Zdrave grickalice za zaposlene mame (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


superm -> Zdrave grickalice za zaposlene mame (28.8.2014 17:12:24)

Drage moje, ako imate ideje ili recepte za zdrave grickalice koje su zgodne 'za odneti na posao', molim vas da to podelite sa mnom.
[sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame (29.8.2014 8:41:18)

Ja na posao nosim dve užine.
Prva je voće. Pošto ne volim kad mi npr breskve cure niz ruku, onda sve seckam. Imam male činijice, plastične, i seckam voće. to ide toliko u krajnost da čak i grožđe skinem sa peteljke. [sm=smiley36.gif]
Druga užina su mi: lešnici, bademi, brazilski orasi, ovsi keks i sl.




superm -> RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame (29.8.2014 17:01:59)

Bademi su super, drze sitost, sto bi se reklo[sm=smiley1.gif], ovsi keks je odlicna ideja.




Anarunika -> RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame (3.9.2014 9:12:58)

Ja čeznem da ponesem zdravu užinu i ručak na posao,ali to mi je jako komplikovano jer duuuugo putujem do posla i nosim dosta stvari ,i onda mo je nezgodno da pakujem još i hranu koja u torbi može da se izmrcvari,otvori,prevrne...Ali sva sreća radim dva dana u nedelji pa ta dva dana i mogu da izdržim sa pekarom ii brzom hranom. Ponekad ponesem "Dobru ovsenu kašu" od maline.




Modessty -> RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame (3.9.2014 10:28:26)

ja počela da radim u ovoj nedođiji i na teži način shvatila da moram da nosim doručak. Klub nam je zatvoren i jedino mogu do Elktronskog da odem i kupim nešto, a tamo je samo pecivo tipa: pogačice, lepeze sa sirom, šunkom, pavlakom, rolne sa kobasicom, sendviči sa sumnjivom salamom itd. I sve je ogromno i suvo i nije baš da se jede svaki dan!

Zato ja ovako reših: u jednu plastičnu kutiju spakovala musli koji mi stoji u ormariću pa kad zaboravim ili ne stignem da ponesem od kuće da ne umrem od gladi. Kupila i neki o'cake i stavila u ormarić isto za nedaj bože. Trebalo bi da kupim neko suvo voće i to ostavim da imam.

Mi ovde kupujemo i one velike balone sa vodom jer nam je voda bljak.




milicicak -> RE: Zdrave grickalice za zaposlene mame (27.7.2016 20:24:10)

Ja ovih dana na posao nosim stapice celera i pirincane galete. A sutra cu da dodam i svezu sargarepu




Stranica: [1]