RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Klarisa -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 20:24:33)

Pozdrav,
koristila sam prosle godine BabyTime testove za ovulaciju iz meseca u mesec i nikad mi nisu bile jasne 2 crtice, uvek je druga bila bledunjava. U medjuvremenu sam bila na ispitivanju i nakon hashimoto dijagnoze i visemesecne terapije koja je sredila nivo hormona, vreme je da se ozbiljno bacimo na pravljenje [sm=duda.gif] , pa bi ovakva pomoc bila fantasticna [sm=jezicek.gif]
Pozdrav svim cekalicama!




Sosa Mena -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 21:14:03)

Koristila sam Baby time trakice u avgustu. Pokazivao je ovulaciju, a ja sam bila trudna. [sm=zmeden.gif] Tako da mi malo nije jasno kako je to moglo da se desi.

Dace Bog da mi sledeceg puta donese srecu [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 21:23:45)

Mislim da je vrijeme da se vratim na temu ovulacije i cekalica.Bez obzira na godine spontane dobila sam divan poklon za svoj rodjendan.
Imam neopisivu zelju da i svom dragom poklonim za rodjendan jedan zamotuljak.Baby time mi bi bas dobro dosao da uhvatim ovulaciju pa u akciju[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 23:10:19)

Evo i ja da se prijavim[sm=smiley36.gif] Trca me napade da sam trudna...svi oko mene trudni..a, ja nikad nisam koristila ove trakice, a trebaju mi, jako mi trebaju. Dace Bog da ih dobijem pa da nas bude sto vise na temi trudnica i mama[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 23:49:19)

Ja samo znam da je mojoj sestri pomoglo i da je ostala trudna,verovatno je sve to individualno,nekome pomogne a nekome ne




mikicanca -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (7.11.2014 0:02:02)

Pozdrav svima :) Godinu dan radimo na bebici i nazalost jos uvijek nista :( a
Ali nada umire zadnja, dobro bi mi došle ove trakice .... silno želim [sm=duda.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (10.11.2014 22:24:23)


IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Nego imam pitanje da li dostavljate poštom u BiH ?


Pipi, kada god smo slali nešto (ranije) za BIH odrali su sa poštarinom, a naplaćuju duplo, i ovde i tamo, zato smo prestali da šaljemo za BIH. Ako imaš nekoga u Srbiji, pa na tu adresu može.




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (11.11.2014 15:06:21)

Poslati su vam Baby Time-ovi, tako da ih očekujte ovih dana (zbog današnjeg praznika ne znam kada tačno), i da budu srećni! [sm=smiley1.gif]




iva80 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (14.11.2014 12:18:56)

Upravo stigla pločica Baby Time-a [sm=bravo.gif]
Hvala još jedanput! [sm=smiley27.gif]




Mala Elena -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (14.11.2014 14:34:50)

Upravo je stigla jedna test plocica . Bila sam u zabludi da ce stici 7 kao sto pise na kutiji na pocetku teme [sm=smiley36.gif]
Hvala [sm=smiley1.gif]




iva80 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (15.11.2014 9:17:45)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Upravo je stigla jedna test plocica . Bila sam u zabludi da ce stici 7 kao sto pise na kutiji na pocetku teme [sm=smiley36.gif]
Hvala [sm=smiley1.gif]

Ne piše 7, piše 5....koje sam i ja očekivala [sm=smiley9.gif]




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (28.11.2014 2:31:08)


Prijavite se devojke, uskoro vam šaljemo Baby Time [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.12.2014 17:08:08)

Čestitamo devojkama koje su osvojile Baby Time [sm=bravo.gif]

Plasman prema broju postova u Rubrici Zatrudnjivanje:

1. Sosa Mena
2. Klarisa
3. pipi_coco
4. vikiveki
5. Klarita


Pošaljite mi na pp: ime, prezime, adresa (u Srbiji) i telefon, najkasnije do 8.12., u protivnom prosleđujemo Baby Time sledećoj dobitnici prema aktivnosti u rubrici zatrudnjivanje.




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.12.2014 17:09:44)

Počeo je III krug. Proglašavamo dobitnice 5.1.2015. [sm=bravo.gif]


Postati i biti roditelj, jedan je od najzahtevnijih,a istovremeno i najlepših iskustava u životu svakog čoveka. Barem 90 miliona parova širom sveta rade na proširenju porodice u svakom trenutku. Uz samo 20 procenata šanse za trudnoću u ciklusu od mesec dana, nije čudo da lako postanu malodušni. Šta možemo učiniti da bismo povećali šansu za začeće?


BabyTime je kućni test za ovulaciju, omogućava pouzdano, lako i brzo utvrđivanje plodnog perioda detektujući porast luteinizirajućeg hormona u urinu.
Žene koje pomoću testa za ovulaciju prate plodne dane su u velikoj prednosti, mogu tačno odrediti dan odnosa i povećati mogućnost oplodnje. Uz BabyTime test za ovulaciju za samo 40 sekundi možete odrediti plodni dan, planirati odnos i očekivati željeno proširenje porodice.


[img]http://www4.slikomat.com/13/1003/htm-7ab-Ba.jpg[/img]



Pharmanova će i ovog meseca nagraditi 5 Ringerajinih trudilica sa po kutijom Baby Time-a.

Prvih 5 korisnika koji se jave u temi, podele sa nama iskustva vezana za Baby Time ( ako ste koristili do sada) ili uopšte iskustva vezana za praćenje ovulacije, a na kraju meseca imaju najveću aktivnost u okviru foruma Zatrudnjivanje, dobiće po kutiju Baby Time-a koja će se slati poštom o trošku dobitnika, ili preuzimati u kancelariji Ringeraje.

Dobitnici se ne mogu ponavljati.
[sm=bravo.gif]







dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.12.2014 23:47:28)


Čekalice drage, pišite nam, imamo da podelimo još 5 Baby Time-a [sm=bravo.gif]




Sosa Mena -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (7.12.2014 11:07:17)

Hvala [sm=smiley1.gif] Dunja imas moje podatke.




vikiveki -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (7.12.2014 11:16:38)

Ja bih svoj Baby Time poklonila Ivanki75...čini mi se da sam je videla u temi za čekalice




Ivanka 75 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (8.12.2014 8:52:39)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja bih svoj Baby Time poklonila Ivanki75...čini mi se da sam je videla u temi za čekalice

Hvala ti draga od srca ti hvala [sm=smiley31.gif]




Sosa Mena -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (13.12.2014 12:27:43)

Hvala sponozorila stigao je Baby time. [sm=bravo.gif]

A posebno hvala Klariti i Klarisi koje su mi ustupile svoje plocice. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Lisa Simpson -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (2.1.2015 12:49:07)

Jednom sam koritila Beby time pločice i tog meseca nisam imala ovulaciju. Nisu mi pokazale željeni rezultat, ali su mi mnogo olakšale, jer kada sam ušla u drugi deo ciklusa (TWW) nije me mučila agonija jesam li ili nisam trudna, a svi koji željno iščekuju znaju kako to može biti. I redo bih ih koristila opet.




marketing RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.1.2015 1:34:39)

Lisa Simpson čestitam, obzirom da si jedina napisala u temi u ovom krugu svoje iskustvo sa Baby Time-om, šaljemo ti svih 5 kutija Baby Time-a, i zaključujemo ovu temu.

Pošalji nam na pp podatke (ime, prezime, adresa, telefon) i neka je sa srećom Baby Time [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.1.2015 8:07:09)

Cestitke lisa[sm=bravo.gif]




Lisa Simpson -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.1.2015 16:26:24)

Hvala puno Ringeraji i Pharmanovi, ulepšali ste mi Božić. Nadam se da će na ove lepe vasti da se nadoveže i jedan lep kraj u vidu jednog pozitivnog Bebyrapida [sm=smiley1.gif]. Još jednom puno hvala.




buba.marica -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (30.1.2015 23:13:55)

ja sam zakasnila za baby time, moram pozuriti sledeci put :) nisam ukapirala na vreme [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (31.1.2015 11:10:48)

Ajde da se i ja prijavim ,možda zatreba,prošli mesec kasnilo mi pa rekoh dal je moguće pa sam išla da kupim pločicu...[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>