|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:12:53   
nata11
umorno user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:14:45   
bubulence
kao magarac!
Ema je kao uzela da me sminka (to znaci da uzme vostane boje i kao sinka me, naravno to se ne vidi), a meni taman dobro doslo da mogu malo da zmurim. u jednom trenutku sam zadremala. nije trajalo duze od 2 min, ustanem i vidim da su mi obrave nacrtane zelenim flomasterom, koji naravno ne moze da se skine user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bubulence -- 12.8.2014 16:15:18 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:21:31   
NadaR
Joooooj B user posted image

Ja danas k''o svoj na svome . Dosli sa sela I bas mi lijepo u mojoj kucici . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 12.8.2014 16:22:27 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:23:43   
branki*
bubi,idemo na mars,idemo na marsuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:27:26   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki

bubi,idemo na mars,idemo na marsuser posted image



eee bas bas tako, najbolji opis, uspela sam sada kremom skoro sve da skinem ali se jos uvek malo vidi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:44:36   
tijatija

IZVORNA PORUKA: bubulence

kao magarac!
Ema je kao uzela da me sminka (to znaci da uzme vostane boje i kao sinka me, naravno to se ne vidi), a meni taman dobro doslo da mogu malo da zmurim. u jednom trenutku sam zadremala. nije trajalo duze od 2 min, ustanem i vidim da su mi obrave nacrtane zelenim flomasterom, koji naravno ne moze da se skine user posted image user posted image user posted image

user posted image jooooj vrh , davno se nisam ovako slatko nasmijala user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 16:53:43   
superm
Bubi, bas ti je cerka kreativnauser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 20:50:08   
Torbica
Vodila decicu u Petroland i sad me uhvatio onaj sladak umor. Natrcala sam se ali i nauzivala sa ova dva zapca! user posted image
Bubi user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 20:54:24   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: bubulence

kao magarac!
Ema je kao uzela da me sminka (to znaci da uzme vostane boje i kao sinka me, naravno to se ne vidi), a meni taman dobro doslo da mogu malo da zmurim. u jednom trenutku sam zadremala. nije trajalo duze od 2 min, ustanem i vidim da su mi obrave nacrtane zelenim flomasterom, koji naravno ne moze da se skine user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image slatko se ismejah hahahahahahaahahaha

Zato su zakon crayola flomasteri - sve se skida! I sa lica i sa odeće, jedino sa zida ne user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 20:54:43   
Didy
Joj, Torbi user posted image , mi još nismo bili ovog leta, mm nešto bojkotuje.  user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 20:58:26   
Torbica
Ma i ja da sam cekala mog, ne bih docekala. On je petljao u dvoristu, stavljao hemiju u bazen... A ja pravac iz vrtica, nisam ni dolazila kuci. Super je, ima svasta!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:04:19   
Didy
Ma znam, meni je tamo super, ali me smara gužva, a mm bojkotuje zbog cena, mada ovog leta imaju dosta akcija i popusta. Iskreno, i Stefan nas je malo zeznuo s cevčicom i upalom uha, pa čekamo da se to sredi (ako se sredi samo user posted image ). Nek ste vi uživali!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:16:08   
Torbica
Bice sve ok sa uvencetom, navijamo! user posted image
Zev, zev, zeeev.... Zevam!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:18:40   
Verolina
Tuzno. Uginulo je mace koje sam nasla povredjeno pre neki dan. Nista nije vredelo, ni injekcije ni sva moja ljubavuser posted image Ne mogu da zaboravim kako se mucilo. Veterinar mi je predlozio da ga uspavamo, ali ja nisam htela, drzala sam se za zivot i samo sam ga izmucilauser posted image
I sto ja moram da nadjem povredjenu i napustenu zivotinju? Sto ja? Ne znam koliko sam ih samo ove godine nasla-macka u cevi, pa kucu u sahtu, pa sprzenu gugutku od struje i na kraju ovog malog zucu. Ima neko prozivi celi zivot ne nadje nista , a ja svakih dva meseca po nesto.user posted image
Inace, gugutka je kod mene lezala citava dva meseca, a njen partner je sedeo na krovu sve vreme, nije je napustio. Jedan dan nije vise bila u korpici, otisli su zajedno.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:32:09   
nata11
Nekad bude sredan kraj nekad ne user posted image Nase je da im pomognemo a njihovo da se bore i izbore. Ja vec 2 dana nevidjam zenku labradora sa stenetom koju sam hranila. Nadam se da ih je neko pokupio iz najbolje namere i da sada imaju dom.

_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:37:56   
17 joka
Verkic uhuser posted image

Nato, nadajmo se da sad imaju dom

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:42:24   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Verolina

Tuzno. Uginulo je mace koje sam nasla povredjeno pre neki dan. Nista nije vredelo, ni injekcije ni sva moja ljubavuser posted image Ne mogu da zaboravim kako se mucilo. Veterinar mi je predlozio da ga uspavamo, ali ja nisam htela, drzala sam se za zivot i samo sam ga izmucilauser posted image
I sto ja moram da nadjem povredjenu i napustenu zivotinju? Sto ja? Ne znam koliko sam ih samo ove godine nasla-macka u cevi, pa kucu u sahtu, pa sprzenu gugutku od struje i na kraju ovog malog zucu. Ima neko prozivi celi zivot ne nadje nista , a ja svakih dva meseca po nesto.user posted image
Inace, gugutka je kod mene lezala citava dva meseca, a njen partner je sedeo na krovu sve vreme, nije je napustio. Jedan dan nije vise bila u korpici, otisli su zajedno.

user posted image user posted image user posted image sta vise reci,i rastuzih se i raznezih.
Didy da vam uskoro prodje,dosta decice je i ovde to moralo raditi,brzo prodje,neka i vama sto pre.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
12.8.2014 21:55:25   
Verolina

IZVORNA PORUKA: nata11

Nekad bude sredan kraj nekad ne user posted image Nase je da im pomognemo a njihovo da se bore i izbore. Ja vec 2 dana nevidjam zenku labradora sa stenetom koju sam hranila. Nadam se da ih je neko pokupio iz najbolje namere i da sada imaju dom.

Meni moj muz kaze kako sam ludaca, jer kupim hranu i idem da hranim macke i pse lutalice po kraju. kaze muz da sam ja jedini ludak koji kupuje salame u Matijevicu da hrani lutalice. A meni zao, posebno kad dodje zima.Komsije me pljuju redovno jer im, kako vele, navlacim "gamad" pored kuce, a u stvari su oni najveca gamad. Truju zivotinje, dabogda im preselo!
Ja bih volela da ne nalazim vise zivotinje, jer ako se desi da uginu, ja ne mogu da dodjem sebi. I kako sam krenula, jednog dana cu naci i dete na ulici.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 0:19:15   
Leptiric123
Verolina ti ai jedno srce od zene.

Trenutno se osecam premoreno...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 0:22:55   
MTS064
Kao kuvani krastavac, jer je mnogo vruce.user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 6:31:16   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: nata11

Nekad bude sredan kraj nekad ne user posted image Nase je da im pomognemo a njihovo da se bore i izbore. Ja vec 2 dana nevidjam zenku labradora sa stenetom koju sam hranila. Nadam se da ih je neko pokupio iz najbolje namere i da sada imaju dom.

Nadam se nato. Ja sam prestala sa skupljanjem zivotinja. Mene su moji vec zezali kako treba da otvorim azil. Jednom sam uzela malo crno mace koje sam nasla u gradu, stavili mi ga u kutiju (muvalo se ispred neke prodavnice pa je devojka koja je radila ponudila da mi da neku kutiju da ga ponesem) i lepo mače i ja u autobus i donesem ga kuci. Jadna maca, imala je stalno zatvor.Nije mogla da kaki. Zvala sam veterinara, radili klistir, mazala sam dupe da prostite maci pantenolom, stavljala i neke obloge, kupovala svezu pilecu dzigericu maci i td. U isto vreme nadjem ovde kod nas u selu napusteno mace i donesem i njega kuci. Ovo drugo mace zivahno a bezobrazno, kad se posvadjaju ovaj zivahni krene da grebe ovo malo crno po guzi. I tako se mi patili i patili i jedan dan donesem kuče koje je neko vezao u dzak i bacio pored puta. Vidim da se crna maca sva isprepadala i sakrila se tj popela se na visinu gde kuca nije mogla da je dohvati. I nastavile mi muku, kad vidim ja da se ona ne pomera sa tog mesta, ne ide nigde. Ja u ocaju. Dolazim jedan dan kuci s posla i nema je. Pomislila sam da je sigurno otisla da umre sama. Ja svaki put njacem kao dete za zivotinjama i bas sam se posteno isplakala, ali nisam mogla ni da je nadjem gde je otisla. Nakon nekog vremena kaze mi tata da vise nije mogao da me gleda kako se samo brinem da li je maca kakila ili ne, da se mucimo i maca i ja i odneo je macku nedaleko odavde i ostavio je. Odlepila sam. Ko je on da odlucuje u moje ime, mozda bi se maca i ja na kraju izborili. Tad sam rekla da vise necu usvajati mace. Ali nakon toga mi pogine druga maca na drumu, a mislim da je kuče ubio neko od komsija (u to doba doselile se neke komsije koje nisam bas najbolje poznavala) a Tobi je bio najbolji i najdruzeljubiviji pas na svetu. Ma taj bi se i lopovu obradovao. Preziveo je stenećak. Ja ga obilazila celu noc, kuvala mu supicu ma nema sta nisam. I on je ladno preziveo. Jao kako sam samo bila srecna. Elem u medjuvremenu pogazim ja svoje obecanje, odnosno jedan drugar se sazalio na mene i doneo mi opet jedno malo crno mače. Zvala sam ga Puma. Verujte mi najbolji crni macor kojeg sam ikad videla. Takodje se nesto razboleo i vodila sam ga kod veterinara, stavim ga u svoj crni ranac i pravac za grad (veterinari uglavnom ne zele da dolaze u selo ako nije u pitanju krava, svinja i sl tj nesto od krupne stoke) Preziveo je. On je jedini macor kojem je bilo dozvoljeno da udje u kucu, nikad mi se nije uneredio. Cekam me na cosku od kuce svakog dana kad dolazim od posla a pratio me svakog dana na autobus. I sadasnji mm a tadasnji momak mi se razboli, imao je visoku temperaturu oko 40 i zamoli me da dodjem kod njega da ga "dvorim" i ja mog tatu organizujem da hrani mog Tobija (tog psa za kojeg sumnjam da je komsija ubio) i Pumu dok ja nisam tu. Vratila sam se drugi dan ali nije bilo nijednog od njih. Tata kaze da su prvi dan bili tu (ne bi me lagao tata i on je voleo to dvoje) ali drugi dan ih nema. Ja mislim da je mene macor trazio i bio u frci kad nisam dosla kuci s posla user posted image . Nikad nije izasao na drum nema sanse, trazila sam ga trazila i nadjem ga kako ga je neko udario pored puta. user posted image Tobija nema, macora nema. Ja sam ostala sama na salasu kao vuk samotnjak. Bas mi je bilo strasno. I opet sam se isplakala. I opet sam rekla vise nikad. I dodje ubrzo jedan mali kuca, sav zut sa belom flekom na grudima, prelep, dodje u moje dvoriste. Lici na staforda ali je udrobljen. Naravno nazvala sam ga Žuća. divan pas cuvar. Znao je leti da sedi celu noc ispod prozora sobe gde ja spavam. Medjutim ima jednu manu.Ne voli decu. Sumnjam da su ga neka deca maltretirala i da mu je prosto ostala trauma, jer je prilicno ponizan pas, stalno spusta glavu meni u krilo kad ga mazim i td, a na decu bas jako rezi. I komsije pocnu da insistiraju da ga vezujem. Pocela sam preko dana kad nisam kuci da ga vezujem a nocu bih ga pustala. Medjutim renovirali smo kucu i ja sam morala na neka dva meseca da odem sa salasa i tata je preuzeo brigu o Žući. Isto ga je pustao, ma sve sve isto. Kad krene jedan komsija da pravi problem sto mi njega pustamo nocu, on dolazi do njih (a kuja mu bila u teranju) i sta ti ja znam i pocne da insistira da ga vezem i nocu. I ajd napravili mi njemu zicu po kojoj moze da se krece. Ali je on sad postao bas bas opasan pas. Niko ne sme da ga pomazi, a niko ne sme ni da pomisli valjda da spusti ruku na moje rame. Veterinar nije smeo da ga vakcinise. morala sam ja. Uglavnom Žuća je dobio svoj boks i dobije je celu njivu ogradjenu gde moze slobodno da trci a kad smo to odradili meni nije bilo vece srece.Jako ga volim. Setala sam ga na povocu kad sam bila trudna u poznoj trudnoci da bih se sto vise kretala. U medjuvremenu nabavimo jos jednog ja kazem jazavicara kosarkasa (jedino je on iz svog legla visok, a braca i sestre su mu pravi mali jazavicari sa krivim nogicama) on se zove Laki. Laki je veseo hoce stalno da se igra ali je bas neposlusan.

Uf sad sam otegla, ali kad vidim da neko pomaze zivotinjama ja se obradujem. Nisam ni pisala prosto jer ne znam da li je bilo umesno. Nakon onih poplava skupili smo oko 150 evra za zivotinje, uglavnom za pse i macke, i kupili smo uglavnom sredstva protiv krpelja kojim se ustvari prska podrucje a ne ona sredstva sto idu na samu zivotinju. Predali smo u SPANS nesto hrane i ta sredstva. Mislila sam da prosto nije umesno pricati o pomaganju zivotinjama kad su ljudi u tolikoj patnji.

I sad sam bas omasila temu. Pa evo da kazem kako se osecam. Iznervirano jer mi je na ovom Medjunarodnom putu poginulo bar 5 macaka. Sad nemam macu jer ne zelim da prolazim kroz sve te traume. Pisala sam vec pre par meseci kako sam isla kod veterinara da mi spasi macu da cu platiti koliko god treba za operaciju i na kraju mi veterinar kaze da joj nema spasa. Platila sam eutanaziju a isplakala se u ordinaciji najstrasnije, bila sam sa njom do kraja i kad su joj dali inekciju. user posted image Moja Dunja stalno doziva macu ali mace vise nema.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 6:44:17   
Dada81
Jaooo MLJ,ti si bas divna..drago i meni da postoji neko takav. Moji ode ne dau da drzimo,a ja bih tako volela,ma i deca bi.da smo muz i ja sami islo bi to,iako me ni muz na kraju ne bi rado gledao koliko se vezem za njih..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 6:49:46   
Misha i Ljisha
Dado razumem te. Imam mnogo prijatelja u gradu koji pomazu zivotinjama. Stalno mene zovu da udomljavam, jer ipak ko ima kucu ima i vise prostora za zivotinje. Nezgodno je po stanovima.Medjutim tesko to ide iskreno. Svaki salas ima bar po dva psa i nekoliko macaka i kad god pitam nikom ne treba jos jedna zivotinja. I svi mi kukamo kako treba novaca i za njih. Meni je zao da dajem samog hleba, ali nekad stvarno nemam ostataka a desi se i da nemam granula. Kaze jedan komsija da je njegov ker vegeterijanac kao i oniuser posted image . Kupuju mu naravno granule ali desi se gomilu puta da prosto nemaju novaca za granule pa pas jede naravno ostatke (a mozes misliti njihove ostatke hehe..) al dobro bitna je briga, ljubav i volja. Ja vise volim macke od pasa ali evo vec godinama mi je bas Žuća miljenikuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 8:24:41   
Anck Su Nmaun
Smoreno krecem na posao user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako se trenutno osecamo (4 deo)
13.8.2014 8:45:35   
pipi_coco
Osjecam se isfrustrirano, bjesna sam, pritisak mi je skocio do stratosfere i još uz to osjecam se bespomocno da bilo šta promjenim, a sve to jer radim sa raznim "ljudima" (navodnici su tu jer nisam vise siguran da su to upste ljudi, ja ne znam sta je to vise) koji su naucili da citav svoj radni vijek prebacuju posao na druge, peru ruke od svog posla i obaveza i da im sve to prolazi kod šefa tako glatko, a platu uredno primaju. Fuj, pocela sam da mrzim svoj posao i sve cesce dolazim u fazu da mi se place od muke kad udjem u ovu zgradu. user posted image


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here