|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trotinet
29.5.2016 10:39:59   
Anarunika
Mislim da je skejt super. Moji su ga imali ali nisu stigli da nauče da voze user posted image
Sada voze bajs i ništa ih drugo preterano ne zanima.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trotinet
29.5.2016 11:40:47   
emicaa
Slažem se da je super i kupiću joj ga to je sigurno ali ne sa dvije i po godine user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trotinet
29.5.2016 12:19:42   
Mala Elena
I ja mislim da je moja jos mala za troninet i sve te skalamerije, ali posto ne znam da li bi htela ili ne, moram joj nekad pokazati u radnji kako funkcionise...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trotinet
29.5.2016 12:59:27   
mila83
Me,to najbolje kad vidi od nekog drugara...ako znate nekog ko ima,da proba i vidi,pa ces znati.Ni meni trotinet nikad nije bio posebno privlacan...videcu sada sa T,kad ga vec imamo,pa vam pisem utiske.Ona sve zivo hoce da proba i kopira,bice joj zanimljivo bar neko vreme.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trotinet
13.2.2017 18:58:06   
branki*
B je dobio za novu godinu trotinet,samo ga vozi po stanu,po celi dan,videcemo kad dodje leto kako ce ga vozati napolju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trotinet
13.2.2017 19:46:04   
emicaa
Branki brzo to oni nauce vidjeces.Mi smo Dori kupili kad je imala dvije i po godine i super je naucila voziti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trotinet
14.2.2017 7:08:56   
IvanaSK RR
I mi smo imali trotinet, sin ga je vozao napolju bas dosta.
Branki, on vezba po stanu, napolju ce biti pravi majstor user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trotinet
14.2.2017 7:22:45   
Sanjalicaaa
Mi trotiet jos nemamo. Gledajuci decu po kraju mislim da im ne trebba kupovati pre 4-te god.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trotinet
14.2.2017 21:17:13   
branki*
ja se slazem sa sanjalicom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trotinet
14.2.2017 21:23:45   
Sanjica26 RR
Ja se isto slazem da pre cetvrte godine za trotinetom nemam nikakvog smisla. Mada, eto Emicina Dora vozi. To je izuzetak.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 14.2.2017 21:24:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trotinet
14.2.2017 21:30:28   
emicaa
Ona super vozi troti ali zato za biciklo je antitalent teski.Pojma nema sta da radi sa pedalama.Nema veze i ne zurimo.Ona redovno kuka da hoce skejt ali ipak ce ga jos cekati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trotinet
15.2.2017 1:02:58   
Skockica
I mi smo Vasiju kupili pocetkom prosle godine onaj sa tri tocka i super se snasao. Mozda bismo mu cak i ranije kupili da je odmah prihvatio kacigu. Meni je znacilo kad hocu brzo do grada da nesto zavrsim on ono vozi nisam morala vuci kolica a i bilo mi bezveze veliko dete od 3 god guram u kolicima i jos posle dodje kuci pun energije.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trotinet
15.2.2017 1:09:38   
mati

IZVORNA PORUKA: mati

Mata ima ovakav.
user posted image
Ceo ram mu je metalni, ima silikonske tockove koji svetle (valjda svima svetle tockovi), mogucnost povecavanja po visini deteta i zvonce. Ima i kais da se nosi. A mozda mu je ram i aluminijumski, uglavnom nije plastika.user posted image
Vozio ga je po stanu celu noc kad ga je dobio. Posle toga mozda jos deset_ak puta, a sad vise ne znam gde je.
Kupjen je kod kineza, 2400 din, bila su neka dva jeftinija i jos par skupljih, ali mi je ovaj nekako delovao najcvrsce za te pare.
Evo pogledaj ovde, nas je isti kao ovaj , samo sto nije Pertinijev vec neki kineski i jeftiniji za 500din.
KLIK

Jos uvek ista situacija, on ga ponese ja ga vracam kuci. I to mozda tri puta u sezoni. Ali sad znam gde je, na terasi, zaboravljen.
Iz istog razloga smo prodali dzip na akumulator, u jednom pravcu vozio, u povratku ga nosio mm na ledjima. Tad smo presekli...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trotinet
15.2.2017 9:26:08   
Sanjalicaaa
Nauce oni da voze, nije to problem. G vrsnjaci su proslo leto vozili sa dve i po, ali njima je zabavno to da probaju i gotovo. Ne voze. Vidim roditelje kako dovuku trotinete, dete se provoza pet minuta a oni ga posle vuku sa sobom ili ga odmah nose kuci. Tako maloj deci nije zabavno da se vozikaju, vise vole da ceprkaju po pesku i sl.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trotinet
15.2.2017 9:35:07   
Ana RR
Mati, mi imamo isti takav i Marko ga je izvozio za sve pare. Dobio ga je čini mi se za treći rođendan. Ove godine moramo kupiti novi, ovaj je skroz razdrndao od vožnje a i mali mu je. On baš voli da vozi i trotinet i bajs i traktor i neki motor koji je dobio za prvi rođendan, još uvek ga vozi mada mi nije jasno kako user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.2.2017 9:37:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trotinet
16.2.2017 10:40:05   
mati
Anci mozda ste u kuci, pa je lepse i lakse kad imas dvoriste. Mene ubija stan. Jos treci sprat bez lifta. Mozes zamisliti mm jadnig kako snosi i penje dzip gore dole. A i nemamo oko zgrade neku dobru stazu za voznju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trotinet
16.2.2017 11:17:06   
Ana RR
Da, u kući smo, i u pravu si, mnogo je lakše. Sve stoji u garaži, on samo uzme šta želi da vozi. Nezgodno je u stanu, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trotinet
25.2.2017 19:29:55   
Duškić
Evo i teme o trotinetims..hehe..Ja jos ne kupih cerkici, sad u maju puni tri..Sve cekam jos malo..A vozi lepo probala je...Nego mene strah. SACEkacu jos malo sa kupovinom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trotinet
25.2.2017 22:38:27   
Anck Su Nmaun
Ma sta te strah...
Moje to.pice od prvog rodjendana, ako ae bas bojis ti joj kupi onaj sa tri tocka za pocetak...super je to stvar. Ja im nekad ukradem pa se.zajedno vozamo user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trotinet
26.2.2017 10:55:30   
mali_mis
A. je operisan od tih stvari na tockovima. Mislim da bi nam samo stajao na terasi i skupljao prasinu. Da se on pita, pravi auto bi bio pun pogodak.
I kad smo napolju, pa vidimo neko dete na trotinetu, mama i ja se odusevimo, pa mu pokazemo, onako nezainteresovano baci pogled, i glava na drugu stranu da vidi auto koji je prosao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trotinet
26.2.2017 11:49:48   
emicaa
Dorin je sa tri tocka,samo ti kupi nemas se cega bojati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trotinet
27.2.2017 11:20:11   
Maraj
Moj L je "lud" za svim sto ima tockove. U parku kad vidi trotinet odma krene da trci za njim. Mali je on za njega. Ma ni ne staje na njega vec samo uzme da ga gura , isto kao guralicu i autice. On bi sve da gura

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trotinet
12.4.2017 13:08:24   
Anck Su Nmaun
Moje imaju one klasicne metalne trotinete al mnogo mi se svidjaju ovi novi sa vecim tockovima idu kao ludiuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trotinet
12.4.2017 13:13:42   
Ana RR
Nama se ovaj dopao klik Ručke mogu dosta da se izvuku a trotinet je jak i čvrst, mislim da bi ga godinama vozio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trotinet
12.4.2017 14:08:23   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nama se ovaj dopao klik Ručke mogu dosta da se izvuku a trotinet je jak i čvrst, mislim da bi ga godinama vozio.


Bas su lepi, bas cu sad sve da pregledam..user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here