Miteseri (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


choopa choops -> Miteseri (9.11.2014 0:49:21)

Ima li neka od vas problema sa miteserima?

Ja sam kao djevojka imala božanstveno lice, nikad nijedne bubuljice, o miteserima da ne pričam. A onda su krenule trudnoće i počele su da se pojavljuju bubuljice, ajde za to i nalazim rješenje, ali i miteseri. Ali miteseri uz rub gornje usne? Ja sam probala na sve načine da ih iscjedim, nekad mi uspije, nekad ne (od jednog sam napravila ožiljak) , a ne volim da mi bilo ko drugi (kozmetičarka) dira do lica. Imam fobiju. [sm=smiley9.gif]

Imate li da preporučite neko sredstvo sa kojim bih mogla da ih se riješim? Ili neki specijalni način da ih iscijedim, a da mi oči ne ispadnu od bola? [sm=smiley18.gif]





mati -> RE: Miteseri (9.11.2014 1:06:34)

Choopa ja bas i ne znam, ali mozda ti pomogne da naparis lice kamilicom pre stiskanja. Onako kao ranije sto se zene inhalirale nad serpom.Da se otvore pore, pa bude lakse.




choopa choops -> RE: Miteseri (9.11.2014 1:09:53)

Hvala, mati. Tako i radim, prvo se istuširam (a ja kad se tuširam u kupatilu je sauna [sm=smiley36.gif] maltene da mi parenje i ne treba), pa onda naparim lice, pa stavim rukavice i probam. Ali mene to užasno boli? Ili nešto pogrešno radim?! I uvijek mi ostane onako rupica, pa se onda mislim bolje da nisam ništa dirala! [sm=zmeden.gif]




mati -> RE: Miteseri (9.11.2014 1:19:06)

E za to parenje kupatila kao mm, sauna. Kad otvorim vrata magla.[sm=smiley36.gif]
Probaj vatom da stiskas ona je sterilna ili tuferima za sminku, a mozda i alkoholom da premazes.




Bibilib -> RE: Miteseri (13.11.2014 0:11:29)

Posle stiskanja stavi Doroslovcev losion,meni je to pomoglo,jer sam i ja kao devojka imala mitisere.
I probaj kozji sapun za piling...




choopa choops -> RE: Miteseri (13.11.2014 13:48:44)

Stalno slušam da je taj sapun dobar, ali nikako da ga kupim...

A gdje se uzima taj losion?[sm=zmeden.gif]




Bibilib -> RE: Miteseri (13.11.2014 21:20:30)

Losion u apoteci a sapun u Zdravoj hrani...




soni -> RE: Miteseri (29.11.2014 22:39:13)

ja imam po nosu i sad poceli i po ledjima...masnca valjda...[sm=zmeden.gif]...moram neki piling uzati..mada mislim da to nista ne pomaze dok se ne iscede




Mala Elena -> RE: Miteseri (29.11.2014 22:41:54)

Pa verovatno taj kozji sapun smanjuje masnocu koze ...




soni -> RE: Miteseri (29.11.2014 22:43:22)

jel moze i za lice??




Plavusa34 -> RE: Miteseri (6.3.2015 16:13:22)

Sta god koristila kod mene nista nema rezultat tek privrem[sm=smiley19.gif]




Stranica: [1]