|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 13:33:09   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: wivern

Iz ovog slucaja sto ja znam ljubavnica (sada vec druga zena) je zaista bolja od prve i tu nema dileme. Prva je znala samo za sebe i svoje hirove i prohteve i sa njom nije bio moguc dogovor ni oko cega, dok je ljubavnica, ajde da kazemo tako mada je mozda ruzan odabir reci, to "iskoristila" praveci kompromise i resavajuci sve uz dogovor.Ne mogu da kazem da su za sve ljubavnice krivi samo muskarci i njihove ljubavnice, ja nekako verujem da je za sve potrebno dvoje. Ako mene mm vara vrlo je verovatno da sam i sama necim doprinela tome. Znam da se vecina vas nece sloziti sa ovim ali to je ono kako ja razmisljam.


Salazem se sa tobom jer sam i ja to isto reka za mene i mog muza... mozda ja nekad necim nevesno doprinesem tome da ode i prevari me... On ce naravno u drugoj naci ono sto mu ja ne pruzim,bilo da je u pitanju ljubav,paznja,sex,razumevanje i ostalo...Mislim da se do sada nije desilo trudim se da ispunjavam bracne duznostiuser posted image user posted image ali ne mora da znaci da nece user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 14:00:00   
mamica 91
Hahaha, vrlo slicna situacija i kod mene, pogotovo ovo "vukovi samotnjaci" , da je on njoj dobar muz u to ne sumnjam, jer je na nama ( rodjenom decom ( unucice nzm jel uopse znna da ima), majkom, ocem, sestorm, svom blizom i daljom rodbinom kumovima i prijateljima) prekinuo svaki odnos od kad se ozenio, i sad kao mecka igra kako ona svira user posted image ali dobro, vazno da nam je svima lepo, njemu s ljubavnicom/zenom, a nama bez njega user posted image
IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ljubavnica mog tate, mu je postala zena 3 meseca nakon razvoda sa mojom mamom. Da li je dobra supruga, ne zanima me, 20 godina su u braku, zajedno su vukovi samotnjaci kako oni vole da kazu. A da li je on dobar muz, pa ne znam bas, cim je njegova sadasnja zena bez blama zvala moju mamu da ga ogovara user posted image
Eto ovo je najblizi primer koji znam.


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 15:20:56   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Klarita

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljubavnice povezujem sa sexom, prijatnostima, necim nesvakidasnjim...mnogi muskarci su u braku ali su odnosi zatajili, vise to traje zbog okoline, deteta ili statusa ( ako je zena na nivou, obrazovana, kulturna, ima dobru poziciju, cene je u drustvu, atraktivna je...jer oduvek sam smatrala da se bogati vezuju za bogate novcem ili duhovno) Takvi imaju ljubavnice, da osveze rutinu i ispadnu iz kolotecine.

Me, kakvi, ne kapiramuser posted image



Muskarci koji su u braku ne iz ljubavi nego iz gore navedenih razloga, kad intima zataji... Kapiras? user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
13.9.2014 15:22:50   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Žapkić ha... meni pre liči da ON ne zna šta bi ili je težak baksuz. Mislim treća ženidba.... (podsetite me na ovaj post ako se opet razvedem user posted image )





user posted image user posted image user posted image

Trcka, može biti, može biti...
Elem-možda ne zna šta hoće, ali je on jedna duša od čoveka, sestrana ličnost... Mi ga godinama znamo i ja ne znam , zaista, da li bih imala nešto loše da kažem za njega...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
16.9.2014 18:23:44   
Žapkić
Hahahaha, Trco-dakleM-ja da otvorim 4-vore oči ako se ponovo budem udavala (pu, pu, daleko bilouser posted image user posted image user posted image ), jer ako se ponovo budem rzvela i ja ću bit težak baksuz!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
16.9.2014 18:32:25   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Hahahaha, Trco-dakleM-ja da otvorim 4-vore oči ako se ponovo budem udavala (pu, pu, daleko bilouser posted image user posted image user posted image ), jer ako se ponovo budem rzvela i ja ću bit težak baksuz!!!!user posted image user posted image user posted image


Ček da dođem do toga prvo ja, valjda mu dođem bliže tome user posted image
Mislim, iskreno se nadam da neću. Onda bi pomislila da je stvarno u meni problem ili sam glupa pa ne umem da izaberem i prepoznam saputnika za kroz život. Kažem, ovog sad ne dam. Dobar mi je u svakom pogledu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
16.9.2014 18:50:05   
Žapkić
Ahahahaha... Lujko moja, uništićeš mi ozbiljnost zadeate teme!!! Nemoj tema da mi se pretvori u takmičenje ko će se prvi udati/ozeniti po 3. put!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
21.9.2014 1:53:54   
Žapkić
Evo, sad iščitavam komentare i nešto razmišljam.... ma nego šta nego postaju! A kako oni posle funkcionišu? Pa, lepo-ona zna sve njegove fore i fazone, pa on nema kud!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
21.9.2014 4:38:33   
Mala Elena
Ljubavnice postaju supruge ali ne slazem se sa prethodnom sagovornicom tetka Lilly .user posted image
Elem, ima jos fora i fazona , ne moraju biti stereotip. Onaj ko vara, tesko da se ikada zadrzava pored jedne osobe, i to te ljubavnice "taze supruge" treba da imaju na umu. Nikada one ne mogu ispratiti sve !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
21.9.2014 10:57:04   
Žapkić
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljubavnice postaju supruge ali ne slazem se sa prethodnom sagovornicom tetka Lilly .user posted image
Elem, ima jos fora i fazona , ne moraju biti stereotip. Onaj ko vara, tesko da se ikada zadrzava pored jedne osobe, i to te ljubavnice "taze supruge" treba da imaju na umu. Nikada one ne mogu ispratiti sve !

ME, evo, konačno , da se i ti složiš oko nečega sa teta-Lily!user posted image user posted image user posted image Naravno da ima još fora i fazona. Toga nikad nije na pretek!

ali, opet ne slažem se da onaj ko vara mora zauvek da vara... Ne znam... ja, nekako, prosto mislim da ako neko nađe ono što je uvek trazio-ostaje sa tom osobom... Možda sam ja zanesenjak, možda verujem u "vetar", ali ja nekako tako mislim...

< Poruku je uredio Žapkić -- 21.9.2014 10:58:29 >


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
1.10.2014 19:56:38   
Žapkić
http://youtu.be/4eTvmEtXCfM

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
16.3.2015 18:13:58   
Anoniman
Ne znam da li postaju supruge, ali znam nešto drugo.
Može da se desi svima. Kada na ulici šetate i sretnete divan bračni par, nasmejana dečica trčkaju okolo, eto i tada pomislite da postoji šansa da je neko tu neveran.
Njegov brak je super, zgodna žena, skockan stan, dobar posao, nasmejana deca. Moj isto. Muž, deca, sve u redu, a opet nije. Kolotečina, mir. I kod njega i kod mene. Negde sam na ovom forumu pročitala rečenicu "na pučini je mir i mir će nas udaviti". E baš to.
Ja sam njemu nešto iznad svega. On je meni nešto iznad svega. Ni on ni ja se ne zaluđujemo obećanjima da ćemo se razvesti. Niko to ne obećava niti traži. Znam, znaaam da će mnoge žene osuti paljbu po nama, pljuvati, kako možete. Ne znam kako mogu. I ja sam bila jedna od tih koja sam govorila da to ne može nikad da mi se desi i kako je to odvraaatnoo. Eto desilo se. Desilo se da drhtim kada me dodirne, da se gledamo u oči, da čak i nemamo sex već tako dišemo isti vazduh i srećni smo.
Ovo nije pitanje za savet, ovo je ispovest kojom vam poručujem da nikada ne kažete "to meni ne može da se desi".
Drugo što bih da vam poručim je da to što naizgled imate srećan brak ne znači da on takav i jeste. Varaju mnogo češće baš ti "srećni". I nisu sve ljubavnice jeftine fufe bez mozga, ima tu i žena koje su i pored sve pameti popustile pod pritiskom emocija.
Našlo se dvoje ljudi, dovoljno pametnih da shvate da im se u 40inekim godinama više nikada neće dogoditi takva bujica osećanja.
I samo se prepustiš, jer je toliko jako da ne umeš drugačije.
Pozdrav, žene moje.

(odgovor članu Žapkić)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
16.3.2015 20:25:48   
wivern
IZVORNA PORUKA: Anoniman
"to meni ne može da se desi".


Ihaaaj od kad se ja ugrizoh za jezik zbog ove recenice. Ne izgovaram je vise of 10 godina, i niti cu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
16.3.2015 20:42:29   
serpica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ne znam da li postaju supruge, ali znam nešto drugo.
Može da se desi svima. Kada na ulici šetate i sretnete divan bračni par, nasmejana dečica trčkaju okolo, eto i tada pomislite da postoji šansa da je neko tu neveran.
Njegov brak je super, zgodna žena, skockan stan, dobar posao, nasmejana deca. Moj isto. Muž, deca, sve u redu, a opet nije. Kolotečina, mir. I kod njega i kod mene. Negde sam na ovom forumu pročitala rečenicu "na pučini je mir i mir će nas udaviti". E baš to.
Ja sam njemu nešto iznad svega. On je meni nešto iznad svega. Ni on ni ja se ne zaluđujemo obećanjima da ćemo se razvesti. Niko to ne obećava niti traži. Znam, znaaam da će mnoge žene osuti paljbu po nama, pljuvati, kako možete. Ne znam kako mogu. I ja sam bila jedna od tih koja sam govorila da to ne može nikad da mi se desi i kako je to odvraaatnoo. Eto desilo se. Desilo se da drhtim kada me dodirne, da se gledamo u oči, da čak i nemamo sex već tako dišemo isti vazduh i srećni smo.
Ovo nije pitanje za savet, ovo je ispovest kojom vam poručujem da nikada ne kažete "to meni ne može da se desi".
Drugo što bih da vam poručim je da to što naizgled imate srećan brak ne znači da on takav i jeste. Varaju mnogo češće baš ti "srećni". I nisu sve ljubavnice jeftine fufe bez mozga, ima tu i žena koje su i pored sve pameti popustile pod pritiskom emocija.
Našlo se dvoje ljudi, dovoljno pametnih da shvate da im se u 40inekim godinama više nikada neće dogoditi takva bujica osećanja.
I samo se prepustiš, jer je toliko jako da ne umeš drugačije.
Pozdrav, žene moje.




E po ovom pitanju ja sam hladnokrvni jarac koji nikad nece da dozvoli da zbog emocija izgubi ono sto je stekla,pa ne ka je i ne savrseno..te iste emocije prodju kad tad,a ono sto se godinama sticalo,pravilo,gradilo ostaje...
Ovo nije paljba...jer kao sto rece nikad se ne zna...ja znam..zbog emocija nikad ne bih rizikovala nista,zbog neceg drugog mozda...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 8:12:10   
branki*

IZVORNA PORUKA: wivern

IZVORNA PORUKA: Anoniman
"to meni ne može da se desi".


Ihaaaj od kad se ja ugrizoh za jezik zbog ove recenice. Ne izgovaram je vise of 10 godina, i niti cu.

isto,wiv,davno sam prestala da izgovaram ovo....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 8:30:16   
doktorkakristal
nista sto se ne desava svakodnevno i sveucestalije,sve zavisi od osobe ali mislim da nema te koja se moze zakleti da joj se nece desiti

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 8:34:54   
bubulence
Mmmm sto volim kada rano ujutro naletim na ovu temu user posted image . Potpuno razumem anoniman, ne osudjujem, ali se slazem sa Serpi, previse mi je dragoceno ovo sto traje 7 godina i nadam se jos 77, da bih prokockala zbog strasti... Koja ce mozda trajati 7 nedelja... A mozda ovo samo kazem jer mi se ta zabranjena strast jos nije desila... Ne znam, nisam pametna user posted image .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 8:43:36   
jabudic
Anonimna, ja ne znam šta da kažem. Slažem se da nikada ne treba reći nikad.
Ali ja prema mm osjećam jednaku strast kao prije 11g. I nikada nisam ništa slično osjetila prema nekome drugom.
Tako, vjerovatno da ta vaša ljubav i nije bila neka velika, mislim na tebe i tm.
Jer da jeste, ovo ti se ne bi moglo dogoditi. Upali ste u kolotečinu, svakodnevnicu. Svi mi upadnemo, ali ima neka iskra koja nam vrati stara osjećanja, zbog koje se sjetimo zašto smo tu gdje jesmo... Ako je ne osjećaš mislim da ste ti i tm odsvirali svoje. Što nije strašno. ALi strašno je imati djecu i varati. Sad nisam shvatila da li si samo zaljubljena u drugog, ili varaš muža? Ako varaš, razvedi se pa budi sa tim iskričavim...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 8:59:46   
Modessty
jabudić na žalost u životu nije sve crno ili belo, ima po malo i sive. Ni ja ne razmišljam o varanju. Verovatno smo oboje zauzeti decom i poslom i preživljavanjem. A iskreno rečeno nekako se oko nas uglavnom rastaju i razvode oni koji imaju mnogo više nego mi. Obično oni koji imaju svoje kuće i stanove, fenomenalno plaćene poslove, letovanja i zimovanja.... Verovatno im dosadi lep i lagodan život, pa im treba malo uzbuđenja.

Ma ja i mm nikad jedno drugom nismo obećali ono - dok nas smrt ne rastavi. Držimo se toga da je sve u životu moguće. Odkud znam da neću ja da odlepim u nekom trenutku i tražim nešto drugo u životu?! Lepo je rečeno - nikad ne reci nikad! Mogu samo da se nadam da ćemo se držati jedno drugog i kad nam bude dobro u životu, kao što smo se držali u trenucima kada nam je bilo užasno teško.

A ono - da li ljubavnice postaju žene? imam jedan primer gde jeste ljubavnica postala žena. I ispalo je da mu je to bila jedna od najboljih odluka u životu - to da se razvede i oženi ponovo onu koja je i onako uvek buila uz njega, bez obzira na sve teškoće "zabranjene ljubavi"

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 9:05:23   
Ivanka 75
Poznajem zenu koja je bila u toj situaciji - i odolela i strasti i zelji i svemu.
Kada se sve to desavalo pre 10ak godina secam se da se lomila sta da radi, da li da baci 15 godina veze, 10 godina braka, dete koje je poslo u skolu ili da se prepusti osecanjima koja su rasla.
Nije se prepustila i nije se pokajala.
Sedela sam sa njom kada je plakala ne znajuci sta da radi, ispovedala mi se, pricala o osecanjima kada je sa njim (nikad nije spavala sa njim, mozda je zato bilo lakse da sve prekine iako je trajalo nekoliko meseci), prisecala se kako je upoznala muza kad je imala samo 15 godina, i kako je on cekao da ona "poraste" da zapocnu pravu vezu.
Imali su nekih problema u tom trenutku, svasta im se desavalo u porodici, odabrala je porodicu i sada 10 godina kasnije ne zali sto je tako uradila.
Skoro smo se setile toga i ona se bas pitala sta bi bilo da je bilo, i zakljucila "uradila sam pravu stvar, mogla sam svima da upropastim zivote da sam mislila samo na sebe".

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 9:06:00   
jabudic
Da, zato i kažem da nikad ne treba reći nikad.
Mi se često razvodimo, tj. ja ga kao ostavljam, ali nikad nije bilo zbog nas, bilo je zbog svekrve, i sl. Sad smo taj problem riješili, tako da smo stabilni.
Ali nikad ne znamo šta vrijeme nosi.

Ivanka, svaka čast za izbor!
Mislim da je uradila pravu stvar.
Zamisli d aje to bila neka prolazna stvar. I baci ssve te godine, sve te zajedničke trenutke, i posle ostane potpuno prazna.

Ja samo kad pomislim šta smo sve prošli zajedno, vezu na daljinu, susreti na stanici, rastanci, porodjaji, bolesti, suze, sreća, kako to može da mi izbriše neka strast? Kako može toliko da mi pomuti mozak da djeci oduzmem pravo da odrastaju uz oba roditelja? Da žive u srećnoj porodici?
Sve ima cijenu? Mislim da je cijena te strasti previsoka...

< Poruku je uredio jabudic -- 17.3.2015 9:09:37 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 9:26:42   
Modessty
Ta Ivankina prijateljica je uradila pravu stvar jer je ostala sa mužem i sačuval aporodicu. Naš prijatelj je napravio pravu stvar kada je ostavio tadašnju ženu - jer je brak bio samo na papiru. dete su očuvali on i njegova tadašnja " ljubavnica" a sadašnja žena. Klinac više poštuje svoju maćehu nego rođenu majku, a ne može mu se na tome ni zameriti. Mi smo je svi osuđivali u početku, zvali smo je "konkubina". Ali ona je ostala sa njim više od 10 godina! Venčali su se zimus, drugi sin ima godinu i nešto. Onaj stariji obožava brata i živi sa tatom i maćehom.
Zato kažem - život nije jednostavan. Samo treba da odlučuješ kad se strasti smire a ne dok traju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 9:34:51   
soni
mnoge postaju


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 9:45:44   
Ivanka 75
Mislim da je to samo sta ce prevagnuti u tom trenutku, sta je bolje za buducnost a sta nije, mnogo hrabristi treba za to.
Ja imam utisak da ljubavnice mnogo bolje upoznaju muskarca sa kojim su jer u tom trenutku oboje unose neki nemir u vezu, i zajedno se bore da rese te probleme koje su inace sami stvorili.
Mozda to ocvrsne njihovu vezu pa i brak uspe, nema tajni, nema pretvaranja, iskrenost od pocetka, nema prikrivanja karaktera, lazi.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
17.3.2015 9:59:14   
Maraj
Ja sam protiv prevare. Sa mm sam 12 god ine razmisljam o tome. Al citam vase postove
... Mislim da kada se zeni to desi ona lakse ostaje uz porodicu, i to iz primera koji je Ivanka navela,al ne verujem da bi mudkarac tako odlucio. Mislim da je Ivanlin primer karakteristican samo za zene. Muskarac ne bi tako odlucio. Ja znam par primera ljudi prijatelja mojih roditelja. Gde muskarac ode sa ljubavnicom ozeni je ostavi zenu i decu. I sad gaji godinama njenu decu, njene unuke..... Kako muškarci mogu da ostave svoju decu a da gledaju tudju....?!?!

< Poruku je uredio Maraj -- 17.3.2015 10:00:11 >

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here