|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dohrana
25.10.2016 9:38:03   
Anck Su Nmaun
Pa ne znam Ivana sve se nadam nece se buditi.
Ali do sada je sikio nocu, verovatno mu je to nista. Pa razmisljam da pokusamo tako.
Super Ivana , uzecu pa mozda bar pred spavanje da mu dam dvojku.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Dohrana
25.10.2016 9:44:03   
IvanaSK RR
Znas i sama da je svako dete drugačije. Mozda mu, jednostavno treba dvojka malo ranije. A petnaest dana i nije bas nesto preterano ranije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Dohrana
25.10.2016 14:28:13   
isidora88
anck moguce da je skok u razvoju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Dohrana
25.10.2016 14:33:04   
Animsaj9
Anck ja mislim kao i Isi

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Dohrana
25.10.2016 20:58:59   
MasnaMasnica
Mi od sutra prelazimo na nan3.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Dohrana
25.10.2016 21:00:58   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: isidora88

anck moguce da je skok u razvoju.

Moguce.. nije mi ni palo na pamet. Svakako cu videti par dana kako ce biti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Dohrana
25.10.2016 21:07:19   
Animsaj9
6 mesec je preloman , a vi ste tu blizu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Dohrana
25.10.2016 21:08:20   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Mi od sutra prelazimo na nan3.

Jeste probali kravlje , ili ipak nastavljate sa AD

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Dohrana
25.10.2016 21:44:36   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: Animsaj9


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Mi od sutra prelazimo na nan3.

Jeste probali kravlje , ili ipak nastavljate sa AD

Ipak nastavljamo sa ad.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Dohrana
30.10.2016 16:07:43   
Anck Su Nmaun
Uzela sam i Beb. 1 i Beb 2 pa postepeno prelazimo na dvojku.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Dohrana
9.11.2016 21:12:34   
MAGDI
Mi od pocetka koristimo hipp combiotik, po preporuci patronazne. Pise na kutiji da je dobar i protiv grceva tj da sadrzi nesto sto sprecava grceve, serecom moja mala to nema da li je od dohrane ili sto pazim sta jedem ne znam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Dohrana
29.6.2017 12:33:00   
vbojana
Pocela sam danas sa dohranom zitaricama, u pitanju su milupine, pise oko 4 kasike na oko 130ml vode. Supene kasike? Tako sam napravila i pojeo je sve, vidim jos gladan :/ nisam pravila jos, vec sam mu dala 60ml humane 1. Inace to pije neko vreme, jer je novalac povucen. Popije izmedju 120-180ml, bajcesce 150, ima 4 meseca i par dana :) da li da ubuduce pravim vise kasice, ili da dam mleko ako bude gladan?

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Dohrana
29.6.2017 14:36:37   
Mariya
Kada se počinje sa uvođenjem čvrste hrane, daje se nekoliko kašikica nove hrane pa podoj.
Kada se izbacuje jedan podoj da bi se zamenio za 1 čvrst obrok, ta količina od nekoliko kašikica čvrste hrane se postepeno povećava sve dok se beba ne zasiti i neće da sisa nakon obroka.
E sad, moja deca su samo sisala, nikad nisu pila Ad mleko, pa nisam sigurna da li ima neke razlike kod uvođenja hrane..
Ti njemu sad uvodiš hranu ili hoćeš da mu daš ceo obrok?
Moj mališa ima 4 meseca i 5 dana, ja njemu još ništa nisam dala niti nameravam još mesec dana sigurno. Sigurna sam da još nije spreman.

< Poruku je uredio Mariya -- 29.6.2017 14:39:35 >

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Dohrana
29.6.2017 15:07:06   
vbojana
Ja hocu da mu dam ceo obrok, ne dojim, na ad mleku smo od rodjenja.. Dr nam je rekla da pocnemo sa dohranom, valjda nisam poranila.. Lepo jede tu kasicu, ali kao da mu je malo 130ml, koliko pise, a nema tabela da se kasnije povecava kolicina..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Dohrana
29.6.2017 15:18:24   
emicaa
VBojana evo odgovarajuce teme za vas klik a ima i ova klik

< Poruku je uredio emicaa RR -- 29.6.2017 15:20:07 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Dohrana
29.6.2017 18:15:20   
vbojana
Hvala :*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Dohrana
14.7.2017 18:08:58   
dddaca
Sad vidim da je Vbojana pisala da je Novalac povucen. Ne znam razlog, ali moje dete je pored dojenja njega koristilo i bio je odlican

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Dohrana
29.9.2017 23:58:30   
MamaNecaVo
Posle prestanka dojenja bebac je odbijao dohranu.
Nema koju nismo probali i jedino sto je prihvatio je babylove.Tako da eto,ko ima muku sa pronalaskom odgovarajuce formule-iskrene preporuke.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Dohrana
30.9.2017 10:50:57   
Tatjana.87
Žene evo mene opet sa glupim pitanjima! Juče smo bili u gostima i sreli smo se sa još jednom mamom i malim bebanom, nešto mi je zapalo za oko kada ga je hranila prvo sam mislila da je u pitanju njeno mleko,kad ono formula, moje pitanje je zar ne bi trebalo da se dohrana odmah po pravljenju daje bebiuser posted image dotočnoj mami treba cirka dva ipo sata da stigne do prijatelja kod kojih smo bili i ladno je flašicu izvadila iz svoje torbe, ostala sam zatečenauser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Dohrana
30.9.2017 10:54:29   
krin 40
Tajč ja nikada nisam bila u prilici da je pravim.Javice se neko ko jeste

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Dohrana
30.9.2017 10:57:51   
MamaNecaVo
Dosta mama to praktikuje pogotovo kada se negde ide.
Na smoj dohrani jasno stoji-po pravljenju dati odmah bebi.
Ono sto beba ne poije baciti.
Drugim recima,ne bi trebalo da se napravi pa da se ponudi bebi jer nije isto kao majcino mleko.
Po meni izraz za to je-ustajalo.
Em dugo stoji em je hlando.

Svakako je bolja opcija da se napravi dohrana pa makar sa hladnom ovodm ako je vec problem.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Dohrana
30.9.2017 11:00:51   
Tatjana.87
Imala sam kutiju Hipp hrane patronažna nam rekla da kupimo hvala Bogu nisam morala da je otvorim(svekrva je odnela nekoj njenoj komšinici kod njenih u komšiluku), na njoj je pisalo"nakon pravljenja ponuditi bebi i ostatak baciti" nisam htela juče da komentarišem tamo ali mi je baš čudno bilo!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Dohrana
30.9.2017 11:05:30   
MamaNecaVo
Ja sam ranije komentarisala tako neke situacije pa ispadala cesto budala koja se u sve mesta,pa poucena iskustvom precutim i zapitam se da li stalno beba jede takvu formulu.
Mi smo posle dojenja presli na AD jer nam KM nije bila opcija,pa tek doduse ulazim u te vode ali tako neke nebuloze su mi .. Strasno.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Dohrana
30.9.2017 11:13:38   
Maslacak15
zavisi kolika je beba. Nije dva sata puno vremena, narocito ako su temperature OK. Ustajalo je ako stoji celu noc a ne dva sata. Sto se tice zagrevanja, ja sam to radila samo dok je stariji bio mala beba (on je prilicno rano dohranjivan). Mladjem kad je presao na AD mleko sa 9,5 meseci nisam grejala vodu. Kad su presli na kravlje piju ga i dan danas direkt iz frizidera. I ne nikad se nisu zbog toga razboleliuser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Dohrana
30.9.2017 11:20:19   
MamaNecaVo
Iksreno,pa ja ne bih pojela nesto sto sam spremila pre dva sata a ne bebi da ponudim.
Ne bi proizvodjac za bezveze napisao da se bebi ponudi samo sveze primpremljena formula.
Ma koliko bila umorna ako se beban probudi u toku noci,ustanem,spremim sveze i ponudim mu.Onu sto je dobio pre spavanja bacam.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here