RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Cakana84 -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (8.9.2014 17:07:47)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Torbica


... a i kad po svim temama pisu po dve poruke uzastopce, kao slucajno, iako ima opcija uredi....



meni cesto iskacu po dve poruke, a nemam pojma da mogu da uredim [sm=zmeden.gif]. elem, nisam se prijavila za ovo takmicenje pa valjda nije strasno i nece nikoga zaboleti [sm=smiley36.gif]


Odmah iznad svog posta imas opciju uredi sa desne strane. Za svaki problem možeš da se obratiš moderatorima za pomoć. Tu smo [sm=smiley31.gif].

Devojke, pišite, družite se, uživajte. Za ovo takmičenje konkretno i nema posebne prijave, samim tim što ste se registrovali i pišete postove već učestvujte. Srećno svima. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (8.9.2014 18:22:23)

Nagrade su extra...




Torbica -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (8.9.2014 21:26:55)

Bubi draga, ne to sto ti iskoce dve poruke, nego sto u razmaku od po par minuta se pise u istoj temi.. Kao nastavak teksta. Ja pisem drugu ako je istekla sesija pa ne mogu da uredim.




branki* -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (8.9.2014 21:30:05)

to kad iskoce dve iste poruke nije problem,mi modovi to sredimo ocas posla[sm=smiley4.gif][sm=smiley32.gif]






Bibilib -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (8.9.2014 23:16:29)

Oprostite mi molim Vas ja jesam nova ovde i znate sta mi nije jasno posto svi ucestvujemo u ovoj igrici,da li je cilj da se deli sto vise saveta o trudnoci i ishrana dece,ili mora da se pise i komentarise o svim temama na forumu?????? Pojasnite mi MOLIM VAS




Anoniman -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (8.9.2014 23:18:38)

Mora da se pise u svi temama, ali smisleno, a ne samo da bi nesto napisao.[sm=smiley1.gif]




Žapkić -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 1:12:43)

Ja tek sad ovo vidim!!! Pa, ovo je sjajno!!! Bravo za RR !!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




doktorkakristal -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 8:07:40)

BIBILIB u ovoj temi treba pisati o savetima,ali moras biti aktivna i u drugim temama,nije poenta da se pojavis samo kad je nagradna igra ispises ovde svasta nesto uzmes nagradu i odes i ne pojavis se vise,nagradu treba zasluziti ucescem i u ostalim temama ,tako da malo ovde malo po drugim temama




branki* -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 8:13:41)

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Oprostite mi molim Vas ja jesam nova ovde i znate sta mi nije jasno posto svi ucestvujemo u ovoj igrici,da li je cilj da se deli sto vise saveta o trudnoci i ishrana dece,ili mora da se pise i komentarise o svim temama na forumu?????? Pojasnite mi MOLIM VAS

bibilib,dobrodosla na forum[sm=smiley1.gif]
da,jeste nacin ucestvovanja u igri da podelis sto vise saveta vezano za ishranu dece u toku njihove prve tri godine ili savete vezano za ishranu trudnica,kao i najbolje savete sa nestle sajta koje pises u ovoj temi klik,ali takodje je pravilo da moras da budes sto aktivnija na forumu,da ucestvujes aktivno u temama,to je takodje jedan od uslova da bi se osvojila nagrada,a pritom naravno vodeci racuna o opstim pravilima foruma gde izmedju ostalog kaze da nakon 3 posta u jednoj temi,prebacis se na drugu[sm=smiley1.gif] opsti uslovi koriscenja foruma

srecno[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:15:15)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

BIBILIB u ovoj temi treba pisati o savetima,ali moras biti aktivna i u drugim temama,nije poenta da se pojavis samo kad je nagradna igra ispises ovde svasta nesto uzmes nagradu i odes i ne pojavis se vise,nagradu treba zasluziti ucescem i u ostalim temama ,tako da malo ovde malo po drugim temama





emicaa -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:19:56)

Jedan savjet i od mene,dadnite bebici keksić u ruke neka se hrani samo,to je u početku više igra ali pustita ga da se uči,najlakše je posle očistitim uprljano,uostalom ima li išta sladje od umazane bebice [sm=smiley1.gif].ne zamjerite mi ako je nešto slično već neko pisao ali nemam vremena da sve isčitam




Žapkić -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:36:17)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

BIBILIB u ovoj temi treba pisati o savetima,ali moras biti aktivna i u drugim temama,nije poenta da se pojavis samo kad je nagradna igra ispises ovde svasta nesto uzmes nagradu i odes i ne pojavis se vise,nagradu treba zasluziti ucescem i u ostalim temama ,tako da malo ovde malo po drugim temama



[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] E, slatko se nasmejah ovako od jutros...




Anoniman -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:40:20)

Sta ces Zapkic, kad smo navikli da se istorija ponavlja ahahahhaah[sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:52:41)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Jedan savjet i od mene,dadnite bebici keksić u ruke neka se hrani samo,to je u početku više igra ali pustita ga da se uči,najlakše je posle očistitim uprljano,uostalom ima li išta sladje od umazane bebice [sm=smiley1.gif].ne zamjerite mi ako je nešto slično već neko pisao ali nemam vremena da sve isčitam

emice,savete pises u ovoj temi KLIK
prebacila sam post tamo[sm=smiley1.gif]




Žapkić -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:54:28)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sta ces Zapkic, kad smo navikli da se istorija ponavlja ahahahhaah[sm=jezicek.gif]

Jao-baš sam o tome malopre mislila... Ja noćas dođoh na RR i videh ovo, ali , takodje videh i gomilu meni nepoznatih ...[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:58:34)


IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sta ces Zapkic, kad smo navikli da se istorija ponavlja ahahahhaah[sm=jezicek.gif]

Jao-baš sam o tome malopre mislila... Ja noćas dođoh na RR i videh ovo, ali , takodje videh i gomilu meni nepoznatih ...[sm=smiley36.gif]


Ahahahhahha u pocetku je sve bilo tako zanimljivo, malo si okasnila, ali dosla si u pravom trenutku ahahhahahha[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 9:59:52)

Ove nestle nagrada je mnogo lepa, volela bih da moj andjeo proba nove ukuse [sm=smiley1.gif], zato evo saveta!
Mineralna voda, voda sa ukusima, limunada nisu pogodni za malu decu jer mogu da ostete razvoj prvih zuba, uzrokuju visak kilograma i smanje njihov apetit a time i unos hranljivih materija neophodnih za njihov rast. Prirodno napravljeni sokovi, od cedjenog voca , mogu da se daju bebama od 6.meseca pa nadalje . Bitno je da ako kupujete sokove , birate one sa 100%biva, bez koncentrata. [sm=smiley1.gif] za decu uvek najbolje [sm=bravo.gif]




Žapkić -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 10:03:44)


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sta ces Zapkic, kad smo navikli da se istorija ponavlja ahahahhaah[sm=jezicek.gif]

Jao-baš sam o tome malopre mislila... Ja noćas dođoh na RR i videh ovo, ali , takodje videh i gomilu meni nepoznatih ...[sm=smiley36.gif]


Ahahahhahha u pocetku je sve bilo tako zanimljivo, malo si okasnila, ali dosla si u pravom trenutku ahahhahahha[sm=jezicek.gif]

Ahahahahaah... Ja izgleda za svaku nagradnu igru dođem kasno!!! Ahahahaahah....
Ma, meni je poenta da dodjem, vidim meni drage devojke, devojčice, žene[sm=smiley36.gif] , ali ima nas sa raznim afinitetima!!!
Ahahahaha....
Biće ovo zanimljiv mesec!!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 10:03:45)

elena,savete pises u nestle temi!ovde ih niko nece bodovati.




emicaa -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 10:13:20)

Ma pusti mene,nešto sam od jutros pogubljena,mislila sam da i pišem tamo [sm=zmeden.gif]
IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: emicaa

Jedan savjet i od mene,dadnite bebici keksić u ruke neka se hrani samo,to je u početku više igra ali pustita ga da se uči,najlakše je posle očistitim uprljano,uostalom ima li išta sladje od umazane bebice [sm=smiley1.gif].ne zamjerite mi ako je nešto slično već neko pisao ali nemam vremena da sve isčitam

emice,savete pises u ovoj temi KLIK
prebacila sam post tamo[sm=smiley1.gif]





Mala Elena -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 10:13:51)

Pre par meseci, dosla drugarica da vidi E i posto sam joj se zalila da nece cucu kaze ona meni da umocim cucu u med pa da joj dam. To nikako ne pokusavajte !
Med je jedan oblik secera i treba ga koristiti u ogranicenim kolicinama ali ne pre prvog rodjendana To nam je rekao pexijatar , jer postoji mogucnost da se razviju stetne bakterije u sistemu za varenje . Sa bebinih godinu dana creva ce biti razvijenija i moci cete sigurnije da ga uvodite .[sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 10:18:26)

mislim da bi saveti trebali u Nestle temu




Cakana84 -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 12:01:09)

Žapkić, nikada nije kasno. [sm=smiley1.gif]

Samo da pojasnim što se konkretno baš ove nagrade tiče:

- sama registracija na RR i aktivnost na celom forumu je način učestvovanja (moderatori su već nebrojeno puta objasnili pravila, pišete u temama koje vas zanimaju i gde se pronalazite, niko vas po tom pitanju ne ograničava tako nema potrebe da na ovoj temi pišete o ishrani ili razmenjujete savete)

- gledaju se zbirno svi vaši postovi u periodu od 1.9-30.9 (na svim temama)

Ovde možemo da komentarišemo nagrade, sponzore, da pogađamo ko će da pobedi i sl

I zato pišite, pišite, pišite... i prethodno pročitejte pravila i naziv teme.




Žapkić -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 12:29:11)

Cakana, [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Sjajne nagrade za 20 najboljih forumaša!!! (9.9.2014 22:32:40)

Jedva cekam ponoc da vidim ko vodi[sm=smiley36.gif]

Caki, Caki , Cale- Cakana RR budi brza i objavi nam rezultate[sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>