Poklon za diplomiranje (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


New Mom -> Poklon za diplomiranje (27.9.2014 17:53:16)

Našla sam temu za POKLON ZA MATURANTA ali ne i za diplomiranje.

Šta je po vama odgovarajući poklon za tu priliku?

Koleginicama sam u više prilika kupovala komplete knjiga, nekoliko puta smo se udružile za zajednički poklon tipa kožna torba, a mm sam kupila sat.

Juče mi je prijateljica diplomirala, i evo htedoh da vam pokažem šta sam joj poklonila.[sm=smiley1.gif] (ja ponosna[sm=smiley14.gif])

[img]http://www.dodaj.rs/f/2p/dC/2xmWC7C2/graduatejargift.jpg[/img]




Sanjalicaaa -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 18:21:29)

BM, super je! I jako kreativno! Takve poklone volim. Po meni je komplet knjiga i sat najbolji poklon. Ali kao i za svaki poklon treba poznavati osobu.




nata11 -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 18:37:01)

Super je NM. Ja sam sestri za diplomski kupila tortu sa kapom, diplomom i njenim imenom. Sada kada zavrsi mag planiram neko lepo skuplje nalivpero.




Mala Elena -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 19:17:13)

Ako ne poznajes osobu kojoj poklanjas , ipak to nece biti to, mada ljudi kazu :poklonu se u zube ne gleda, ali ako cemo gledati maksimalno zadovoljstvo , bolje birati po ukusu.
Ja sam neko lepo cvece od mm, vec smo bili u braku [sm=smiley1.gif] i isao je samnom da mi drzi fige , a ta paznja mi je najvredniji poklon.




Anoniman -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 20:09:01)

Mm i ja smo mom bratu kupili komplet od 2 hemijske olovke Parkerove.




Anoniman -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 20:11:32)

NM, super je, vec videh sliku u mb, jesi li je ti pravila[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 20:12:56)

NM, svaka cast, predivan poklon!
ME, nisam imala situaciju da poklanjam a da ne poznajem osobu.
Knjige i nakit, to znam da je uvek dobrodoslo. [sm=smiley1.gif]




anita -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 20:31:49)

NM poklon je predivan. Bas mi se svidja.[sm=smiley1.gif]
Ja sam do sada za diplomiranje poklonila knjigu sa posvetom, komplet olovki.
Mada iskreno poklon zavisi i od toga kakva je osoba, sta voli i sta je zanima.




New Mom -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 21:07:06)


IZVORNA PORUKA: Unina mama
jesi li je ti pravila[sm=smiley1.gif]

Bat of kors!
Kupila teglu. Sa kolaz papirom napravila crnu kapu za diplomiranje.
Unutra su colokade, instant kafe i, naravno, zbog dobijenog zvanja dr: par spatula, 2 prazna sprica, zastitne rukavice i zastitna maska.
Htela sam i da prvo stampam cestitku i zalepim na teglu, al mi stampac ne radi a bila sam u skripcu sa vremenom da trcim negde jos za to.




Anoniman -> RE: Poklon za diplomiranje (27.9.2014 21:08:26)

Super je, meni se bas svidja, veoma originalno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Poklon za diplomiranje (12.3.2016 21:49:17)

Moja kuma će diplomirati za destak dana i ja nikako da se odlučim šta da joj uzmem.Svarovski mindjuše ili torbu,našla sam jednu mnoogo je dobra.




pipi_coco -> RE: Poklon za diplomiranje (12.3.2016 22:01:31)

Eemice ja glasam za naušnice da joj kupiš, jer to ce ipak ostati za uspomenu, a torba ce se od nosanja izlizati i pohabati




emicaa -> RE: Poklon za diplomiranje (12.3.2016 22:37:53)

Pipi i ja sam prvo mislila mindjušuce ali jel glupo da joj uzmem samo dvije jer ona ima više njih i uglavnom nosi iste [sm=zmeden.gif]




vonavoj -> RE: Poklon za diplomiranje (12.3.2016 22:42:08)

Torbu! Pa nek je lepo iznosi,trebace joj!




pipi_coco -> RE: Poklon za diplomiranje (12.3.2016 22:44:14)

E, to ne znam.....mislim minđuše uvijek idu u jednom paru [sm=smiley36.gif], a možda sada kada je diplomirala i pocne da radi pocne nositi samo po jednu minđušu u svakom uhu..ne znam [sm=smiley36.gif]( možda zbog posla bude morala tako diskretnije da se nosi)

A sat[sm=zmeden.gif] Ja sam za diplomu od prijatelja dobila sat i to mi je tako draga uspomena.




vikiveki -> RE: Poklon za diplomiranje (12.3.2016 23:32:16)

Dobar je sat kao uspomena [sm=bravo.gif] pipi coko




emicaa -> RE: Poklon za diplomiranje (13.3.2016 10:36:07)

Pipi sat smo joj poklonili prošle godine kad je krstila Doru,a to da će odmah početi radit čisto sumnjam,najbolje da joj poklonim zaštitnu foliju za radnu knjižicu da se ne ošteti nosajući na biro.




Didy -> RE: Poklon za diplomiranje (13.3.2016 14:32:18)

Meni su knjige bile najdrazi pokloni za diplomu. I najprikladniji. I najtrajniji. Neki dobar recnik, Vujakliju ako nema ili tako nesto. Komplet knjiga Miroslava Antica mi je takodje poklon koji je univerzalan.




vikiveki -> RE: Poklon za diplomiranje (13.3.2016 15:14:58)

[sm=bravo.gif] didy kada bolje razmislim knjiga je najbolji poklon, narocito ako jos ta osoba voli da cita




Sanjalicaaa -> RE: Poklon za diplomiranje (13.3.2016 15:39:23)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Pipi sat smo joj poklonili prošle godine kad je krstila Doru,a to da će odmah početi radit čisto sumnjam,najbolje da joj poklonim zaštitnu foliju za radnu knjižicu da se ne ošteti nosajući na biro.

Emice, uvek me slatko nasmejes. [sm=smiley36.gif]
Sto kaze Didy komplem knjiga Mike Antica je super poklon. Mene bi raspametio.




emicaa -> RE: Poklon za diplomiranje (13.3.2016 15:46:20)

Mislim da ću torbu i neku knjigu,hvala vam [sm=smiley1.gif]




aleksandrici -> RE: Poklon za diplomiranje (13.3.2016 15:50:43)

Jao baš ste me nasmejali za foliju za radnu knjižicu.Biće posla,nemojte tako !Ne smem tako da razmišljam.Što re tiče poklona nekako bih najradije poklonila dobru knjigu,ona koja se čita u dahu,ona koja pokazuke kojim putem treba krenuti maturant,kako prevazići svakodnevne poteškoće i kako ostati svoj na svome...Dobar poklom je i dobar sat,dobra kozmetika,lud provod na omiljenom mestu,nešto nesvakidašnje,nešto što ostavlja bez daha i što se pamti i ostane dugo u srcima primaoca.




Sarav -> RE: Poklon za diplomiranje (7.8.2017 22:01:04)

Nakit, sat ili neka lepa olovka, zavisi od budžeta.




krin 40 -> RE: Poklon za diplomiranje (7.8.2017 22:25:17)

Ja pomalo štedim jer mrzim kredite(i nemam ih hvala Bogu) da sinu za diplomski poklonim putovanje na Maču Pikču.Planiram da odemo sami nas dvoje.To nam je bila želja još dok je bio osnovac❤❤❤




Sarav -> RE: Poklon za diplomiranje (7.8.2017 22:37:43)

Wow😍 nisam razmišljala toliko daleko, ali divan poklon ❤️




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>