RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


zece -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (12.9.2014 20:36:09)

Pitaj ga dali on zeli da mu vratis sve ja bih mu vratila sve jer tudzo ne zelim nista moja majka je imala razvod pre mog otca I bivseg muza vratila mu sve a on nista sta je bilo njeno zlato I sve to




Mala Elena -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (12.9.2014 21:29:10)


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese [sm=jezicek.gif]

Da je normalan, ne bi bio bivsi[sm=smiley13.gif]
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis [sm=smiley31.gif]


[sm=jezicek.gif]

E vala bas...
Ali ako se recimo zbog moje greske razvodimo , bilo bi diskutabilno.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (12.9.2014 21:34:54)

Ma meni je to bzvz kakvo vracanje! Sem ako je debil pa da trazi onda bih ga gadjala time [sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (12.9.2014 21:46:01)

Obavezno!! [sm=smiley36.gif] Ma kakvo crno vracanje, ko uopste misli na vracanje poklona nakon razvoda.




Žapkić -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (12.9.2014 22:18:43)


IZVORNA PORUKA: nata11

Obavezno!! [sm=smiley36.gif] Ma kakvo crno vracanje, ko uopste misli na vracanje poklona nakon razvoda.



Ja!!!![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (12.9.2014 23:36:27)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese [sm=jezicek.gif]

Da je normalan, ne bi bio bivsi[sm=smiley13.gif]
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis [sm=smiley31.gif]


[sm=jezicek.gif]

E vala bas...
Ali ako se recimo zbog moje greske razvodimo , bilo bi diskutabilno.


Elenice, dušo, ne znam koliko imaš godinica, ali po tvojim razmišljanjima rekla bih da si jako mlada...[sm=smiley1.gif]
DA ti kaže nešto teta-Lili: nikada , ali baš nikada, se ljudi ne razvode zbog jedne greške, ma čija da je! Razvode se onda kada je potrebna samo kap da prelije čašu. I tada, veruj, više nije važno ko je kriv. Ni ko je u pravu. Važno je da ti ljudi više ne mogu zajedno.




isidora88 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (13.9.2014 9:48:23)

ja ne bih vracala nista osim ako mi ne nabija nesto na nos i prebacuje.
zlato i tako to vrednije bih verovatno prodala ako bi mi finansije bile losije.




nata11 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (13.9.2014 9:53:00)

Zapkic za zadnji post [sm=smiley20.gif]
Ma sto Olga kaze neka ostane curici, skloni negde i nek stoji.




Anarunika -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (13.9.2014 10:00:39)

[sm=bravo.gif] za Žapkić
IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Brak je ipak ozbiljnija stvar i verujem da samim tim sto smo upoznali jedno drugo, ne bi bilo problema, niti bi ko trazio , niti bi ko vracao. Verujem da se ne bi normalan muskarac spustao na nivo da trazi , ako bi se desilo da prigovori, odnela bih sve i spustila mu ispred vrata. Pa neka se cese [sm=jezicek.gif]

Da je normalan, ne bi bio bivsi[sm=smiley13.gif]
Kako god, Zapkic, ja jos jednom, ne vracaj sem ako ne trazi, i ostavi negde po strani ako ne mozes i ne zelis iz nekog svog razloga da nosis [sm=smiley31.gif]


[sm=jezicek.gif]

E vala bas...
Ali ako se recimo zbog moje greske razvodimo , bilo bi diskutabilno.


Elenice, dušo, ne znam koliko imaš godinica, ali po tvojim razmišljanjima rekla bih da si jako mlada...[sm=smiley1.gif]
DA ti kaže nešto teta-Lili: nikada , ali baš nikada, se ljudi ne razvode zbog jedne greške, ma čija da je! Razvode se onda kada je potrebna samo kap da prelije čašu. I tada, veruj, više nije važno ko je kriv. Ni ko je u pravu. Važno je da ti ljudi više ne mogu zajedno.





Žapkić -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (16.9.2014 18:22:16)

Nato, Aranuinka [sm=smiley31.gif]




indy_25 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (1.10.2014 21:03:27)

Lili ja nisam nista vratila. I njegova i moja burma su kod mene i cuvacu ih do kraja zivota. Ja inace cuvam sve. Imam jednu seharu i tu stvaljam neke stvari koje su obiljezile neki dogadjaj u mom zivotu. Takodje cuvam haljinu koju sam nosila kad me prvi put vidio. Medu kojeg mi je kupio kad smo se prvi put sastali, Karte s koncerata na koje smo isli zajedno ma svasta svasta imam i nikad to necu baciti. I kod mame u Bosni imam pisma od bivseg momka i slike i ceduljice i vjerenicki prsten moram da pokupim kad odem prosli put sam zaboravila. Nekako to su mi vrijedne stvari u zivotu i zelim da nekad kad ostarim pregledam to sve i sjetim se nekih lijepih momenata. A i zbog svoje djece recimo burme i nakit cu dati Sari svojoj. Ja mislim da ce i njoj biti drago da vidi sve to kad odraste. Ja cak imam i slike svog bm sa sarom u kuci u ramovima a zajednicke isto imam samo su u toj mojoj sehari. Ja bih ti savjetovala da ne bacas nista nego spremi negdje i pokloni svojoj Tini kad odraste to ce biti bas lijep poklon. Nek zna da je nekada i postojala ljubav izmedju njenih roditelja i da se rodila u ljubavi.




Žapkić -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (1.10.2014 21:31:07)

Indi, sad me rasplaka, zeno!!!

Ne, ja to neću baciti, svakako. Niti sam ikad to pomislila. Samo, meni to, recimo, više nikako nisu drage uspomene. Naprotiv. Nemoj me pogrešno shvatiti, molim te...
Ja se i dalje lomim da li da taj nakit vratim ili prodam, a novac ostavim Tini na račun. Negde samveć napisala-ne znam kakve će uspomene njoj buditi da joj to jednog ddana poklonim... Ne bih volela da je to povredi...




acalukic -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (9.3.2015 5:58:39)

to bi bilo bas onako bezveze misljenja sam da nema potrebe za tim




Plavusa34 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (9.3.2015 7:50:48)

Zasto vratiti kad je neko dao poklon vajda nece traziti da se vrati




Bibilib -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (9.3.2015 12:55:38)

Nisam ni ja za vracanje,to su stvari koje vas mogu vratiti u proslost ma kakva bila,ali kada ste dobijali te poklone sigurno nije bilo nista lose i ruzno...U ostalom vi mozete vratiti poklon ako sami zelite ali nemojte ako neko to od vas trazi,da li ce vam vratiti taj neko vreme koje ste proveli sa njim,sav trud,to sto ste rintali za njega i porodicu,naravno da ne....




Dora89 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (5.11.2018 8:59:02)

Slažem se. Ti pokloni su zajednički, nisu samo mladini ili samo mladoženjini, pa nema šta kome da se vraća. Eventualno da se dele po rodbini koja ju je donela, što je opet imbecilno. Treba računati i na to da pokloni indirektno ostaju deci. I smatram da bilo koji normalan muškarac neće tražiti verenički prsten nazad. On pripada boljim vremenima, ljudi se menjaju i to je to - tako treba razmišljati.
Ali kad videh da je temu otvorila Žapkić... Jadna žena! 😪😪😪




AnaTamara -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (5.11.2018 10:14:31)

Kada bi vec doslo do razvoda, nista mu ne bi uzela, samo svoje stvari...




Duškić -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (5.11.2018 10:27:12)

Zavisi sa kakvom osobom imas posla, neko sam trazi i ide do tako jadnih i niskih grana




Olga75 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (5.11.2018 13:09:17)

Posle toliko godina kad je draga Lili ovo pisala imam isto mišljenje. Kakvo vraćanje materijalnih stvari, nek on vrati godine potrošene na njega, živce, brigu i ljubav koja se daje u braku pa će lako da dobije nazad jedan prsten i minđuše i onu trenerku što je neki momak tražio natrag.
Nema uzimala- davala, sa mačkama spavala!




Sanidej -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (26.2.2019 15:18:18)

Vratiti šerpe i lonce, naravno prethodno ih iskoristiti za gađanje..ono najbitnije se vratiti ne moze, a ostalo su ionako trice i kucine.




bubulence -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (26.2.2019 15:22:03)

Sanidej ti ako nastavis ovoliko da pises na rr, sigurno te ceka razvod i vracanje serpi 😉





flamingos -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (13.7.2019 22:41:39)

Ne daj bože da do toga dođe,a nema ništa od vraćanja.Tolike godine provedemo zajedno i šta ko kome da vrati?Nego,tolerancije sa obe strane kako bi brak opstao,a deca živela sa oba roditelja





doramar11 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (13.7.2019 22:48:13)

Nema tu srece, a jos manje deobe.




MimaKos -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (14.7.2019 7:54:23)

Ne i ne, zasto bi?





doramar11 -> RE: Da li vratiti poklone posle razvoda? (14.7.2019 10:50:11)

Pa kao neko raskusuravanje..seljacka posla.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>