|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.10.2016 17:29:00   
isidora88
Javi sta je rekao doktor, mada trebala je beta biti mnogo veca do sadauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.11.2016 22:51:51   
Dragić
Pozdrav žene, nakon godinu dana ponovo sam u borbi za bebicu. Imam trombofiliju pa mi je hematolog rekao da mjerim betu i kada vidim da je to-to da uključujemo heparin. Može li mi neko ko ima iskustva objasniti kada počinjem mjeriti betu. Meni je sad treći dan ciklusa i mislim da ću ovaj mjesc početi raditi na bebanu. Dakle za 10-ak dana je ovulacija i odnosi. Kada trebam mjeriti prvi put nakon toga? Hvala svima na pomoći i objašnjenju.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.11.2016 7:12:09   
branki*
dragic,betu radis nakon sumnje na trudnocu,otprilike onda kad bi trebalo da dobijes.tad vec treba pokazati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.11.2016 7:41:47   
IvanaSK RR
Dragic, kao što rece Branki, beta se radi kad se sumnja na trudnocu. Mozda treba da meris temperaturu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.11.2016 23:14:22   
krin 40
Dragic,ja bih na tvom mestu,zbog specificnih okolnosti, koristila prvo lh trakice da bi tacno znala datum O, i onda bih dve nedelje od potencijalne O pocela sa betom

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Beta HCG - 2 deo
20.11.2016 9:11:00   
vocicana
Slazem se sa Krin,radi lh trake, prvu betu ozes izvaditi vec nakon nedelju dana od o. Mada mi je to malo bzvhematolog onda nije citava, imas trombofiliju, trebas krenuti sa terapijom, andolcici i sl sta se daje, pa da radis lh, pa ces raditi betu, ima vremena, neka dodje do zaceca. Zene obicno ukapiraju da su user posted image nakon dve nedelje, a ranije ako je planirana trudnoca, pa si bezbedna vec nakon 7 dana od o i dana pokrivenih odnosima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.11.2016 23:04:50   
Dragić
Hvala vam, toliko sam isprepadana da ne znam kako cu ja to sve. Nije kod mene jaka trombofilija, neki najblazi oblik, ne mogu ja zakasniti sa terapijom ni kada bih cekala par nedjelja, ali ipak... ovaj put hocu sve da ispostujem i uradim sta je u mojoj moci.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Beta HCG - 2 deo
28.11.2016 11:55:12   
dejana007
Ciklus mi je bio 26.10.2016. a beta mi je 14 dana nakon O 36, mislim da mogu da se radujem user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Beta HCG - 2 deo
28.11.2016 12:17:58   
IvanaSK RR
Dejana, i ja mislim da mozes da se radujes, beta je u redu za početak trudnoće :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Beta HCG - 2 deo
28.11.2016 12:46:07   
Dragić
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 11:37:41   
dejana007
u pon beta 38.5 u sredu 54. Uzas ali posto jos nisam dobila cekam i dalje. pijem fonak i vaginalno utrogestan. zanima me dal mse nekom odrzala ovakva trudnoca? doktorka kze bitno da nisam prokrvarila i da nije pala beta. Ja ne znam kome sta da verujem :(

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 11:49:21   
vocicana
Dejana, bice to sve u redu, nastavi folnu i Utrogestan, malo se primiri, ta trudnoca je ok, samo sto je malena, to ce biti jos jedanuser posted image . Samo nemoj psihicki da padas, samo veruj!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 11:52:15   
dejana007
vocicana hvala na ovom divnom postu user posted image Bas mi je izmamio osmeh user posted image Ajde de bicu pozitivna! :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 12:39:19   
Khaleesi
Dejana pa trudna si maco user posted image user posted image
Ja sam u decembru ostala trudna a u januaru isla na uz i dr nije videla beta nista a ja vec 6 ned bila trudna tako da kada je mala trudnoca mogu i rezultati da ne pokazu.
Bice sve ok kako Voci kaze user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 12:58:25   
serpica

IZVORNA PORUKA: dejana007

u pon beta 38.5 u sredu 54. Uzas ali posto jos nisam dobila cekam i dalje. pijem fonak i vaginalno utrogestan. zanima me dal mse nekom odrzala ovakva trudnoca? doktorka kze bitno da nisam prokrvarila i da nije pala beta. Ja ne znam kome sta da verujem :(




Da li si radilia u istoj lab? u isto vreme? to mnogo znaci,jer su svuda ref vrednosti drugacije,tj nacin na koji se radi beta. Zato lekari uvek savetuju u istoj lab i u isto vreme.. drzim fige,samo pozitivno.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 13:12:15   
dejana007
Jesam, u 09h u kc nis. Oba puta u 09h sa istim busom isla user posted image Veruj mi najteze mi pada sto nigde na netu nisam nasla da se sa ovako niskim i slabo rastucim betama sve zavrsilo dobro tj dobrom trudnocom. Ali ajde cekam, pa ako ne bude, idemo dalje. Ili mozda ja budem izuzetak od pravila, videcemo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 13:18:43   
serpica
Vidi,neki dr kazu da je bitno da raste,neki da je bitno da se pravilno duplira,izuzetaka ima sigurno,cekaj i ne misli lose,ponovi opet u petak cisto da budes sigurna..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 13:39:47   
Bebana17
Dejana, ja sam na stranim forumima naišla na slučajeve uspešnih trudnoća gde je beta čak stagnirala između dva merenja, pa posle nastavila traljavo da raste, a te žene su i dalje uredno trudne (sa poodmaklim trudnoćama). U medicini je sve moguće, i ponekad (ne često, ali ponekad) su moguća i takva čuda da se beta ne duplira pravilno, a da bude uredna trudnoća. Najbitnije od svega je da ti ništa ne možeš da promeniš nerviranjem, nego nabaci osmeh na lice, prigrli svog sinčića, a mi ćemo da držimo fige da sve bude odlično. Do god ne prokrvariš postoji nada, ja ne bih odustajala od nje.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 16:29:48   
dejana007
bebana hvala ti na savetima! divna si osoba! pokusacu da budem jaca i bar da se opustim dok se sve ne utvrdi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 16:35:08   
IvanaSK RR
Dejana, ja se stvarno nadam da ce sve biti u redu. Nemoj negativno da razmisljas!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.11.2016 21:50:36   
dejana007
Pokusacu user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.12.2016 12:55:52   
dejana007
Pala mi beta sa 56 na 54. Daj Bite samo da dobijem sto pre i to se sve sredi.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.12.2016 13:03:30   
IvanaSK RR
Dejana, zao mi je user posted image drži se😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.12.2016 13:16:46   
Maraj
Dejana , drzi se. Ne znam sta drugo da ti kazem.... da dodje user posted image sto pre , pa u nove pobede user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.12.2016 13:28:17   
Zemunka85

IZVORNA PORUKA: Maraj

Dejana , drzi se. Ne znam sta drugo da ti kazem.... da dodje user posted image sto pre , pa u nove pobede user posted image



user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here