Razgovori mama 08/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dijana1* -> Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 5:36:27)

Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

[img]http://www4.slikomat.com/13/0501/aie-mame-n.jpg[/img]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 7:40:15)

da se prva zapljunem [sm=smiley36.gif]
dobro jutro od mene i Dore kao po obicaju samo kratko da virnem i da vas pozdravim kod nas kisa,sumorno,mracno nikakvo vreme




mama micki -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 7:44:12)

Dobro jutro drage mame, evo [sm=kava.gif] Kako ste, kako su dečica?Mene dugo nije bilo, od kako sam počela da radim nemam vremena ni da jedem ko čovek. Na poslu ludnica, gužva, tenzija, dođem kući, spremam ručak, perem, peglam...milion obaveza. Moje cure su ok, Tea se sprema za školu, Sara ide u jaslice i dobra je. Nedostaje mi vreme za RR, ali prosto ne stižem ništa. Ne pamtim kada sam sela da pogledam neki film ili da pročitam nešto. Šta da se radi, sve je to normalono. Ja evo sada hoću da odem u radnju, pa onda da se spremim i odvedem Teodoru kod sveki i od 12 sam na poslu. Ove nedelje sam popodne, a smena mi je katastrofa, od 12 do 20.
Sve vas pozdravljam i ljubim dečicu.




adulence -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 8:00:56)

dobro jutro,evo ga i avgust ,ko bi rekao...
mama micki bas te dugo nije bilo,svracaj kad god mozes i ljubi devojke...ja doruckujem,pa cu polako kod frizera,danas je konacno taj dan kada se vracam u plavo,jeeeee....




mama micki -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 8:04:11)

Adulence[sm=smiley31.gif] Kako je Iva, kako je u jaslicama? Obaveze, šta da ti kažem, nemam vremena ni za sebe.
Tebi sve boje lepo stoje, pa samo napred!Ljubi nam vršnjakinju!




jabudic -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 8:22:29)

Dobro jutro žene!
Da iskoristim dobar internet na poslu da vas pozdravim! [sm=smiley1.gif]
Kod nas napokon nešto što izgleda kao ljetnji dan, ali svako čudo za tri sata, pa se ne radujem previše...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 9:35:06)

Ovde je kisa opet celu noc padala. Deca spavaju jos uvek. Kad kazete da pijete kaficu u dilemi sam sta da ja pijem[sm=smiley36.gif]
Boli me zeludac od kafe.
Sutra idemo kod prijatelja na crkvenu slavu. Najavljuju tropske vrucine. Grozno posle ovih kisa.
Mene ubi alergija. Ne smem jos uvek nista da pijem zbog dojenja. Primetila sam sinoc u 11 kad sam podojila Sofiju da je bas mrljavila. Nadam se da to nije zbogom dojenju.




superm -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 13:01:45)

Pozdrav I od nas... Vreme bez veze, deci fali setnja.




adulence -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 13:08:38)

mama micki super je Ivka,propricava,u vrticu joj je super....da ne ureknem...




anci kv -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (1.8.2014 22:42:13)

pozdrav i od nas. Nema me,nema se vremena. Spremamo krštenje, saniramo posledice oluje od pre neki dan, gotovo mi porodiljsko bolovanje,sad sam na bolovanju i tako, veselo svaki dan.
Da se pohvalim, Dundi izašle dve donje jedinice!!![sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 5:32:29)

Dobro jutro.
Ovo moje dete ima da se budi nocu dok se ne ozeni sto posto[sm=smiley36.gif] pije malo mleka nije nicudo sto se budi cesto.
Sanjice nadam se da to nije kraj i da ce te jos uzivati.
Na planini je definitivno plakao zbog stomacica, bas je oset_ljiv. Cim je presao na domace kasice nocu ne place.
A vreme vise necu ni da komentarisem. Glava mi puca od ovih promena[sm=smiley13.gif] sto posto ce u decembru biti +30.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 8:20:20)

zdravo mame samo kratko sa javim cekam mamu da dodje da cuva D ja idem do frizera imamo neku svadbu danas,mada mi se nesto i ne ide,inace D je i progovorila znaci u ovoj sedmici propuzala,ustaje na noge i prica [sm=smiley36.gif],sad imamo novu muku zavlaci se svugde i penje se uz sve zivo pa zna da lupi glavom ,uz to ne prestaje da vice TATA [sm=jezicek.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 8:20:47)

Jutro mamice....
Meni sinoc dosla mama [sm=bravo.gif]
Kako zivot zna da bude lijep.Ja jutros ustala, kad vidim ona odvratna rogata gomila sa daske za peglanje se pretvorila u lijeu glatku kocku raznih boja [sm=smiley36.gif], rucak se krcka, nem,a suda u sudoperi [sm=bravo.gif]
Prosto ne znam sta cu sa sobom...[sm=bravo.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 8:24:24)

Au kako ovo iskucah, kao da sam zatvorenih ociju, i tako bih bolje[sm=smiley36.gif]
M zeza, kenka, nervozan non stop, da ce vise nici ti zubici...




big mum -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 8:34:34)

Dobro jutro mame.[sm=smiley1.gif]

Vidim ima mnogo dešavanja ovde,malih zubića,rječi, prvih koračica,nenaspavanih mama[sm=smiley36.gif].Sve to ide u radni staž jedne mame.Sve to na kraju prođe, jedan dječiji osmjeh izbriše sve ružno[sm=smiley1.gif]

Kako je lijepo imati svoju mamu,dođe kod tebe malo porazgovrate,olakšaš dušu.Imaš svoju majku, svoju sigurnu bazu u koju se uvjek možeš pouzdati.
Ja je nažalost nemam i užasno mi fali[sm=smiley19.gif]


Danas svetac Sv.Ilija i neću raditi raditi ništa,spremim ručak i u šetnju sa klincima




mirkam -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 8:40:56)

Big mum, bas mi je zao [sm=smiley19.gif]
Nekako se sad lose osjecam sto sam napisala sve ono...




big mum -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 8:59:55)

IZVORNA PORUKA: mirkam

Big mum, bas mi je zao [sm=smiley19.gif]
Nekako se sad lose osjecam sto sam napisala sve ono...


Ma daj nemoj se sikirati,zašto bi se osjećala loše?Vjerovatno bi i ja pisala isto da sam na tvom mjestu.Nisi ti niti bilo ko drugi kriv što nemam majku.Lijepo mi je kad pročitam ovako nešto ,kad vidim koliko su ljudi sretni.Odmah se sjetim svoje majke majke i onih divnih trenutaka koje smo proveli sa njom.
Uživaj sa svojom majkom jer ti ti trenuci su zaista neprocjenljivi[sm=smiley1.gif]




Klarita -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 12:07:31)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Dobro jutro.
Ovo moje dete ima da se budi nocu dok se ne ozeni sto posto[sm=smiley36.gif] pije malo mleka nije nicudo sto se budi cesto.
Sanjice nadam se da to nije kraj i da ce te jos uzivati.
Na planini je definitivno plakao zbog stomacica, bas je oset_ljiv. Cim je presao na domace kasice nocu ne place.
A vreme vise necu ni da komentarisem. Glava mi puca od ovih promena[sm=smiley13.gif] sto posto ce u decembru biti +30.

Dijana, tek ce onda da se budi [sm=smiley36.gif] sto zbog onog sto zbog istog[sm=jezicek.gif]


E, da se prijavim a avgustu...
Sve vas [sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 13:34:24)

Cao mamike!
Mi smo bili jutros do Crkve, pa sam ceru vodila na Kreativnu radionicu.
Sad cekamo Didy da nam dodje [sm=bravo.gif]
Big mum, sta da ti kazem, ja moju ne vidjam cesto, a proslo leto smo zahladnele u odnosima, i konacno se opet sve vraca u normalu. Postidim se kad prrocitam ovako nesto [sm=smiley19.gif]




superm -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 13:41:06)

Evo I nas. Kod babe I dede, tj, mojih roditelja. Dosli malo na vikend. Eh, ta ravnica...




pocahontas -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 13:46:43)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Sad cekamo Didy da nam dodje [sm=bravo.gif]




idete na strand?




adulence -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 14:09:03)

Dobar dan mamice,meni je iato mama dosla danas,pa smo bili vec u setnji dok nije upeklo,Ivka sad spava,tj.spava vec dva sata sad ce jos malo da se budi,pa da rucamo sve tri,onda ce nam i mm uskoro doci,sve u svemu,jalo volim vikend ,rezervisan je za moje roditelje,mama mi zivi u novoj pazovi,pa se vidjamo samo vikendom i jako mi fali...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 15:24:58)

Pozdrav od mene. Mi smo se vratili sa crkvene slave. Teodora se nauzivala. Verovatno cemo opet sutra kod prijatelja. Imaju veliko crkveno dvoriste. Torbi poljubi mi Didy. Zao mi je sto se nismo na kraju videle.
Sofija je bila dobrica kao i uvek.[sm=smiley27.gif] Sad spava. I nocu se ne budi. Hvala Bogu! Podojim je uvece i oko osam je budna.[sm=smiley1.gif]

Dijana izgleda je Kosta zezator. [sm=smiley1.gif]
Mirkam i meni moja nedostaje, ali je daleko. Sad dolazi da cuva Sofiju kad pocnem da radim. Nema ko da je cuva. Kad ona ode svojoj kuci onda angazujemo dadilju.

Doco, Sofija vec mesec dana govori tata i baba. Ne stoji jos uvek, ali puzi. Bas mi je neobicno, jer je Teodora sa 6 meseci ustala, a sa devet i po prohodala. Jedva cekam da krene i ona da hoda. Bice mi mnogo lakse. Gledam i po njoj kao da jedva ceka, ali slaba joj je motorika.




Torbica -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 16:09:02)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Torbica

Sad cekamo Didy da nam dodje [sm=bravo.gif]




idete na strand?




E konačno na tel imam RR!
Didy je bila u NS pa svratila do nas.:-) A mogle bi i mi da ponovimo kafu!<3





adulence -> RE: Razgovori mama 08/14 [chat] (2.8.2014 16:11:03)

mame bacite pogled u temu osip....




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>