|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dezodorans
7.6.2020 8:28:48   
mama Jo
Jess, kako sodu? Razmucenu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Dezodorans
7.6.2020 8:36:28   
jess021
Ne, meni stoji u kupatilu u soljici za kafu. Kad se istusiram, uzmem onako prstima i stavim ispod pazuha. Ne na mokro, vec samo na malo vlazno telo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Dezodorans
7.6.2020 9:06:06   
flamingos
Jess,nisam znala za ovo.Inače,koristim nivein.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Dezodorans
7.6.2020 9:25:25   
Mirko Svirko
Jess, ni ja ovo nisam znala.

Hvala ti. Ja koristim Dove.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Dezodorans
7.6.2020 13:14:31   
emicaa
ja odavno ne koristim dezodoranse,pecka me kad naspricam.Koristim stikove,sa sto manje mirisa



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Dezodorans
7.6.2020 15:50:27   
pari
Ja koristim neki prirodni u stiku čija je baza isto soda...sve ostalo me peče, svrbi...ne prija mi



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Dezodorans
7.6.2020 16:40:04   
branki*
meni su se pojavile tamne fleke ispod pazuha od dezodoransa.iako ih ,mnogo vise volim nego stik ili rol on.ali,mislim da su mi oni i napravili problem u smislu tih fleka tamnijih.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Dezodorans
7.6.2020 21:11:35   
Misha i Ljisha
Ja u medjuvremenu uzela jutros sebamed rol on. Nema parabena konzervansa i ostalih stvari. Rekla joj tu ga drzis i posle kupanja na cistu kozu nanosis. U principu se treba pozabaviti ovim verujem. Lakse je sa devojcicama one ioanko teze po prirodi da budu urednije i cistije. Kazem D bas smeta. Ja koristim niveu i retko menjam od drugih smrdim uzas

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 158
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here