RE: Udajem se!!!!! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


Lilla -> RE: Udajem se!!!!! (10.2.2012 10:31:00)

i moje cestitke [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Mi smo se opstinski vjencali 24.juna 2011. Nisam imala vjencanicu niti smo se nesto posebno sredjivali, otisli potpisali i poslije na veceru. Evo nas. Tu sam bila u 6. mjesecu trudnoce. Oci nam sijaju kao kod vampira [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image] E da, buket mi je utrpala kuma, kaze moras da ga imas [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

[img]http://www4.slikomat.com/11/0210/np9-IMG-02.jpg[/img]




tanjica85 -> RE: Udajem se!!!!! (21.2.2012 12:29:36)

Eto, moram da podelim s vama da cu se i ja najverovatnije udati u ovoj godini. Deca su nam vec velika (8. i 5.), i sto kaze MM, spremni su za dobru zurku i kombinaciju rock'n'rolla, sentisa i evergrina. Mogu misliti kako ce to da izgleda. Inace, organizacija je na MM, tako da velika je verovatnoca da ce se oduuuziti. A ja ne mogu da dočekam [sm=zmeden.gif]




lesica -> RE: Udajem se!!!!! (21.2.2012 12:31:07)

Poteraj to malo [sm=smiley36.gif]




tanjica85 -> RE: Udajem se!!!!! (21.2.2012 12:56:43)

moraću. od radnih i porodičnih obaveza nikako da se koncentrišem na primarnu stvar. Ali ove godine sam donela odluku da to mora da se završi ove godine. papirologija ubija, a da ne spominjem majke dr dece u školi.




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 11:57:34)

evo cure da se i ovde malo oglasim
nasa svadba je za 2 nedelje[sm=bravo.gif]




Jole84 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:01:40)

Ooo Hajnalka,nek vam je sa srećom [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Figaro88 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:05:06)

Hajlanka cestitm[sm=bravo.gif]




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:09:10)

hvala drage moje[sm=bravo.gif]
malo me hvata panika jer jos ima mali milion sitnica da se srede[sm=smiley29.gif]




Jole84 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:10:55)

Joj te sitnice ubijaju [sm=smiley36.gif]
Samo polako,to je tvoj dan,bez nervoze,sve će da se sredi [sm=smiley31.gif]
Ja sam venčanje organizovala prošle godine od februara do juna,i opet sam zadnjih dana imala kud da jurim.Da me sad pita neko da l bih opet:neeee [sm=jezicek.gif]




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:14:41)

posto mi dekorisemo i restoran treba i to srediti pa savijanje salveta
proba frizure,vencanice i da ne nabrajam sve
a buduci mm laganica[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:16:35)

Mi smo spremili sve za dva-tri dana,zakazali rucak,opstinu,pozvali neke prijatelje,kupili burme i to je bilo to[sm=smiley36.gif]Samo opusteno i da stavis slikice da vidimo[sm=smiley9.gif]




Jole84 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:16:48)

Blago njima,kad mogu da budu flegme pored nesavijenih salveta i neisprobanih frizura [sm=smiley36.gif]




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:21:54)

juce bila da narucim tortu[sm=bravo.gif]
mi zakazali pocetkom marta pa onaj veci deo vremenom obavili,sad samo neke detaljcice
tako brzo prolaze dani[sm=smiley36.gif]




tanjica85 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:31:15)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
neka je sa srecom.




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 12:35:25)

hvala[sm=jezicek.gif]




vukosava -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 14:03:25)

IZVORNA PORUKA: Lilla

i moje cestitke [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Mi smo se opstinski vjencali 24.juna 2011. Nisam imala vjencanicu niti smo se nesto posebno sredjivali, otisli potpisali i poslije na veceru. Evo nas.


Divno Lilla, ja volim ta skromna, intimna vencanja. Ne mogu da shvatim kako kod nas vise ljudi imaju energije, vremena i para da trose tolike pare na vencanja.

tanjice: skoro sam videla na TVu da se ozenio onaj pevac grupe Kiss nakon 28 godina zivota sa svojom zenom (imaju vise odrasle dece):

[img]http://img2.timeinc.net/people/i/2011/news/111017/gene-simmons-440.jpg[/img]

Ja sam od mog muza isforsirala prosidbu nakon 4 godine zivljenja zajedno.




vukosava -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 14:07:50)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Blago njima,kad mogu da budu flegme pored nesavijenih salveta i neisprobanih frizura [sm=smiley36.gif]


Ja ne mogu da ukapiram kako to moze ikome da bude bitno, i salvete i frizure. Bitan je sam cin [sm=love.gif] a sve to ostalo je skalamerija...




tanjica85 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 14:11:03)

nikad nije kasno. [sm=smiley36.gif] nadam se da ce moje biti ove godine. mm i ja smo dosli na ideju da sam cin vencanja bude na moru, a za zurku cemo da vidimo da li cemo praviti u Bgu ili na primorju. problem su nam finansije i prevoz nasih prijatelja. mada smo u becicima razgledali neku kucu koja bi nas izasla jako povoljno.




vukosava -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 14:16:00)


IZVORNA PORUKA: tanjica85

nikad nije kasno. [sm=smiley36.gif] nadam se da ce moje biti ove godine. mm i ja smo dosli na ideju da sam cin vencanja bude na moru, a za zurku cemo da vidimo da li cemo praviti u Bgu ili na primorju. problem su nam finansije i prevoz nasih prijatelja. mada smo u becicima razgledali neku kucu koja bi nas izasla jako povoljno.


Ma mani prijatelje, vencajte se zbog vas samih i dece. Treba vam samo dvoje kumova/svedoka...




tanjica85 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 14:51:50)

to si u pravu, Vuko. kumovi nam i jesu nasi najbolji prijatelji iz detinsjtva sto povlaci celo drustvo. mada su svi jako tolerantni i zele da o svom trosku dodju na nase vencanje, ali mm ne zeli da ih toliko optereti. smislicemo nesto, kao i uvek do sad. znam da cemo za dve nedelje uspeti sve da organizujemo, neko moramo malo da dramimo




Jole84 -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 18:08:47)


IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Jole84

Blago njima,kad mogu da budu flegme pored nesavijenih salveta i neisprobanih frizura [sm=smiley36.gif]


Ja ne mogu da ukapiram kako to moze ikome da bude bitno, i salvete i frizure. Bitan je sam cin [sm=love.gif] a sve to ostalo je skalamerija...

I meni je sad jasno da je skalamerija i čisto gubljenje vremena,al tad sam jurila da uklopim mašne na stolicama i mašne na gostima [sm=smiley36.gif]




vukosava -> RE: Udajem se!!!!! (8.6.2012 18:45:06)


IZVORNA PORUKA: tanjica85

to si u pravu, Vuko. kumovi nam i jesu nasi najbolji prijatelji iz detinsjtva sto povlaci celo drustvo. mada su svi jako tolerantni i zele da o svom trosku dodju na nase vencanje, ali mm ne zeli da ih toliko optereti. smislicemo nesto, kao i uvek do sad. znam da cemo za dve nedelje uspeti sve da organizujemo, neko moramo malo da dramimo


Ma lepo zakazes u septembru pri kraju sezone i svima bude povod da odu lepo na more. A zakazes negde gde ima prevoz od tvog mesta, npr blizu nekog busa ili voza... Ma svasta pa neces valjda placati ljudima da ti dolaze na svadbu, gde to ima. Ja imam rodbinu na primorju u CG, niko nikog nikad nije placao da ide na svadbu, ko hoce dodje, ko ne moze posalje poklon ili cestitku, pa niste valjda u Americi gde to tako izgleda na filmovima. Prava istina je da i u SAD sve troskove oko odlaska na bilo ciju svadbu placas sam, ako si deverusa placas i haljinu i cipele i sve zive kerefeke...

Jole84: ma to ti je multilevel sistem, svi prave i svi svima idu i nose poklone, i onda ide automatski, pa kome sam ja svima nosila, nek mi se vrati... I niko da prekine krug a oni ukljuceni u svadbarski biznis trljaju ruke....




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (15.6.2012 10:03:42)

danas mi je devojacko vece[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tanjica85 -> RE: Udajem se!!!!! (15.6.2012 10:07:29)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] uzivaj danas.

sto se tice nase svadbe, vecinu stvari smo resili. ostalo je jos da se uskladimo s odmorima nasih prijatelja.




Hajnalka -> RE: Udajem se!!!!! (15.6.2012 10:15:32)

super draga[sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>