RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Mala Elena -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 0:29:22)

U pocetku je najbolje prihvatila bundevu a kasnije zitarice (Nestle)[sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 6:32:57)

Od povrca krompir, od voca bananu.




mirkam -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 7:41:30)

Vocne kasice sve, a od povrca blitvu, od kad je prvi put probao pa i danas, tamani je kao blesav.Tako i spanac od skoro [sm=smiley29.gif]




New Mom -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 8:07:41)

Kaca je jela u sta god sam dodala pavlaku/sirni namaz.
A Kolja je voleo kasice od povrca, pogotovo sa sargarepom.




Trcosava -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 8:14:10)


IZVORNA PORUKA: lesica RR
Kada ste krenuli sa uvođenjem dohrane?


Adaptirano sa mesec i po, čvrsta hrana sa 6 meseci.

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage, evo novog pitanja:

Kojom ste namirnicom počeli uvođenje hrane?



Krompir ili šargarepa, ne sećam se tačno.

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Šta je dete najbolje prihvatilo od novih namirnica?


Šargarepu je obožavala, kasnije i jabuku.




veselicaa -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 8:40:27)

Starija je najbolje prihvatila povrce,kao sargarepu,krompir,brokoli dok je mladja vise volela voce jabuke,breskve i banane.




Bibilib -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 9:27:34)

Od povrca krompir a vockice slabo voli... Vise voli slano nego slatko...




Olga75 -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 14:27:54)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Šta je dete najbolje prihvatilo od novih namirnica?

kad je bila mali bebac kome su uvodjene namirnice obozavala je brokoli , jako , jako , jako i pavlaku je volela
znaci kad nesto nije htela ja ubacim cvetic brokolija ili malo pavlakice i to je poklopala
a i dan danas voli povrce , vise nego voce , papriku , luk pa ko neko sto jede jabuku tako ona tamani to




soni -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 14:29:48)





IZVORNA PORUKA: lesica RR
Kada ste krenuli sa uvođenjem dohrane?


Sa 3 meseca AD mleko, sa 4 meseca povrcem i zitaricama

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage, evo novog pitanja:

Kojom ste namirnicom počeli uvođenje hrane?



Krompir

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Šta je dete najbolje prihvatilo od novih namirnica?


mesavinu namirnica je bolje jela nego samo krompir, pa sargarepu...odmah sam joj uvela prvo slane obroke





Modessty -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (7.11.2014 14:34:36)

Danilo je voleo jabuku i griz. Šta god da mu umešam u jabuku ili griz on će da pojede [sm=smiley1.gif]

Nikola jede sve. Mislim da ne mogu da izdvojim ništa posebno. Samo mogu da kažem da ne voli mleko da pije i ne voli pire krompir. Sve ostalo može [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 19:48:17)

Drage moje, sledeće pitanjce:

Kada ste uveli kravlje mleko u ishranu deteta?




Torbica -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:02:09)

Nisam ga specijalno uvodila jer ga u kuci ne pijemo. Mada ga u vrticu dobiju, to je svakako nakon prve godine zivota. Ranije se ne savetuje.




bubulence -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:03:59)

sa 8, 9 meseci... ali ne kupovno nego iskljucivo domace




milicicak -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:10:47)

Nisam uvela kravlje mleko, iskreno se nadam da cu ga uvesti uskoro [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:12:14)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage moje, sledeće pitanjce:

Kada ste uveli kravlje mleko u ishranu deteta?



sa 19 meseci kada sam prestala da je dojim , pocela je da pije kravlje mleko[sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:12:40)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage moje, sledeće pitanjce:

Kada ste uveli kravlje mleko u ishranu deteta?


Htela sam nešto malo pre godinu dana (recimo mesec dana do navršene prve godine ili 20 dana), jer je imala katastrofalan proliv koji ništa nije rešavalo, ali dr ovde ni pod tačkom razno do navršene prve godine, te ja tako uvedoh sa navršenom godinom.




Olga75 -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:27:41)


IZVORNA PORUKA: lesica RR


Kada ste uveli kravlje mleko u ishranu deteta?


bilo je to daaavno [sm=smiley36.gif]
dojila sam je do 14 meseci a negde oko manje - vise godinu dana sam pocela da joj pravim kasice sa kravljim mlekom
do tada sam koristila nan




Mala Elena -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 20:59:30)

Ja sam sa navrsenih sedam meseci dala kajmak sa kravljeg mleka , jedino ako se to racuna , mada ne bi trebalo. Samo mleko nisam jos, planiram sa godinu dana ili nesto malo ranije.
Torbice zasto ne pijete kravlje?
Svidja mi se mnogo ovo pitanje, Lesice [sm=smiley1.gif]




mirkam -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 21:04:11)

Sa 7 mjeseci smo poceli keks sa mlijekom.Za to ga jedino koristimo.Pije Aptamil i tako ce bar do prvog rodjendana.




isidora88 -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 21:04:11)

probao je sa 10 meseci, a poceo da pije oko prve godine.




Sosa Mena -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 22:07:00)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage moje, sledeće pitanjce:

Kada ste uveli kravlje mleko u ishranu deteta?



Sa punom godinom.




doktorkakristal -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 22:25:54)

sa punih 6 meseci,ali ne da pije samostalno vec za spremanje hrane tipa popare i zitarica sa mlekom




mati -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (9.11.2014 23:53:25)

Sa Matom se ne secam, jer mleko je poceo da pije tek skoro. Ali sam sidurna da nije provao pre godinice.
A Miti sam dala sa 10-11meseci, kuvala sam za griz i palentu. Inace mleko ne pije jos uvek. Ni njemu se ne svidja.




Modessty -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (10.11.2014 0:05:54)

KOliko se sećam Danilo je jeo griz i kašice sa kravljim mlekom od 2,8%mm već od 6 meseca.
Nikola isto tako.
danilo je počeo da pije mleko na flašicu sa godinu dana, kad sam prestala da ga dojim.
Nikola do sada nije hteo mleko ni u ludilu. Nudila sam mu i hladno i toplo i mlako i sa Neskvikom i sa šećerom... Ma neće ga nikako. Kaže "ne ne" i baci flašicu.




mali_mis -> RE: Nestlé u novembru nagrađuje najbolje forumaše! (10.11.2014 10:44:34)

Kravlje mleko - sa 8,9 meseci




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>