|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.7.2020 11:51:35   
jess021
Mislim da nela svrhe da stalno ponavljas betu, strpi se do uz-a.

Pisem ovo jer vidim da si vec nekoliko puta radila betu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.7.2020 12:23:33   
Ani90

jess021

, hvala na odgovoru. Zbunjena sam jer neko pise po forumima da treba da se duplira tacno ili vise od toga, neko pise da je ok i ako nije tacno duplirano... Pregled nisam mogla ranije zakazati, pa ludim tako sa svojim mislima. Brine me sto nije bar malo veca vrednost... 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.7.2020 13:21:38   
jess021
Ani, stvarno mislim da je to sasvim u redu dupliranje. Jel u pitanju vto ili prirodna trudnoca? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ani90)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.7.2020 13:39:59   
Ani90
Prirodna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.7.2020 14:46:40   
lesli
Beta nakon neke vrednosti se sporije duplira.Na 72h, pa na 96h.Samo u pocetku vazi tih 48h.Sacekaj uz na 6+ nedelja odnosno 2-3 nedelje nakon pozitivne bete, tada mora sa se vidi srcana radnja i to je to onda.

(odgovor članu Ani90)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.9.2020 18:23:45   
Micip93
Zdravo... radila sam test i bio je pozitivan posle nekoliko dana prokrvarim... bila sam kod privatnog doktora kaze da se ne vidi nista i da je izgleda otislo... radila sam betu bila je 300 i sutra opet radim... da li se nekome desilo to? Inaace kazu da je neka biohemiska trudnoca 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.9.2020 19:01:07   
Maslacak15
biohemijske trudnoce se stalno desavaju. Ali interpretacija dosta zavisi od toga kad si tacno bila kod Dr. U svakom slucaju nije neobicno da beta posle pobacaja jos uvek bude pozitivna. Videces sutra da li je pala... Glavu gore i drzi se. Sigurno da je tesko, bez obzira sto je rana trudnoca. Uvek je tesko...

inace biohemijska trudnoca je po meni jedan mnogo glup izraz jel implicira kao da nije prava trudnoca. U sustini je identicna kao i svaka druga samo se pobacaj desio ranije, pre nego sto je embrion dovoljno veliki da trudnoca bude detektovana na ultrazvuku. Beta HCG mora da bude cetvorocifrena da bi se video mesak....Skraceno, biohemijska trudnoca je jako ranij pobacaj.


< Poruku je uredio Maslacak15 -- 2.9.2020 19:03:10 >

(odgovor članu Micip93)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.9.2020 19:26:38   
Micip93
Pa da sta cu inace u prvoj trudnoci sve super... sad mi j3 doktor reko da ne radimo na bebi 3 meseca pa posle moze... hvala ti na odg 😊


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 13:37:53   
amelia
moja snajka je radila vto uradila juce betu 427 tako se radujem a ujedno me i strah neznam da li ce ponavljati betu ili ce cekati pregled. 

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 13:39:17   
vonavoj
Za 48h opet da uradi i ako se duplira sve je ok..pa onda kod lekara.😁

Cestitam!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 14:14:35   
amelia
hvala von.  ja sam im rekla da ponovo urade neznam da li ce me poslusati. snajka kaze super se oseca samo je malo umorna, ona je inace dan pred bete uradila test tj 12 dan nakon transvera i bio je pozitivan. 

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 14:23:35   
amelia
ne znam gde je opcija uredi hehe nisam bila odavno na rr. upravo sam razgovarala sa bratom kaze sve ok za sada beta se dupliralaa zakazali pregled za 10 dena. inace snajka sedi izolovana gore na spratu jer su svi bili zarazeni pa joj bas tesko pada mora sama da sedi. brat po ceo dan ide kod oca i nazad mada je on prelezao ali zbog sigurnosti.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 14:30:59   
dunja RR
Ako nema krvarenja kod bete posle VTO, kod nas ne savetuju da se beta ponavlja, čeka se UZ, tako i da ne mora da ponavlja ako se dobro oseća. Bitan je taj prvi UZ.

Čestitam i neka se čuva od korone, znam da joj je sada nezgodno kada su svi zaraženi oko nje.

Iz prve ruke ovaj karantin je grooozan. Ali se mora izdržati ako se ima trunke mozga i odgovornosti prema drugima.


IZVORNA PORUKA: amelia

moja snajka je radila vto uradila juce betu 427 tako se radujem a ujedno me i strah neznam da li ce ponavljati betu ili ce cekati pregled. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 14:31:25   
Milena18
Super, Amelia user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.9.2020 15:11:48   
amelia
Nema krvarenja za sada sve je super. Mora sad da izdrzi posle 6 godina lecenja stresova razocarenja sta je karantin. Kad cuje otac bas ima da se  obraduje ali racunaju da mu kazu tek nakon pregleda.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.9.2020 17:50:05   
EnaEna
Ja sam imala nekoliko biohemijskih. U sustini kasni par dana pa onda bude. Bolno i obilno.

Meni poslije inseminacije je bila biohemijska. Bas mi je lose bilo kad sam dobila menstr. Sad se spremam za vto al mi pozitivna beta pa sam sad u iscekivanju duplanja. Rano mi jos za pregleda. Nekako poslije silnih biohemijskih i spontanoga nekako sad sa dozom opreza, ne mogu se ni radovati jos. 5ta sedmica i 85 sto je u nekim srednjim vrijednostima. Do sad mi ie to na prvo vadjenje bila najvise beta za taj period. 😂😂 Ja vise ne radim test vec idem vadit betu. Cijena ista a sigurniji mi je pokazatelj.

(odgovor članu Micip93)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Beta HCG - 2 deo
8.9.2020 16:50:26   
Anoniman
cao cure, treba mi vasa pomoc. Kada mi je izostala meca ne znam tacno koliko dana jer su neredovne, otprilike 4,5 dana, radila sam betu i bila je 360, 4 dana kasnije samo 520. Na pregledu sam bila juce tog dana kad mi je beta bila 520 i naravno ne vidi se nista. Doktor mi je rekao da u cetvrtak radim opet betu ako opet bude samo malo skocilo da se pakujem za bolnicu. Ovo je moja prva trudnoca, zaista ne znam sta me ceka ako odem tamo? sta dalje? sta od pregleda? koji je sledeci korak? Sumnja na vanmatericnu ali kaze i ne mora biti, za svaki slucaj da sam im na oku u bolnici. Molim vas za bilo kakav savet ili misljenje da li je neko mozda bio u slicnoj situaciji a da je sve proslo ok? hvala puno.

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 967
   RE: Beta HCG - 2 deo
9.9.2020 8:18:11   
jess021
Na uz ne moze da se vidi nista dok vrednost bete ne predje 1000.

Def se ne duplira dobro ali nema smisla vise da je radis. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Beta HCG - 2 deo
9.9.2020 8:18:58   
jess021
Sutra radis ponovo jel? Kad je bila poslednja menstruacija? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.9.2020 20:01:08   
EnaEna
7.9. beta 85,169.9.beta 89,2810.09. beta 128.50Vodim se kao 5+3
Mada sve uzimam sa rezervom.Poslije spontanoga i ne znam koliko biohemijskih ne zelim vise da se radujem prerano.
Hematolog kaze super, raste da nastavim sa kleksanom.(To mi je uvela vise preventivno zbog godina 38 i zbog spontanoga i biohemijskih)Ginekolog kaze da pratim ni njoj nije jasno. Sve u redu tj u granicama,jedino IR je malo povecana. Ahm sam cak povecala sa 0.9 na 1.5 od prosle godine.Ovo se desilo prirodno bas kad sam trebala uci u proceduru za vto.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.9.2020 20:03:41   
EnaEna

7.9. beta 85...
9.9. beta 89..
10.9. beta 128. Spojilo mi kako sam kuckala🤷
IZVORNA PORUKA: EnaEna

7.9. beta 85,169.9.beta 89,2810.09. beta 128.50Vodim se kao 5+3
Mada sve uzimam sa rezervom.Poslije spontanoga i ne znam koliko biohemijskih ne zelim vise da se radujem prerano.
Hematolog kaze super, raste da nastavim sa kleksanom.(To mi je uvela vise preventivno zbog godina 38 i zbog spontanoga i biohemijskih)Ginekolog kaze da pratim ni njoj nije jasno. Sve u redu tj u granicama,jedino IR je malo povecana. Ahm sam cak povecala sa 0.9 na 1.5 od prosle godine.Ovo se desilo prirodno bas kad sam trebala uci u proceduru za vto.





(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.9.2020 20:46:28   
vonavoj
Uh,beta bas sporo raste..ni ne duplira se.polako..


(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.9.2020 20:53:16   
jess021
Kad ides na uz? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.9.2020 21:38:43   
EnaEna
Cekam subotu da vidim kolika ce biti.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Beta HCG - 2 deo
12.9.2020 16:42:01   
EnaEna
Danas pala beta na 25 ☹️

Sad cekam ciklus pa cu u postupak vantjelesne.Mada meni nije problem da ostanem trudna ali se uvijek desi il spontani il biohemijska.

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here