RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mali_mis -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 6:41:32)

Klari, tek trecu [sm=smiley36.gif] Moram sad, dok dete spava, posle nema sanse.




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 6:47:55)

dobro jutro,moje malo cudoviste se nocas 4 puta budilo i na kraju ustanemo u 6,ona sad uveliko u igri a ja jos ne mogu dodjem sebi [sm=smiley1.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 6:54:33)

Jutro mame!

Moja mladja cura se jutros ocekivano povampirila, i ne mozes dijete vratiti u krevet a mi gledamo na sat (telefon) i kapiramo sest po starom vremenu, pa kako prezivjeti sledece dane [sm=smiley36.gif] i ne mozes dijete vise vratiti na spavanje...na kraju skapiramo da je to po novom vremenu i odahnemo....pomjeracemo je nekako, dugo i spava, od pola 8 -8 do 6. Evo nas cirkamo kaficu pomalo i planiramo dan. Lijep dan vam zelim mame!

Ljisho, jel danas krstenje? AKo jeste, neka je sa srecom, i da sve prodje kako treba a i da se malo opustite!




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 6:57:18)

MMisu, super samo nek spavka.

Dobro jutro mame.
Kako da objasnim M da se vrijeme promijneilo i da treba jos da spava [sm=smiley36.gif]
Mrzim ove promjene vremena, sve mi poremete, uh.
Mi gledali opet stanove, opet nam se nista ne dopada, skupo..bas me to ubija.
Sto se tice hranjenja nocu, mi i dalje ima jedan obrok , izmedju 3h i 5h, ali posto popije sve (210ml) kontam da mu treba i neka ga.Izbacice ili pomjeriti sam nadam se, tako je i sve druge nocne obroke izbacivao sam.




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 7:02:07)

mirkam T je do skora imala dva nocna obroka i prije desetak dana je jedan sama izbacila,mislim bilo joj je vrijeme samo sto nije napunila godinu.




Klarita -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 7:02:11)

Molim moje drage koleginice (dodje rec,a nismo[sm=smiley36.gif]) da ukoliko imaju Mardesicevu Pedijatriju, jave mi u inbox...trazim je vec dugo, sad mi palo na pamet da pitam vas.

MM, sve te razumem[sm=smiley36.gif]

Uvek se bojim menjanja vremena, ali nije bilo potrebe, pa vrlo brzo, dan dva, sve se opet vrati na "staro" i ne bude vecih problema. Videcu kako ce sada N[sm=zmeden.gif] mislim da ovo jutrasnje budjenje nema veze sa menjanjem vremena. Rusi presli na zimsko racunanje za stalno[sm=zmeden.gif]





mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 7:20:59)

Da Klari, Putin ukinuo to mijenjanje vremena.I neka je.Meni nikad nije bilo jasno ko je to smislio i zato?Da zimi, kad i onako nema nista od dana, mrak pada u pola 5, ma bzv skroz.




Klarita -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 7:28:54)

Putin jos gori od ovog naseg[sm=smiley36.gif] izgleda[sm=smiley36.gif] A, mislila sam nas je Hitler

Mirkam, izmislili zbog ustede energije, meni nema mnogo velikog smisla, ali Boze moj, nisam ja strucnjak, samo majka koju zbunjuje i nervira ta promena, a kao devojka sam jedva cekala ovu promenu[sm=jezicek.gif]




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 12:20:03)

Zdravo mamike.
Nama je spavanje konstantno-spava na sisi...[sm=smiley13.gif]
A ja se jutros cudim kako smo poranili ustali u pola devet.
Tata je odveo Matu u setnju da uzme nindza kornjacu figuricu, a ja malo da odmorim dok malac spava.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 12:50:00)

Dobar dan!
I mi skupljamo figurice za devojcicu nam ali imamo duplikata za jos jedan komplet, ladno [sm=smiley36.gif]
I mene nervira promena vremena, nezgodno je prilagoditi obroke .
Danas smo trebali ici u Mc Donalds ali dolazi nam neko [sm=smiley13.gif]




Didy -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 13:11:58)

Moji se sami pomerili - ustali po novom u 7:15h, inače ustaju tako oko 7h da bi se spremili za vrtić, tako da je sve pod kontrolom.
Svaki noćni obrok posle 6. meseca svake bebe nije potreba, već navika. Tako kaže svaki pedijatar i dečji nutricionista.
Sofija spava, pa idemo kod sveki na ručak (kad sveć pominjete svekrve). Napolju je hladno, ali smo se fino prošetali pre podne, prijalo je.




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 13:26:31)

ME mi smo skupuli sve, sad otisli po Leonarda, samo nam on fali... Pola sta sam objasnjavala muzu kako da ga pronadje da ne zaj... nesto... Imas onu rupicu na kesicu, ja tako gledam koje nemamo. Zato trazim da sama biram.[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 13:31:51)

E, svi su se primili na tu nikiforiju. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ja mojima nisam ni albume uzela, samo sličice dobiju kad idemo u kupovinu i sa njima se igraju. Par puta sam htela da im uzmem albume i onda se opet predomislim. Imaju brdo gluposti i igračaka, nisam htela više da im gomilam, pogotovo što oni nisu kategorički tražili.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 14:25:27)

Mati , kakve rupice ?[sm=smiley36.gif] nema toga kod Kiti a na pakovanju sve iste figurice.
Nama fali 4 slicice i par tih figurica ali upotpunicemo pasuljom [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 15:47:47)

Nama opet došlo synce pa smo cijelo po podne proveli vani,baš je godilo,Sad trebam pravit večericu.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 22:02:50)

Sutra je krstenje na Sv Petku[sm=bravo.gif]. Javljam se verovatno prekosutra[sm=smiley36.gif]. Cujemo se mame. Citam ja vas onako usput




Didy -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 22:10:16)

Srećno, MiLj, počasti nas slikama kad se slegnu utisci. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




branki* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 22:12:38)

ljiso,srecno vam krstenje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (26.10.2014 23:02:26)

Hvale mame. Ja skroz polupana oprala kosu gelom za tusiranje a ne samponom[sm=smiley36.gif]. A iskreeno nisam ja nesto ni umorna. Nego tako, ostalo mi jos dosta za sutra ujutru, da odem po taj ketering, kupim hleb, litru ulja i jos neke sitnice i da namestim sto za goste i sl. Nista puno al valjda sam bila u mislima dok sam se kupala hahaahha....


Jao tacno sam znala da cu biti sva naduvana sutra, moracu stomak da uvlacim kao ludak sutra ceo dan.[sm=jezicek.gif]

Moji naravno spavaju. sveki, moja zlatna sveki[sm=zz_smug.png] ma nemam reci za nju, jest da non stop drobi nesto al radi bre vise nego 10 mladih devojaka[sm=jezicek.gif] ( a kad drobi meni na jedno udje a na drugo izadje, npr uela da mi riba serpu u kojoj kokamo kokice, boze moj crni se ahahahah...jao jes blesava).

Meni evo krs sudova u sudoperi, al izes ga sad necu lupati nema sanse, sutra ujutru cu. Svasta cu ujutru, Srecom svi smo ranoranioci[sm=smiley36.gif]

Idem da vidim sta ste jos piskarale. Pijem vode, moram da se nalijem da bih se izduvala bar malo do sutra (valjda nece biti kontraefekat)[sm=zz_cold.gif]




Azra_ -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (27.10.2014 0:29:28)

M i Lji, drži se. Stićićeš sve. Javni kako je bilo. Lep provod vam želim i da devojka bude dobra.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (27.10.2014 6:13:00)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Ljiso obavezno nam sliku okaci [sm=smiley1.gif]
A. je poceo da kaslje. Citavu noc se budio. Nos nista, nije slinav.




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (27.10.2014 7:18:15)

Jurto mame.
Ja jutros kao da me voz udario, sva nikakva.
Ljiso, srecno krstenje!




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (27.10.2014 7:50:22)

Dobro jutro,moja cura jutris u 5 budna jer po starom to bi bilo 6 pa sam je morala malo uljuljati i zaspale smo tako,inače je fino spavala.
Ljišo srećno krštenje.




little_one -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (27.10.2014 7:53:19)

Jutro mame!

MLJ, dakle danas je krstenje! Neka je sretno! SLicice obavezno!

Sinoc smo jedva izgurali do 7 sati sa Aleks, bila je toliko nervozna iako je spavala do pola 6, vec u 6 je krenula da trlja oci i da kenka jer joj je to staro vrijeme za odlazak na spavanje. Unutrasnji sat cini cuda. Na kraju kad sam je u deset do 7 stavila na siku, zaspala je i dovrsila sisanje spavajuci. Budila se po starom vremenu, i jutros u 5 je vec uveliko bila budna. A mi na novom rezimu. Svi osim nje...i tako, u 7 je opet zaspala [sm=smiley29.gif] Sad se dovijam kako da je ispomjeram sa tih sat vremena, a sjecam se da sam se stalno za Andreu brinula kako cu je pomjeriti a ona se sama redovno pomjerala, kod ove to nista ne pali, kod nje sve na frku, ako nije po njenom dize takvu dreku da ti se kosa dize na glavi. LJuta beba!





vikiveki -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (27.10.2014 8:10:05)

Dobro jutro mame,ja malo samo da virnem šta se radi kod vas....M i Lj srećno vam krštenje[sm=bravo.gif]
Ja se spremam za posao,a u međuvremenu spremam i doručak ćerki pošto ona ide posle podne...sva sreća da imam ručka od juče inače bi i to morala da spremam sada.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>