RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Pcelica Lila -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (22.10.2014 13:20:22)

[sm=bravo.gif]

Da li mogu da prijavim decu svoje drugarice? Da li mi treba njena potvrda za postavljanje slika? Kako to funkcioniše?




degu -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (23.10.2014 8:34:21)

Prijavićemo se, samo moramo hvatati novi momenat al to će biti borba [sm=smiley36.gif]




lelaigor -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (23.10.2014 9:15:00)

I mi ćemo, samo da ulovim neku lpu i pristojnu sliku, pošto se D nikad ne kupa nego samo tušira, jer ne sme... Moraću neku posle kupanja...




Trcosava -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (23.10.2014 9:21:02)

A jel mora sveža slika?[sm=smiley36.gif]

Ana se samo tušira sada




Modessty -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (23.10.2014 9:26:29)

ja imam par slika kako se Danilo i Nikola kupaju zajedno u koritu. Samo da vdim dal se vidi nešto il se ne vidi! [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (23.10.2014 9:32:54)

Nemam bre ni jednu svežu, jedino da je slikam kad je okupam hahahaha tj kad joj kosu perem




Cakana84 -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (23.10.2014 20:35:12)

Mame šaljite nam sličice, imate gomilu sigurno [sm=smiley36.gif]. Mogu i sličice posle kupanja, nije baš tako striktno.
Evo detalj iz pravilnika:
Primer pravilne fotografije: vidi se samo glava sa mokrom kosicom i penom od šampona, sušenje ili češljanje kosice dok je dete umotano u peškir ili adekvatan odevni predmet, ili dete u kadici s’tim da je veći deo tela Vašeg deteta potpuno zaklonjen, ili igra Vašeg mališana pre ili posle kupanja, simpatičan osmeh, pogled ili neka suzica za vreme kupanja, ili možda samo neka neodoljiva poza samo za vas (i nas) i sl.




lesica -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (25.10.2014 19:23:00)

Stižu i pristižu fotkice sa svih strana [sm=bravo.gif]

Hejde drage, da napunimo i otežamo sudijama izbor [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (25.10.2014 23:35:48)

A mozemo li mi kupiti taj kalendar ako bude beba izabrana?[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (26.10.2014 17:40:34)

Ja imam dosta tih fotografija od starije ćerke,pa nisam sigurna da li njih mogu poslati sa obzirom da je ona sada velika[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]pretpostavljam da u konkurenciju mogu ući samo sa najmlađim sinom koji ima 3 god[sm=zmeden.gif]




lesica -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (26.10.2014 17:53:38)

Mala Elena, ako bebana bude izabrana svakako ćete dobiti kalendar, i prigodan poklon-nagradu.

Vikiveki, upravo to, samo sa mališom možeš učestvovati, tj. dečica starosti do 5 godina učestvuju.




Mala Elena -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (26.10.2014 18:02:01)

Hvala Lesice [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (26.10.2014 18:08:37)

Hmmm, i da ne zaboravim, drage moje ako bi želele da učestvujete a niste u Srbiji ili Crnoj Gori, samo nam u prijavi navedite grad u Srbiji gde imate nekoga ko može da preuzme umesto vas nagradu ukoliko osvojite. [sm=smiley1.gif]




lelaigor -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (28.10.2014 18:48:22)

E, i mi smo se prijavili! [sm=zz_skip.gif]




dunja RR -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (28.10.2014 20:15:42)

[sm=bravo.gif]




QueenJ -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (28.10.2014 21:06:10)

I miiii! [sm=zz_wavespin.gif]




Bibilib -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (28.10.2014 22:22:14)

I mi smo prijavljeni samo ne znam dal se glasa samo preko fb ili ?




Modessty -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (29.10.2014 9:50:11)

prijavila Nikolu [sm=smiley1.gif] A Danila ću samo ako uspem da ga nahvatam. neće da se slika u poslednje vreme




dunja RR -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (29.10.2014 10:10:47)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

I mi smo prijavljeni samo ne znam dal se glasa samo preko fb ili ?


Glasanje kreće 17.11., u galeriji slika, i tada ćemo postaviti dugme GLASAJ u galeriji.




Bibilib -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (30.10.2014 14:10:20)

hvala Dunja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (2.11.2014 6:03:46)

Prijavili se.
Bilo je nemoguce slikati ga dok se kupa, on cim vidi aparat, krene da pozira, tako da smo ipak posle kupanja.




Misha i Ljisha -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (2.11.2014 6:26:23)

IZVORNA PORUKA: lesica RR

I da ne zaboravim da napomenem - dobro pročitajte u pravilniku kakvi su uslovi za fotografiju koju šaljete. [sm=smiley1.gif] Čisto da se ne desi da vas obaveštavamo da šaljete nove jer poslata nije adekvatna.

bas gledam koju bih fotku mogla okaciti i svakoj nesto fali[sm=smiley36.gif] ili velicina fotke ili se vidi "previse" stvari tako da kazem a bas nam super fotografije sa kupanja i njene face su neprocenljive[sm=smiley36.gif]

Ako uspem da je uslikam ovih dana okacicu al bas mi zao sto ne mogu ove vec uslikane.[sm=smiley13.gif]

eh da imam jednu novu fotku koja bi mozda odgovarala ali je sa njenim bratancem u kadi, jel mogu njih dvoje zajedno?




Mala Elena -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (2.11.2014 9:44:33)

Isto i kod mene, golisave najlepse a ako isecem nije odgovarajuca velicina ... u zadnje vreme zaboravim da je slikam u kadici a eto veceras bih mogla ako bude sauna kao sinoc (baba i deda[sm=jezicek.gif])
Mali misu , pa ako pozira jos bolje, moja isto.
Jel moze fotka biti manja od 1mb ? I sa li prilikom slanja obavestite da nije odgovarajuca? Ima nekih slika koje nisu bas vezane za kupanje, susenje , igru posle kupanja pa minije jasno [sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (2.11.2014 12:13:15)

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

eh da imam jednu novu fotku koja bi mozda odgovarala ali je sa njenim bratancem u kadi, jel mogu njih dvoje zajedno?


Ljišo, ne smemo takvu fotku da objavimo, mora da bude jedno dete na fotki, jer će se i kasnije na kalendaru naći samo po jedno dete za svaki mesec u kalendaru.
Ima dovoljno vremena, još 29 dana, tako da biće sigurno neki lep trenutak prilikom ili neposredno pre ili posle kupanjca, koji prosto morate uslikati i poslati nam.

Vodite računa o kvalitetu i karakteristikama fotografije, jer samo one koje zadovoljavaju tražene karakteristike u pravilniku, mogu da se nađu u kalendaru - prosto iz razloga što su samo te fotke prilagođene štampi (kalendara).

"Fotografije treba da zadovoljavaju određen kvalitet, slikane fotoaparatom ili mobilnim aparatom sa minimalnom rezolucijom 3 Mpx i minimalne širine 1600 px radi mogućnosti korišćenja fotografije u štampi kalendara."




dunja RR -> RE: Zvezda baby kalendara za 2015. godinu (2.11.2014 12:21:50)

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ima nekih slika koje nisu bas vezane za kupanje, susenje , igru posle kupanja pa minije jasno [sm=zmeden.gif]


Dobro pitanje - za kalendar će se prevashodno uzimati u obzir fotke vezane za kupanjac, kao što piše i u pravilniku.

Primer pravilne fotografije: vidi se samo glava sa mokrom kosicom i penom od šampona, sušenje ili češljanje kosice dok je dete umotano u peškir ili adekvatan odevni predmet, ili dete u kadici s’tim da je veći deo tela Vašeg deteta potpuno zaklonjen, ili igra Vašeg mališana pre ili posle kupanja, simpatičan osmeh, pogled ili neka suzica za vreme kupanja, ili možda samo neka neodoljiva poza samo za vas (i nas) i sl. Nije dozvoljeno da se na fotografiji nalazi proizvod, logo ili natpis koji na bilo koji način konkuriše JOHNSON''''''''''''''''S® baby proizvodima.


Mi objavljujemo sve fotke (osim onih na kojima se vide genitalije), ali Lesica šalje obaveštenje da se, ako postoji mogućnost, pošalje nova fotka.


IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Jel moze fotka biti manja od 1mb ?

Što se karakteristika fotografije tiče, bitno je da vodite računa zbog štampe:
"Fotografije treba da zadovoljavaju određen kvalitet, slikane fotoaparatom ili mobilnim aparatom sa minimalnom rezolucijom 3 Mpx i minimalne širine 1600 px radi mogućnosti korišćenja fotografije u štampi kalendara."




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>