OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (8.8.2014 10:07:21)

Veliko takmičenje CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA je tu!


Sponzor takmičenja je Cryo-Save Serbia, ekskluzivni autorizovani agent kompanije Cryo-Save za Srbiju.


[img]http://www4.slikomat.com/13/0808/iui-cryo-l.png[/img]
Cryo-Save kao vodeća evropska porodična banka matičnih ćelija, sa preko 250.000 sačuvanih uzoraka, sada posluje u preko 70 zemalja, na šest kontinenata. Cryo-Save nudi dve osnovne usluge: čuvanje matičnih ćelija iz krvi pupčane vrpce i matičnih ćelija iz tkiva pupčane vrpce. Osnovan je 2000. godine i poseduje najmodernija postrojenja za obradu i čuvanje u Belgiji, Nemačkoj, Dubaiju, Indiji, Južnoafričkoj Republici, SAD i Francuskoj (validacija u toku). Njegova najveća i najsavremenija laboratorija se nalazi u Nielu u Belgiji.


U ponedeljak 11.08. u 06.00h na Ringeraji počinje veliko takmičenje! Traje do 31.08.2014. u 23.59h!
Borićete se za svoje lične bodove koji vam mogu doneti FANTASTIČNE NAGRADE (spisak nagrada možete videti OVDE).


[img]http://www4.slikomat.com/13/0808/9qo-Untitl.jpg[/img]

Zato, od ponedeljka, nakon početka interaktivne igre, budite što aktivniji na vašoj Ringeraji - pišite postove, otvarajte albume, šerujte i lajkujte sadržaje na Ringeraji, otvarajte ankete, ili samo čitajte, čitajte, čitajte! Najbolje bi bilo reći, pretražujte i uživajte na Ringeraji kao i do sada. Jer sve ove aktivnosti, svaka novoučitana stranica vam donose mogućnost da sakupite što više bodova.

Pravo učešća imaju svi registrovani članovi, a za samo učešće neophodno je da budete ulogovani! U nagradnom takmičenju pravo učešća i osvajanje nagrade imaju i članovi iz inostranstva, ali u slučaju dobijanja nagrade, moraće da nam dostave adresu u Srbiji na koju će nagrada biti dostavljena!


Bodovi se sakupljaju klikom na ikonicu sa logom sponzora, Cryo-Save Serbia.
Svaka ikonica nosi po jedan bod.
A na svakih 100 sakupljenih ikonica Cryo-Save Serbia, dobijate dodatnih 50 bodova.

Svakog trenutka u periodu trajanja takmičenja, sa desne strane na Ringeraji nalaziće se jezičak sa bodovnom listom preko koga ćete moći da pratite koliko imate bodova i kako ste rangirani, koje su vam poslednje aktivnosti koje su vam donele bodove...

O bodovima, i pravilu nagradnog takmičenja više možete pročitati u PRAVILNIKU




NAKON ZAVRŠETKA TAKMIČENJA NAGRADIĆEMO TRI UČESNIKA SA NAJVEĆIM BROJEM BODOVA!
Prvoplasirani osvaja glavnu nagradu, a drugoplasirani i trećeplasirani dodatne nagrade!



GLAVNA NAGRADA za prvoplasiranog je Graco Duo Sistem ( kolica + autosedište)
[img]http://www4.slikomat.com/13/0808/28z-kolica.jpg[/img]



DODATNE NAGRADE, redom po plasmanu, su:

Drugoplasirani osvaja BabyGO hranilica Tower Maxi
[img]http://www4.slikomat.com/13/0808/wl-hranil.jpg[/img]

Trećeplasirani osvaja Plebani ogradicu
[img]http://www4.slikomat.com/13/0808/tql-ogradi.jpg[/img]



Nagrade će biti poslate na kućnu adresu o trošku sponzora!



ZATO, BUDITE OVDE!!!
MOŽDA BAŠ VI OSVOJITE KOLICA, STOLICU ZA HRANJENJE ILI OGRADICU ZA BEBU, I OBRADUJETE SEBE, SVOJE MALIŠANE ILI NEKOG VAMA DRAGOG NEKOM OD OVIH FENOMENALNIH NAGRADA!!!




vonavoj -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:24:52)

ovo je divna nagrada! ali nisam tu,idemo na odmor..izgubicu nedelju dana[sm=smiley13.gif]




adulence -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:25:35)

svaka vam cast,ovaj put ste stvarno nadmasili sebe....WOW...




lesica -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:27:04)

Von, ne odustaj, lako ćeš moći da nadoknadiš.

Slično ondašnjim takmičenjima sada će se ovde sakupljati ikonice, a njih će biti svuda, i među člancima, i na forumu... zapravo svaka novootvorena stranica, do kraja učitana, će imati ikonicu.




vonavoj -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:27:20)

bas svaka cas_t! u pravu si,boricu se! a nameracila sam se na nesto jos potrebnije za moje mlekce i bebu! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] svaka cas_t RRu![sm=bravo.gif]




Olga75 -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:29:49)

sjajne nagrade [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:34:29)

Ako, ako [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

A stvarno su lepe nagrade, baš onako po meri budućim ili tek novopečenim mamama i bebama [sm=bravo.gif]

Od ponedeljka ludilo [sm=smiley36.gif] da li za vas lično, ili vama nekog dragog, borite se!!!




Cakana84 -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:34:57)

Nagrade su više nego fenomenalne.




adulence -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 10:37:46)

boricemo se boriti,pogotovu sto uskoro planiramo kiflicu jednu...




serpica -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 11:22:43)

svaka cast,fenomenalne nagrade




Torbica -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 11:36:11)

Svaka cast! Ja se necu boriti a ako mi dopadne, poklanjam!




vikiveki -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 12:42:27)

Kao i uvek [sm=bravo.gif] ya Ringeraju i sponzore...nagrade su zaista WOW[sm=zz_inlove.gif] ja volim da se borim,a imamo i puno njih kojima bi poklonili.
Još jednom sve pohvale za ovako lepe nagrade[sm=bravo.gif]




gugutka -> RE: Velika CRYO-SAVE SERBIA PORODIČNA AVANTURA! (8.8.2014 15:43:02)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (8.8.2014 22:06:19)

Ajmo trudnjače i buduće nam trudnjače [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (8.8.2014 23:19:38)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ajmo trudnjače i buduće nam trudnjače [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




Hmmmm,sto se nadjoh prozvanom???[sm=smiley36.gif]
mozda zato sto mi M kasni,pa se nadjoh u recenici....[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (8.8.2014 23:55:00)

Šerpiiii!!!

Pa ti ćeš da nas obraduješ kao Lesica

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Trcosava -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 6:39:29)

Hoće bidne i nešto zlatno?

Kolica su extra! Kao i sve druge nagrade [sm=bravo.gif] Bravo za Cryo Save i RR[sm=bravo.gif]

Damn, što li sam moderator sada [sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 14:25:55)

Spremni? [sm=bravo.gif]




daca77 -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 14:46:40)

Naravno da smo spremni...jos kada bismo imali pomoc prijatelja[sm=smiley36.gif]
Salim se ja, naravno...ali, prof.deformacija je u pitanju, pa mi ne zamerite [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 15:45:51)

Wow bravo za RR [sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 16:00:47)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 16:06:53)

Dacu i ja svoj doprinos [sm=smiley36.gif] Pa ako zapadne prosledicu nekog RR-ajki.
Lesica? opet kasnim [sm=bravo.gif]




Dani.kv -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 16:35:44)

Joko toliko smo lepih poklona dobili od tebe, bilo bi lepo da osvojis drugu nagradu [sm=jezicek.gif]




17 joka -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 17:01:56)

Dani, evo ja cu se potruditi zbog vas [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: OSVOJITE VREDNA KOLICA, HRANILICU ILI OGRADICU!!! (9.8.2014 17:22:36)

Vrijedi pokušati[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>