RE: Mame i visoke potpetice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Leptiric123 -> RE: Mame i visoke potpetice (16.10.2014 19:41:58)

Ja usla u butik a on kaze odakle ti pare....a ja kazem ako mi se svide razmenivu neko stek
..hahahahha




Anoniman -> RE: Mame i visoke potpetice (16.10.2014 19:43:40)

ahahahahhaaaaaaaa sve smo iste, i uvek kazem necu vise nsita da akupim, i opet nesto iskoci, imam u planu jos jedne dobre crne cizme[sm=smiley36.gif] i viseeee nista[sm=smiley36.gif]




Leptiric123 -> RE: Mame i visoke potpetice (16.10.2014 20:35:06)

Ja sam dobila iz Pariza kd drugarice i imam ih vec tri god kao nove.




Lu -> RE: Mame i visoke potpetice (17.10.2014 8:15:50)

IZVORNA PORUKA: Unina mama


Jao meni su extra, ja volim još i "džombastije" đonove, torba isto, jedino što ne volim crnu boju, ni obuću ni torbe ni jakne[sm=smiley36.gif]
Kad ste svi off hoću i ja[sm=smiley4.gif]

Lu, buntovnice. [sm=hudicek1.gif][sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Mame i visoke potpetice (17.10.2014 12:30:30)

Volim stikle, ma obozavam ih. Ali odkad sam se porodila na prste jedne ruke mogu da izbrojim koliko sam ih puta obula. Prodje dan da se i ne ocesljam , a kamoli stikle da obujem, ali to je vec druga tema.

Evo veceras idemo u pozoriste, tako da ih veceras sigurno nosim.




NadaR -> RE: Mame i visoke potpetice (17.10.2014 20:56:06)

Ja bas volim vidjeti lijepu, dotjeranu mamiku sa klincima. Ako joj prijaju stikle , neka ih. [sm=smiley1.gif]





Misha i Ljisha -> RE: Mame i visoke potpetice (17.10.2014 21:43:54)

Ja iskreno nemam puno obuce ali ono sto imam sam sve skuuuuuuupo platila i vala nosim godinama i nosicu jos godinama.[sm=smiley36.gif] Ja inace kad radim u skoli cesto nosim stikle pogotovo kad je kontrolni, tako pomazem djacima[sm=smiley36.gif], al nemaju oni pojma da je to njima pomoc (cuje se kad im prilazim pa u slucaju da prepisuju da prestanu). Volim da nosim suknje i kosulje i naravno lepe cizme ili cipele uz to. Nemam ni puno torbi ali opet to sto imam opet skuuuuupo placeno i da ne kazem dozivotno[sm=smiley36.gif]

Sa D sam samo jednom isla u stiklama i to sam znala da cemo biti na betonu inace kad idem sa njom ravno nosim uglavnom da mogu da jurcam i da se igram sa njom




branki* -> RE: Mame i visoke potpetice (23.10.2014 22:57:45)

ohoho,nova tema[sm=smiley1.gif]
ja bas volim visoke potpetice i dobro hodam u njima.za izlaske obavezno nosim stikle i to sto vise.na poslu nosim ,ali nesto nize,ne bas one od 12 cm,da mogu da izdrzim u njima.nosim ponekad i sa bozom kad sam,zavisi gde idemo.ako idemo samo u park ili na igraliste ,nosim ravno.takodje ako imam puno obaveza nekog dana,da moram da stignem na 100 mesta i tad je uglavnom ravno.




Mala Elena -> RE: Mame i visoke potpetice (23.10.2014 23:28:25)

Bravo Branki ! [sm=bravo.gif] moram sutra da sredim cipelarnik, imam neke cizme crnena spic ali zasecene na ravno , jos iz srednje..sad kad ih obujem deluju tetkasto ( ne izlazim u njima vani)[sm=smiley36.gif]..mozda da cekam posle 40-te pa da izadjem sa drugaricama u grad[sm=zmeden.gif] hahaaah




mama krava -> RE: Mame i visoke potpetice (31.10.2014 17:55:20)

Upravo kupila dva para u roku od 5 minuta [sm=zz_tongue.png]




choopa choops -> RE: Mame i visoke potpetice (16.4.2015 20:46:17)

Volim štikle i rado ih se sjećam [sm=smiley36.gif]

Kao neko ko je ranije non stop noso štikle, spala sam na to da ih obučem jednom ili nijednom godišnje.
A volim da kupim štikle više nego išta [sm=smiley36.gif]

U nedelju idemo na neku svadbu i kupila sam si stileto petu 10cm [sm=smiley4.gif] Hrabro?!

Biti ili ne biti pitanje je sad? [sm=smiley36.gif]
Pitanje je: Da li je neko uzimao one kao gel jastučiće za štikle i pomažu li? S obzirom da sam štikle zadnji put obula prije godinu dana, a i na to da sam godinu preležala, bojim se da ću da presjedim i da sam se precjenila kad sam računala kako ću da igram u tome...




branki* -> RE: Mame i visoke potpetice (11.4.2016 11:59:46)

nisu u pitanju visoke potpetice,ali je smisao mog pitanja isti[sm=smiley36.gif]a,i da ne otvaram novu temu...
da li vi,mame,odkako imate decu ili dete,nosite leti npr kratak sorts,onaj do ispod dupeta ili bas kratke suknje ili haljine?
ja posle sina jesam nosila kratke sorcice i pantalonice,a proslo leto se bas razmisljam da nije mozda degutantno da ja kao mama dvoje dece nosim kratke pantalonice?ne kad idem na plazu,nego ovako u set__nji ili parkicu..kako vi?iuopste da li vam se promenio stil oblacenja od kako ste mame?




IvanaSK RR -> RE: Mame i visoke potpetice (11.4.2016 12:03:36)

Choopa, sta je na kraju bilo, jel su bolele noge?
Branki, ja nosim kratko i ne opterećujem se tudjim mišljenjima, kome se ne sviđa, ne mora da me gleda.
Uostalom, kad cu nositi kratak sorc, ako ne sada. Dok budem jurila za unucicima? :)




eca89 -> RE: Mame i visoke potpetice (11.4.2016 12:49:50)

Branki, ja nosim i kratko, suknjice i sortseve, sad kome ne odg. što bi Ivana rekla, nek ne gleda.
A, da nosim i one izderane hlače i sad imam jedne skroz izderane, jedne imam isto tako pocjepane, samo ima platno, pa se koža ne vidi. Šetamo A.i ja i ja imam te što se ne vidi ništa, kad komentariše neki djed Slovenac, kao strašno nisu ni majke što su bile, a ja se okrenem i nasmijem, njemu oči ispale[sm=smiley36.gif]!




Sanjalicaaa -> RE: Mame i visoke potpetice (11.4.2016 14:12:37)

Branki, i ja sam razmisljala o tome. Meni vise nije prijatno da obucem tako kratak sorc ili tako kratku haljinicu. Ne zato sto sam majka nego se nekako vise ne osecam prijatno u tome. Vise volim da obucem neku lepu haljinicu koja ide do pola butine i duze, nego onu do ispod dupeta. Ne bih to sad obukla. Jer ja za detetom trcim, savijam se...




choopa choops -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 0:18:00)

Ivana preživjela sam, ali jedva [sm=smiley36.gif] Jastučići su Ok, ali moje noge jednostavno više nisu za štikle [sm=smiley36.gif]

Branki, ja sam zadnji put nosila kratak šorc ili suknju kad sam imala 16godina [sm=jezicek.gif] (Ako izuzmemo odlazak plažu, tada nosim)To uopšte nije moj stil, nije nikada ni bio, pa je moje mišljenje na tu temu nebitno. [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 8:30:38)

Sanjalice, moj sin veliki pa ne moram da trcim i da se savijam. :) Zaboravila sam kako je to bilo dok je bio manji. [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 8:52:17)

Ne znam..doduse,mozda kod mene ima veze i sa godinama,nemam vise 20[sm=smiley13.gif]..




Sanjalicaaa -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 9:25:29)

Branki, ako ti se nosi, osecas se prijatno i lepo, ne vidim zasto ne bi nosila.




Ana RR -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 9:30:21)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

To uopšte nije moj stil, nije nikada ni bio, pa je moje mišljenje na tu temu nebitno. [sm=smiley36.gif]


Citiram [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 9:36:06)

branki nosim i dalje sorcice,bas sam pre neki dan kupila divni maslinasto zeleni u h&m,a i teksas suknjicu sam takodje kupila pre neki dan.nikada nisam nosila duge haljinice,jer sam niska i izgledam kao patuljak...




suzi kju -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 9:51:01)

Ja sam nosila kratko, štikle i lepo mi je kada vidim mamu s decom a ona u haljinici, suknjici na štiklama [sm=smiley20.gif]
Ja letos to verovatno neću nositi, moje cice će biti u fazi puzanja, prohodavanja a ja da se saginjem i da seva guzica a-a,a drugi razlog je što sam debela [sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Mame i visoke potpetice (12.4.2016 10:28:06)

Ja se slažem sa većinom! A najvažnije je da ako već razmišljaš o tome, verovatno imaš neki problem sa tim.

Ja lično ne mogu da se prijatno osećam noseći takvu garderobu, ali ja sam blizu 4 banke[sm=smiley36.gif] i nekako sam prerasla sve te stvari. Nosim šorc leti, ali on nije prekratak, više kao neke kraće bermude. Suknje isključivo do kolema ili par cm iznad. Štikle nosim najnormalnije na posao ili kada je prilika. Ne mogu da razumem da ih neko nosi kada ide sa decom u park ili šetnju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]