila jos uvek T iznad crte , danas malo pala, al sve imam utisak da ce da se sroza svakog trenutka, ja poslala sinoc sms dr, on mi kaze da dodjem na UZ 11. jer tek tad radi, a ako [sm=hudicek1.gif] dodje pre toga da opet pijem klomifen, mislim da ce me klomifen unistiti [sm=smiley13.gif]

Joj , secam se tog osecaja dok sam pila macinu travu, bas mucenje, cesto mi se vracala, nisam mogla da je progutam [sm=smiley29.gif] [sm=smiley11.gif]

e da , da podelim jedno iskustvo sa vama, bila sam u manastiru Koporin, tamo citaju molitve za porod, bilo je jos 10ak parova kad i mi, iskustvo je neverovatno, osecaj predivan, a kad pomenu vase ime u molitvi suze same krecu...[sm=smiley19.gif]
bilo je i parova koji su doveli decu koja su nastala posle molitve, tj kako oni kazu izmoljena su u tom manastiru, tako da zaista verujem u uticaj te molitve i manastira.. [sm=rozica.gif]




milica93 -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 21:57:04)

Veliki pozdrav mojim čekalicama i starim i novim! [sm=bravo.gif]
Dugo me nije bilo,ali nisam zaboravila na vas. Istina je da mi je trebalo malo, tačnije malo više distance od svega toga. Preopteretila sam se i samo stresirala samu sebe, a znate već i same da to nikome ne koristi.
Nisam i dalje zatrudnela. Nedavno sam dobila onu zakasnelu M, jos od onda, 4 meseca skoro. Nisam htela hormone, ni nista. E sad pametno ili ne s moje strane, druga prica. Lično mislim da sam sve to prouzrokovala sama sebi, s previše razmišljanja i cepidlačenja oko svega. Ne samo trudnoće. Vreme je bilo da sebe stavim u prvi plan, posle dugo, dugo vremena.
Zdrav život, vežbanje, malo dijetica i sve se polako vraća u normalu.
Trebalo mi je da to rešim sama sa sobom.
Nismo odustali. Prodjoše 2 godine, al imamo kad. Biće. Kad dođe sreća, sreća, radost [sm=smiley1.gif] niko srećniji od nas. Znate i same već. Imamo jedno drugo, volimo se, pazimo i to je najbitnije.

Nisam stigla sad da čitam i idem mesece unazad, al nadam se mnogima ostvarila naša najveća želja [sm=duda.gif] Kolko vas će me obradovati ? Da se neke nisu i porodile dok ja dođoh [sm=jezicek.gif]

Ljubim vas punoooo!




milica93 -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 22:10:28)

Veliki pozdrav mojim čekalicama i starim i novim! [sm=bravo.gif]
Dugo me nije bilo,ali nisam zaboravila na vas. Istina je da mi je trebalo malo, tačnije malo više distance od svega toga. Preopteretila sam se i samo stresirala samu sebe, a znate već i same da to nikome ne koristi.
Nisam i dalje zatrudnela. Nedavno sam dobila onu zakasnelu M, jos od onda, 4 meseca skoro. Nisam htela hormone, ni nista. E sad pametno ili ne s moje strane, druga prica. Lično mislim da sam sve to prouzrokovala sama sebi, s previše razmišljanja i cepidlačenja oko svega. Ne samo trudnoće. Vreme je bilo da sebe stavim u prvi plan, posle dugo, dugo vremena.
Zdrav život, vežbanje, malo dijetica i sve se polako vraća u normalu.
Trebalo mi je da to rešim sama sa sobom.
Nismo odustali. Prodjoše 2 godine, al imamo kad. Biće. Kad dođe sreća, sreća, radost [sm=smiley1.gif] niko srećniji od nas. Znate i same već. Imamo jedno drugo, volimo se, pazimo i to je najbitnije.

Nisam stigla sad da čitam i idem mesece unazad, al nadam se mnogima ostvarila naša najveća želja [sm=duda.gif] Kolko vas će me obradovati ? Da se neke nisu i porodile dok ja dođoh [sm=jezicek.gif]

Ljubim vas punoooo!




superm -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 22:17:11)

Milice93, [sm=smiley31.gif] Bravo za pozitivan stav. Bice Mico svega , tako je, ako imatee jedno drugo i podrzavate se.[sm=bravo.gif]




Rina32 -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 22:40:34)

Drage trudilice i čekalice, evo i ja da Vam se pridružim. Već više od godinu dana radimo na bebici i ništa :-(. Ja sam uradila najosnovnije preglede i moj muž spermogram, sve je ok kažu doktori, ali beb nema :-(. Nadam se da će nam stići uskoro :-)




superm -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 23:13:15)

Rina, [sm=smiley31.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (8.8.2014 23:35:20)

Samo da vam mahnem,i pozelim srecu u vasoj borbi....
btw rekoh da cu u ovu temu od N.godine ali ko zna mozda bude i ranije[sm=smiley1.gif]
verovatno ce stici M,ai za sada kasni svega dva dana...




Azra_ -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 0:07:11)

Serpice izdajice, reče da ćeš me sačekati! :-) Šalim se... Znam da želiš, navijam, kad god...možda je i lepše da te malkice iznenadi!




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 0:27:34)

Ja resila da ovaj mesec uhvatim muza u plodnim danima, posto je tu sledece nedelje tako da , tannananan navijajte[sm=smiley36.gif]...[sm=smiley14.gif]




Azra_ -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 1:32:13)

Una, navijam! Biće uskoro, samo opušteno!




vonavoj -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 8:06:36)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja resila da ovaj mesec uhvatim muza u plodnim danima, posto je tu sledece nedelje tako da , tannananan navijajte[sm=smiley36.gif]...[sm=smiley14.gif]

navijam i vucem![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Štetica -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 9:46:32)


IZVORNA PORUKA: serpica

Samo da vam mahnem,i pozelim srecu u vasoj borbi....
btw rekoh da cu u ovu temu od N.godine ali ko zna mozda bude i ranije[sm=smiley1.gif]
verovatno ce stici M,ai za sada kasni svega dva dana...

Serpi ovo mi je divan rodjendanski poklon,jos samo da ga potvrdis sa [sm=modricrtici.gif]. Vucem te u tromesecje.Odoh da ti raspremim krevet i ormar da se lepo smestis[sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 12:23:13)

Serpi, ima ti ubrzo da castis nisam ja bez razloga sanjala tebe trudnu [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]

Unina[sm=bravo.gif] jako jako

Rina,Milice bice uskoro




nata11 -> RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat] (9.8.2014 16:13:52)

Milice bice ti si mlada i imas vremenaaa i vremenaa
Rina ima hiljade pretraga koje trebas obaviti, polako odmori pa ako ti zatrebaju saveti tu smo.
Serpi, UM za vas znaci navijamo sada [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>