RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (31.8.2014 23:40:56)

Trco samo ti uci Anu, jezici su bogatstvo. to je jedino u cemu planiram da forsiram Emu, a vidim da bas ima dara. dosta zna reci na engleskom i jako mi se svidja kako ih izgovara.
a eto, ja cak i jezik volim tvrdji [sm=jezicek.gif]. mislila sam da znam Engleski dok nisam otisla u Englesku, nista ih nisam razumela. ali navikne se covek i brzo savlada... posle sam jako zavolela taj njihov akcent i izgovor




plačljiva -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.9.2014 6:14:05)

Dobro jutro drage moje [sm=kava.gif]cele noći nisam spavala,samo sam se okretala,i okretala,nema šanse da nađem udoban položaj.Ustadoh ko vampir i idem po doznake u DZ.Juče sam se viđala sa gomilom ljudi i svi su me pipkali po stomaku.Uh što mrzim to [sm=lev.gif],više nikome neću dati da me takne.




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.9.2014 7:55:24)

ala,ste se raspisale sinoc[sm=smiley36.gif]dok ja spavam..zaspala jos u pola 10..
ipak sam odvela bozu u vrtic,bolje je,mada kenjkavi se,nece da ide,odvikao se..
jutros,pune ulice,djaci,roditelji...pocela skola.
rucak imam ,malo da pocistim i to mi je danas...
trco,ako mislis da ce biti isplativo zbog posla,skupljaj pare za ispit..ako radis zbog licne satisfakcije,kako smatras...meni je trenutno jedina motivacija za ucenje i usavrsavanje veca plata!prosao me entuzijazam,znanje radi znanja...
odoh da stavim kafu..




Trcosava -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.9.2014 8:09:58)

Uhh ja danas generalno sređivanje. Ana ode u vrtić (JEEEEEEEEEEEEEEJ!!) i sad mogu da sredim kuću :D

A što se tiče engleskog, ja od moje škole nemam ništa - mogu da budem bedno piskaralo u grani koja je mrtva već deset godina (građevina). Sa proficiency testom mogu da predajem engleski. Mada i do sada kad sam govorila da sam se spremala za cambridge su već širili oči - haha bez papira




bubulence -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.9.2014 8:17:02)

dobro jutro! ko je za kaficu?
meni nos curi kao da je odvrnuta slavina. nikako nisam spavala, ustala u 6 i 10 . prebrisala podove, rasirila ves i sada pijem kafu i cekam da se E probudi.




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.9.2014 8:25:16)

znaci vlada neki virus,sto bi rekla moja zaova(njoj je sve virus)[sm=smiley36.gif],nije boza jedini prehladjeni..bubi,da brzo ozdravis!
evo,ja jos pijem kafu...treba da prebrisem..polako.




branki* -> RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat] (1.9.2014 8:46:58)

drugarice,posto je novi mesec,nastavljamo druzenje u novoj temi[sm=smiley1.gif]klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 50 [51]