RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 22:03:10)

Pa ako zakasni i sutra moze biti sumnjivo. [sm=smiley1.gif]

Hvala draga moja, mada mislim da cemo ti i ja zajedno da cekamo[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




mara1981 -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 22:11:11)

Ne, ne, tvoj je red sad dosao!!![sm=zz_wavespin.gif] A ja cu ti se, nadam se uskoro pridruziti! Navijam jakoooo za [sm=duda.gif] !!!
Milice, javi ujutru ako radis test!




Dada81 -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 22:21:05)

Crtice,navijam jakoo[sm=bravo.gif] Pratim vas. Lepo je ovo iscekivanje,posebno kada se na kraju bas ispostavi ono najlepse[sm=modricrtici.gif]
[sm=rozacrtici.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 22:26:08)

Mene boli onako tupo u donjem delu stomaka,kao da me stiska,mislim da cu da dobijem,izgleda i pre vremena...




mara1981 -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 22:36:00)

Pih, Serpi, mozda i neces. Dok se ne potvrdi, sve je moguce. Ako i ne bude sad, jesen nas zove [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif]




megi85 -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 23:21:20)

Cao cure.Mozda ste me zaboravile jer bas dugo nisam pisala ali sam vas pratila kad god sam mogla.U maju sam morala odseliti od kuce jer smo poplavljeni tako da nisam imala internet ali kad god sam bila u prilici zavirila sam da vidim sta ima novo.Cestitam svim curama koje su u medjuvremenu ugledale svoje[sm=modricrtici.gif] a nama koje nismo zelim da se sto prije selimo iz ove teme i da predjemo na one o trudnoci.
Mi od pocetka ove godine pokusavamo i neki mjesec smo se trudili malo vise,neki malo manje ali za sada nam ne ide.Ja [sm=hudicek1.gif] ne ocekujem 28.09.pa vidjecemo sta ce biti jer su mi se ciklusi od jula mjeseca totalno poremetili pa cemo sad vidjeti sta ce biti.U svakom slucaju presretna sam da sam opet kod svoje kuce (samo da se ne ponovi) i presrecna sam da sam opet s vama pa da mi je lakse kad imam vas da podijelim i dobre i lose vijesti po pitanju zatrudnjivanja jer me vi opet najbolje razumijete.Eto napisah cijelo pismo tako da sam nadoknadila ovih 3,5mjeseca sto nisam pisala[sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 23:22:32)


IZVORNA PORUKA: mara1981

Pih, Serpi, mozda i neces. Dok se ne potvrdi, sve je moguce. Ako i ne bude sad, jesen nas zove [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif]




[sm=smiley1.gif] ma nigde ja ne zurim,mnogo mi je lepo u ovoj temi jedva sam cekala da se vratim,ako ne ovaj sledeci mesec je nas[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 23:24:19)

Megi, dobro nam se vratila i želim ti svu sreću [sm=smiley31.gif]

IZVORNA PORUKA: megi85

Cao cure.Mozda ste me zaboravile jer bas dugo nisam pisala ali sam vas pratila kad god sam mogla.U maju sam morala odseliti od kuce jer smo poplavljeni tako da nisam imala internet ali kad god sam bila u prilici zavirila sam da vidim sta ima novo.Cestitam svim curama koje su u medjuvremenu ugledale svoje[sm=modricrtici.gif] a nama koje nismo zelim da se sto prije selimo iz ove teme i da predjemo na one o trudnoci.
Mi od pocetka ove godine pokusavamo i neki mjesec smo se trudili malo vise,neki malo manje ali za sada nam ne ide.Ja [sm=hudicek1.gif] ne ocekujem 28.09.pa vidjecemo sta ce biti jer su mi se ciklusi od jula mjeseca totalno poremetili pa cemo sad vidjeti sta ce biti.U svakom slucaju presretna sam da sam opet kod svoje kuce (samo da se ne ponovi) i presrecna sam da sam opet s vama pa da mi je lakse kad imam vas da podijelim i dobre i lose vijesti po pitanju zatrudnjivanja jer me vi opet najbolje razumijete.Eto napisah cijelo pismo tako da sam nadoknadila ovih 3,5mjeseca sto nisam pisala[sm=jezicek.gif]





Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (3.9.2014 23:28:59)

Megi , dobro dosla, i sto pre da ugledas svoje[sm=rozacrtici.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 7:39:53)

Jutro [sm=kava.gif]
UM,Milice gde ste?[sm=smiley1.gif]




pipi_coco -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 7:47:18)

Dobro jutro crtice.
Vidim ovde ima nekih sumnjivih lica [sm=smiley16.gif]

Ja se vama divim sto cekate sa testovima, ja ne bih mogla jer teško podnosim tu neizvjesnost [sm=smiley29.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 7:52:05)

Pipi i ja ne mogu da cekam,bas rekoh UM odmah bi uradila betu ali posto sutra treba da stigne aj da sacekam bar sutra [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 8:18:59)

Tuj sam[sm=jezicek.gif]

Odvela sam Unu u vrtic, ostala je bez problema, mene samo zeza zeludac, stalno sam gladna, i naduvena kao zaba, grudi ne osecam kao da ih nemam[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 8:24:09)

UM ni ja nemam nikakve simptome,ali to nista ne mora da znaci[sm=smiley36.gif] a to sto si gladna hmmm e to je vec simptom[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 8:27:30)

A pojela sam sinoc 4 parceta ogromnaaaaa pizze, i celu noc ustajala da pijem fantu[sm=smiley36.gif] i uglavnom kada kasno veceram ujutru nisam gladna, a sda vec cujem creva kako mi rade, gladna sam, ali me po malo bolucka zeludac i onda ne znam, da li bih jela ili ne[sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:08:50)

Jedi [sm=jezicek.gif] slobodno sad ti je sve oprosteno [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:12:27)

Ahahahha, i mislim da sam se prehladila piskim na svakih 10 minuta, i imam osecaj da bih mogla na svaka 2 minuta, a mozda i umisljam[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:15:38)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ahahahha, i mislim da sam se prehladila piskim na svakih 10 minuta, i imam osecaj da bih mogla na svaka 2 minuta, a mozda i umisljam[sm=smiley36.gif]

volim ovaj simptom! vucem te! sve vas vucem![sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:16:59)


IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ahahahha, i mislim da sam se prehladila piskim na svakih 10 minuta, i imam osecaj da bih mogla na svaka 2 minuta, a mozda i umisljam[sm=smiley36.gif]

volim ovaj simptom! vucem te! sve vas vucem![sm=jezicek.gif]



ahahhah ja i ne bas, smorio me[sm=smiley36.gif] Hvala Von, ajde Boze zdravlja, da dodjem u tromescje dok si jos tamo[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:17:41)

xaxaxaxa a ja ovako,to sto me bole krsta prepisujem stalnom nosanju bebca,umor prepisujem stalnom nespavanju a tezinu u zelucu zato sto ne jedem na vreme i koliko treba [sm=jezicek.gif] eto za sve imam odgovor samo ne sumanjam na T [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:19:11)

Isto[sm=smiley36.gif] a Una se svako jutro za vrtic budi sa komentarom, mama ti si trudna[sm=smiley36.gif]




Štetica -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:30:35)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Isto[sm=smiley36.gif] a Una se svako jutro za vrtic budi sa komentarom, mama ti si trudna[sm=smiley36.gif]

UM pa vidis da i dete zna,a ti se pravis blesava sa tim testom,iskocice ti cmicak[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:31:20)


IZVORNA PORUKA: Štetica


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Isto[sm=smiley36.gif] a Una se svako jutro za vrtic budi sa komentarom, mama ti si trudna[sm=smiley36.gif]

UM pa vidis da i dete zna,a ti se pravis blesava sa tim testom,iskocice ti cmicak[sm=jezicek.gif]


ahahah cekajte jos 4 dana , sta vam je[sm=jezicek.gif]




vonavoj -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:36:49)

tako i ja nisam verovala,i jos malo[sm=duda.gif]
pozurite,necu jos dugo biti u tromesecju![sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat] (4.9.2014 9:38:15)

ahaaahaa videcemo Von,ne zurim, kao u junu[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>