RE: Septembarski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 7:45:02)

Dobro jutro u kafani,i ovde je baš zahladilo,sinoć kad izašla pušit povukla dva dima i pobjegla unutra.definitivno gotovo "ljeto"




Anck Su Nmaun -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 7:56:00)

Uhhh koje leto [sm=smiley13.gif]
Inace od kako radim stvarno mi leti vreme..ovaj septembar nisam ni oset_ila...a vec 24 [sm=zmeden.gif] jos malo pa ce NG [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 7:58:48)

Sinoć pričam sa drugaricom i pita me zašto nismo ovog ljeta otišli negdje na more,a ja : zar je već bilo ljeto [sm=smiley13.gif]




mirkam -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 8:02:04)


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: mirkam

Ko kuva kafu, koma sam [sm=zaspan.gif]
I da vam kazem nesto, ja vas u polsednje vrijeme nista ne razumijem sta pricate .Po pet puta moram da citam post da bih skontala [sm=smiley1.gif]




[sm=smiley36.gif] u nekom postu je juznjacki dijalekt pa mozda zbog toga..evo ja kuvam drugu kafu,pa izvolte [sm=smiley36.gif]


Jeste Serpi, zbog toga [sm=smiley36.gif] Al salim se ja, naravno da skontam, doduse posle petog citanja al dobro [sm=smiley36.gif]
Ma nemojte da vam ja raspalim po crnogorski, ima da me nista ne razumijete [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 8:03:55)

Raspali slobodno [sm=smiley36.gif]
Sija sunce [sm=zz_bounce.gif]




Ivanka 75 -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 8:06:27)

U Niš nema sunce [sm=smiley13.gif]
Dobro jutro [sm=smiley31.gif]




pipi_coco -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 8:07:56)

Dobro jutro [sm=kava.gif]

Ja se probudila sa glavoboljom, uh bit ce ovo jako dug i naporan dan [sm=zz_confused.png]




big mum -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:09:34)

Bro jutro [sm=zaspan.gif] Sinoć sam zaspala dok sam djecu uspavljivala.Bila sam jako umorna i promrzla.Šta ima novo u kafanu.Vidim krenule ste po žesti-pa fino bogami[sm=smiley36.gif]


Skoro smo ustali evo kuvam kafu i šaljem sofku po hljeb.
Jel se koja udala,rastala ili se[sm=smiley35.gif] sa svojim ili tuđim čoekom[sm=jezicek.gif]J nisam sa nikakvim nije mi se dalo bila sam pospana ,ali zato večeraske ila da omastim brk[sm=hudicek.gif]

IZVORNA PORUKA: emicaa

BM nisam do sad skontala da si i ti Bosanka,odakle si?


Kako nećeš skontati,vidiš da pišem ijekavicom.Evo razglednice mog prelijepog grada KLIK
Ovaj spot najbolje oslikava duh mog grada i njegove divne ljude.U spotu se mogu vidjeti ljudi sa kojima svakodnevno dolazim u kontakt.





bubulence -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:18:04)

dobro jutro, spavate li vi nekad zene???
evo da i ja posluzim ponekad dorucak

[img]http://www4.slikomat.com/13/0924/7kf-breakf.jpg[/img]




Sanjalicaaa -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:23:12)

dobro jutro, ja svratila na [sm=kava.gif] kad ono i dorucak ovde me ceka [sm=smiley36.gif]
spremao se za docu na kontrolu. vec vidim da cu se celog dana bakcati po lekarima




Trcosava -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:25:08)

Mirka raspali! Jedino oriđinale pirotski ne razumem, sve ostalo valjda mogu.

Imala sam rođake i u CG [sm=jezicek.gif]

Sine svuda imam po nekog, jedino MAedoniju zaobiđoh. Rodbina u Hvratskoj, iz Bosne drugarica, živim u Slo, u Srbiji od Bg-a pa do Vranja sam u nekom srodstvu, pokojni zet iz Cg... Lepa naša jugoslavija [sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:26:02)

helou! Vidim vredne žene već popile kafu i spremile doručak! [sm=smiley36.gif]

Ša ima? Još se razbacujemo s južnjački?




bubulence -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:29:32)

e ja imam jednog drugara u Prokuplju, leeeleeee, obozavam kada me pozove telefonom, on prica a ja umirem od smeha jer ga bas nista ne razumem, i onda se on jos i iznervira sto ja crkavam pa jos brze prica i vice i na kraju prekinemo vezu pa se dopisujemo, tu se najbolje razumemo [sm=smiley36.gif]. mlogo volem taj jezik [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:33:02)

Trco e sad imaš rođaku i u NIš! Ja ću te usvojim ko sestru majke mi! [sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:35:01)

Hvala na doručku i kafi.

Mod današnja tema je bivša Juga-evo Trca započela.
Sad kad skontam jedino u CG nemam nikog.Sve ostalo je pokriveno.Imala sam 10 god kad nam se Juga raspala ali se sjećam da nam je bilo zaista lijepo.Imali smo svu slobodu,svagdje putovali,neki miran i stabilan život..
Ali eto nema je više i u to ime rokenrol




Modessty -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:39:15)

BM [sm=bravo.gif] za pesmicu!
Ja sam izgleda čistokrvna srbijanka [sm=smiley36.gif] Nemam nikog ni u kroaciji ni u bih ni u makedoniji [sm=zmeden.gif] Imam drugare, al nemam rodbinu tamo. Najdalja (mislim u kilometrima) rodbina mi u Bg.




Trcosava -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:40:36)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Trco e sad imaš rođaku i u NIš! Ja ću te usvojim ko sestru majke mi! [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley31.gif]i kad em usvojiš i kad se porodim da me učiš aikido [sm=smiley36.gif] (da podebljam ja - -što je sigurno igurno)

Joj BM samo ne ta pesma [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:45:06)

Jutro, svratih malo u kafanu , danas mi je malo bolje [sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:45:49)

[sm=smiley36.gif] oćem Trco oćem! A mogu i muža da ti dam na korišćenje, nema da pogrešiš ime sigurno! [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:46:21)

Ja sam avlijaner sto se porekla tice [sm=smiley36.gif]
Mojih ima u Makedoniji, Srbiji (Bor, i par njih u Zrenjaninu), Nemackoj. Mm u Bosni.
BM odlicna pesma [sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:50:06)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jutro, svratih malo u kafanu , danas mi je malo bolje [sm=bravo.gif]


Sta ti je ME da nije ovaj virus,nisam u toku?




Trcosava -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:55:09)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

[sm=smiley36.gif] oćem Trco oćem! A mogu i muža da ti dam na korišćenje, nema da pogrešiš ime sigurno! [sm=smiley36.gif]

Da gi koristim za kojo?[sm=jezicek.gif]

Elem, ja sad da dokrajčim doručak, pa da završim kuhinju od juče.




New Mom -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:55:53)

Jb kapitalizam. Toliko.




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 9:58:59)

Cula sam za virus, valjda je i mene zakacio ...nos i temperatura ![sm=smiley13.gif]
Sto se tice porekla, ocevi su iz Cehoslovacke nekadasnje , delom sa Kosova, majcini iz rodne mi Srbije! [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Septembarski baRR (24.9.2014 10:15:02)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR



Joj BM samo ne ta pesma [sm=jezicek.gif]


Kad se god razočaram u ovu državu pustim ovu pjesmu i zamišljam da sam na nekom boljem mjestu.

Imam rođaka(tetak) iz Leskovac ,a vikendica im je u Vlasotinac.Sjećam se da mi je tata pričao da je išao tamo i da je mLogo lijepo tamo.

Moja Klarita je od tamo koliko me pamet služi[sm=zmeden.gif]

Evo kako je ovo fino na RR upoznaješ ljude (i njihove žene) Ovako ih možda nikad upoznao nebi




Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>