|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontrolni u OŠ
16.1.2019 14:46:51   
Tiziana
Mi na sajtu skole imamo raspored pisanih provera tako da znamo i mi i oni.Oni svake nedelje iz bar jednog predmeta imaju kontrolni. Nasa uciteljica ne trazi doslovce odgovore iz knjige, vrlo podrzava kad sami formulisu odgovor i kad vidi da su razumeli. I da, uvek po povratku sa raspusta imaju proveru da vidi koliko su toga zapamtili, ali te ocene ne idu u dnevnik.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kontrolni u OŠ
16.1.2019 19:14:00   
Olga75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da li je pedagoski ok da se prvi dan skole,prvacima da kontrolni iz matematike?Prvi put imam djaka,pa ne znam..Izgresila je stvari koje zna,ali tacno nije bila skoncentrisana..vidim da joj je bas krivo..i ja sam besna..

Ej, pa to tako ide user posted image
i Zvercica je imala i juče i danas test iz matematike a četvrti je razred. Juče se proslavila user posted image od 20 imala je 17 tačnih i to je trojka pa je bogomoj bolela glava , iznerviralo se dete što ne razmišlja user posted image . Danas je bilo bolje.
Ne znam što nije pedagoški, malo da ih razmrdaju valjda jer i snajke mi kaže da je N ( prvi razred) juče imala test iz matematike a danas iz SON.
Možda im je to po planu tako.
Znam da ste se nasekirale Von ali nije kraj sveta, lagano samo.
Inače mi smo juče imale i razgovor oko toga da je škola obavezna i da ako ne ide na silu će ići a ja ću čučati u zatvoru user posted image , sad mi smešno al juče nije bilo.
Savet, nema sekiracije i to je to!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kontrolni u OŠ
16.1.2019 19:38:34   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Olga75

Inače mi smo juče imale i razgovor oko toga da je škola obavezna i da ako ne ide na silu će ići a ja ću čučati u zatvoru user posted image , sad mi smešno al juče nije bilo. 



Ja svaki ponedeljak vodim slican razgovor sa mini bubom a tek u predskolsko ide 😂 jao meni kad podje u skolu.
Von, moji prosvetarski dani su davno prosli ali znam da su kolege davale kontrolne odmah po povratku sa raspusta. Ja nisam, ja sam ih usmeno ispitivala taj prvi cas 😂 uglavnom nisam upisivala ocene u dnevnik, osim petica. To i sluzi da se malo prodrmaju i odmah vrate u skolski ritam posle raspusta. A kazes da nije pogresila iz neznanja nego zbog nedostatka koncentracije, sledeci put ce bolje paziti. I nemoj da se sekiras, ako se ti nerviras i ona ce jos vise, samo polako tek ste na pocetku.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kontrolni u OŠ
16.1.2019 20:44:25   
vonavoj
Hvala devojke.nisam znala da to tako ide..hahhaa..Zao mi je,bilo joj je bas krivo..i meni,ali prodrmace se,dobro kazes.Znaci pred skolu knjige u sake😂i vezba koncentracije😂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kontrolni u OŠ
16.1.2019 21:14:28   
Sanjica26 RR
Meni je to ok sto je dala. Mi smo imali iz srpskog sastav. Dobila je 5, jer je jedina odgovorila na temu. U petak imamo kontrolnu iz srpskog. Gramatiku daje.
Inace nasa uciteljica i daje domace zadatke tokom raspusta iz srpskog i matematike, tako da nema opustanja. user posted image

Von, tek ste prvi razred a vec se nervirate. user posted image Mani sekiraciju u prvom. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kontrolni u OŠ
17.1.2019 9:51:46   
gagana83
Kod Une nikad nije bio kontrolni bas prvi dan nakon raspusta. I uvek najavi kad je kontrolni. I uciteljica i ucitelj engleskog. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kontrolni u OŠ
21.3.2019 20:26:15   
lesica
Hmmm, sad će morati i da se javno objavljuju zakazane kontrolne mada kod L u školi već na početku godine izbace plan svih provera.

I da, odmah po povratku sa raspusta su imali kontrolne iz svih predmeta.
I uveliko već prelaze na novu turu i ispitivanja i kontrolnih vežbi.

Ono što mi se nikako ne dopada je što su sve te provere toliko pojednostavljene, srozanog kriterijuma potpuno.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kontrolni u OŠ
21.3.2019 20:36:45   
Tiziana
Ja se ne secam da smo mi imali toliko kontrolnih kad smo mi bili u OS.

sin je 3 razred. ove nedelje je imao kontrolne iz matematike i francuskog, plus danas Kengur. Sledece srpski i priroda i drustvo pa one tamo opet matematika i tako redom. 
I mi imamo spisak pisanih provera na pocetku polugodista. 

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kontrolni u OŠ
21.3.2019 21:10:36   
Sanidej
Taj sistem sa najavljivanjem kontrolnih mi se cak i svidja. Oduvek sam mrzela kad neko od nastavnika i kasnije profesora ustane na levu nogu i krene da trkeljise kad i kako hoce..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kontrolni u OŠ
21.3.2019 21:11:39   
Sanjica26 RR
I mi smo danas imali kengur.Nismo imali ove nedelje kontrolnu. Imamo sledece nedelje dve kontrolne. Kad nema kontrolne, onda ima onaj 15 minutni test. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kontrolni u OŠ
21.3.2019 21:15:50   
Sanidej
Da li sam ja jedina ovde koja ne zna sta je "kengur", a uskoro spremam osnovca :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 8:04:44   
Tiziana
Ni ja nisam znala sta je dok nisu krenuli u skolu. Medjunarodno takmicenje iz mat koje se u celoj evropi desava u isti dan u isto vreme. Zadaci su vise logicki i deca vole ovo takmicenje. Uvek se njih puno prijavi. 




(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 9:45:22   
Sanidej
Lepo da i to postoji, u mom okruzenju se deca uglavom muce sa matisem..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 11:13:16   
Tiziana
Sve zavisi od ucitelja. Oni koji forsiraju matis, deca bas imaju dosta uspeha sa matisem.. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 12:26:18   
Olga75
Ima i Misliša user posted image , to je bilo pre oko dve nedelje.
Što se kontrolnih tiče, mislim da nema potrebe najavljivati ih, jedino pismeni- mada za njega i vežbaju. Kad su dovitljivi što da ih ne smire kontrolnim? ili nekom blic ispitivanjem?. Ne pravim dramu oko toga- pa ti si dete đak, učenik, oni su profesori. Kraj priče, jedan- jedan pa ispravi ćero mila.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 12:48:35   
Sanidej
Imali smo profu u oš koji je obozavao "blic pitanja" kad smo nemirni..Žuka fizika.."Koliko si tezak?" i preko 20 jedinica..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 12:58:18   
Tiziana
Ima i skolsko i opstinsko itd iz matisa..😊Nama najave nista ne znace jer i onako uvek zaboravi, permutuje itd. Vadi nas sto je jako dobar u matematici. Dodatno na ostalim predmetima sto prati na svakom casu, samo da bi mimo skole sto manje radio,ucio,vezbao itd.. Cerka je tek prvi, za nju cemo videti.. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kontrolni u OŠ
22.3.2019 13:04:06   
Olga75
Meni je najluđi kontrolni iz SON ili PID. Učiteljica radi bazične stvari: čitanje, pisanje, sabiranje, oduzimanje, tablica množenja, deljenje i kad dođe PPD buuuuum. Svi u panici user posted image . To baš zavisi od učiteljice, šta preferira. Naravno kontrolni iz engleskog su revija, ceo komšiluk zna kad se Zver sprema user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here